Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Ivana

Tantra masérka Ivana

Ivanka je mladá žena s osvěžující energií a jiskrou, připomínající mladé víno. V její přítomnosti se vše rozzáří a svět dostává nové barvy. Prožijte tantrickou masáž s pevným, zemitým dotekem, okořeněným lehkostí bytí.

Co má ráda:

Od malička ráda poslouchám hudbu, snažím se do ní vcítit a vnímat každý její tón, hudební nástroj, rytmus a především barvu hlasu a text písně. Hudba nás dokáže rozveselit a rozproudit v nás energii, ale i rozplakat a nechat nás zahloubat do vzpomínek a vážných myšlenek. Hudba má proto pro nás velmi terapeutický význam. Můj dětský sen byl, že se stanu slavnou zpěvačkou nebo hudební skladatelkou. Později se k mému prvnímu koníčku přidal tanec, který mi přinesl způsob, jak hudbu ještě lépe procítit. Vyzkoušela jsem různé druhy tance od ladného baletu, smyslných orientálních tanců po energizující moderní hip-hop. Mými posledními koníčky se staly masáže, kosmetika a líčení. U masáže se mi líbí, že se správným přístupem a technikou dokáže člověku pomoci na mnoha rovinách. Zbavit se bolesti, napětí a stresu, uvolnit i zahřát.

Proč dělá tantra masáže:

Tantrická masáž je pro mě očistný rituál, který jako zázrakem dokáže odstranit každodenní starosti, stres, negativní energii, stud, nízké sebevědomí i různé fyziologické a psychické bloky. Její léčivý potenciál mě naplňuje úctou a respektem. Na tantrické masáži mám ráda také důvěru, která vzniká při rozhovoru mezi přijímajícím a masérkou i následné úplné odevzdání během samotné masáže. Také díky tantrické masáži může přijímající prožít radost ze svého těla takového, jaké právě je. V tantře více než kde jinde platí, že každé tělo je krásné a výjimečné právě takové, jaké je, a podle toho s ním zacházíme. Každé tělo si zaslouží opečovávat, cítit lásku, vzrušení, něhu, respekt, uvolnění i odpočinek.

Oblíbené tantra masáže:

Mám ráda delší tantrické masáže, které nabízejí prostor a čas, potřebný pro vytvoření důvěry i plného odevzdání. Mezi mé oblíbené proto patří tantrické masáže Deluxe, masáže pro páry i čtyřruční a více ruční tantrické masáže.

Galerie

Reference

Vždycky, když vstoupím do masérny, promění se toto místo v začarovanou zemi plnou podmanivých hlasů, vůní a kouzelných doteků. Má osmi ruční masáž s Bárou, Evou, Luckou a Ivankou byl nejen koncert osmi rukou, ale i čtyř nebesky krásných hlasů: něžné hlásky Báry a Ivanky se krásně doplňovaly s podmanivými hlasy Evičky a Lucky. Bára je krásná, inteligentní, srší spoustou nápadů, byla pro mě radost s tebou být. Evička je krásná, moudrá a vznešená, na mě působí jako královna. Nikdy v životě jsem si s královnou nepovídal, natož abych ji hladil po vlasech. Děkuji ti, Evičko. Lucinka bylo pro mě velmi milé překvapení. V týmu Tantra masáže Praha je zatím jen krátce, ale skutečnost předčila má očekávání. Dostala jsi mě na vrchol, a já jsem si ani neuvědomoval, že tam vlastně jdu hrozně rád. Navíc jsi velmi empatická, děkuju. Ivanka je mazlík, ale má i spoustu neočekávané síly. Bylo mi s tebou moc krásně. Závěrem řeknu už jen to, že si masáž u vás vždy rád zopakuji, ať již s masérkami, které znám, nebo s těmi, které jsem ještě neměl tu čest potkat, protože vím, že u vás vždy dostanu opravdu kvalitní služby a že to bude zase radost se potkat.
Vláďa
Milý týme,

chci vám ještě jednou poděkovat za krásný zážitek z tantra masáže s Ivankou. Její vřelý přístup, něha a zaujetí pro masáž mi pomohly se zcela uvolnit a masáž si beze zbytku vychutnat. Rád se vrátím!
Honza, 41
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!