Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Ivana

Tantra masérka Ivana

Ivanka je mladá žena s osvěžující energií a jiskrou, připomínající mladé víno. V její přítomnosti se vše rozzáří a svět dostává nové barvy. Prožijte tantrickou masáž s pevným, zemitým dotekem, okořeněným lehkostí bytí.

Co má ráda:

Od malička ráda poslouchám hudbu, snažím se do ní vcítit a vnímat každý její tón, hudební nástroj, rytmus a především barvu hlasu a text písně. Hudba nás dokáže rozveselit a rozproudit v nás energii, ale i rozplakat a nechat nás zahloubat do vzpomínek a vážných myšlenek. Hudba má proto pro nás velmi terapeutický význam. Můj dětský sen byl, že se stanu slavnou zpěvačkou nebo hudební skladatelkou. Později se k mému prvnímu koníčku přidal tanec, který mi přinesl způsob, jak hudbu ještě lépe procítit. Vyzkoušela jsem různé druhy tance od ladného baletu, smyslných orientálních tanců po energizující moderní hip-hop. Mými posledními koníčky se staly masáže, kosmetika a líčení. U masáže se mi líbí, že se správným přístupem a technikou dokáže člověku pomoci na mnoha rovinách. Zbavit se bolesti, napětí a stresu, uvolnit i zahřát.

Proč dělá tantra masáže:

Tantrická masáž je pro mě očistný rituál, který jako zázrakem dokáže odstranit každodenní starosti, stres, negativní energii, stud, nízké sebevědomí i různé fyziologické a psychické bloky. Její léčivý potenciál mě naplňuje úctou a respektem. Na tantrické masáži mám ráda také důvěru, která vzniká při rozhovoru mezi přijímajícím a masérkou i následné úplné odevzdání během samotné masáže. Také díky tantrické masáži může přijímající prožít radost ze svého těla takového, jaké právě je. V tantře více než kde jinde platí, že každé tělo je krásné a výjimečné právě takové, jaké je, a podle toho s ním zacházíme. Každé tělo si zaslouží opečovávat, cítit lásku, vzrušení, něhu, respekt, uvolnění i odpočinek.

Oblíbené tantra masáže:

Mám ráda delší tantrické masáže, které nabízejí prostor a čas, potřebný pro vytvoření důvěry i plného odevzdání. Mezi mé oblíbené proto patří tantrické masáže Deluxe, masáže pro páry i čtyřruční a více ruční tantrické masáže.

Galerie

Reference

Milý týme,

chci vám ještě jednou poděkovat za krásný zážitek z tantra masáže s Ivankou. Její vřelý přístup, něha a zaujetí pro masáž mi pomohly se zcela uvolnit a masáž si beze zbytku vychutnat. Rád se vrátím!
Honza, 41
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2017, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!