Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Innes

Tantra masérka Innes

Přináší pro vás ve svých dlaních pramen živé vody. Žena léčivých rukou a něžného úsměvu. Je jako vítr, který pohladí i strhne. Obdivovali jste někdy sílu živlů? Stáli jste někdy na kopci a chtěli cítit nezachytitelné? To je ona. Uhrančivé oči a křídla ptáků ji provází. Bude vás poslouchat, polaská vaši mysl i tělo. Čeká na poutníka, kterého může provést divokou stezkou, kterou si zvolí. Usměje se a vezme vás za ruku. Tahle cesta jen tak neskončí.

Co má ráda:

Největší klid a zalíbení nacházím v umění a přírodě. Tam mohu být sama sebou. Les či moře mi dodávají sílu a radost do života. Stejně tak každodenní maličkosti, které mi vykouzlí úsměv na tváři. Od dobrého vegetariánského jídla, přes šťastné přátele, po krásy orientu. Krom hledání pravdy miluji zpěv, tanec, malování či tvorbu mých energetických šperků z drahých kamenů, mušlí, vlastnoručně sbíraného peří, keramické hlíny a dalších přírodnin. Ráda se nechávám vytrhnout z komfortní zóny cestováním, abych zase získala jiný pohled na život. Zvyk nás totiž častokrát rád drží na místě a strach ze změny nám nedovolí jít dál. Těmito drobnostmi posouvám hranice svého strachu a tím pádem i sebe. Nořím se tak hlouběji do krás života a učím se být v pravdě vůči sobě i druhým.

Proč dělá tantra masáže:

Vše je propojeno. Tělo i duše, každý počin má mnoho souvislostí. I zdánlivě bezvýznamný krok, může změnit celý Váš život. Stejně tak (ne)smyslná masáž, může změnit vnitřní pocit, pohled na svět i na sebe samé. Otevřete se novým možnostem, dovolte si vidět nevídané, slyšet neslýchané, cítit necítěné. Pokud budeme následovat své vnitřní vedení, nalezneme opravdovou radost a klid. Stačí se odevzdat proudu života, rozpustit strach a otevřít svá srdce. Pojďme se zbavit zavádějících vzorců z rodiny, společnosti a být tady a teď. Bez hodnocení sebe i druhých. V plném prožití přítomného okamžiku můžeme pocítit pravdu.

Oblíbené tantra masáže:

Aby se vaše tělo dokonale uvolnilo, potřebuje dostatek pozornosti, lásky a péče. V delších tantrických masážích Deluxe nacházím tolik důležitý čas a prostor, ve kterém dochází k hlubokým, léčivým a transformačním zážitkům.

Galerie

Reference

Návštěva ve vašem centru je opravdový zážitek. Jednání s recepcí korektní a bez potíží, chtěl bych však poděkovat zejména Iness za krásný zážitek jak z koupele, tak z masáže. Iness jako masérka je opravdu skvělá. Masáž jsem si velice užil. Děkuji!
Anton
Děkujeme Innes a Mírovi za úžasnou partnerskou tantrickou masáž. Oba byli skvělí a krásně se doplňovali. Samotný prožitek byl o dost jiný, než jsme čekali. Můj prožitek byl velmi silný. Oba jsme nakonec zjistili to, co nás podvědomě nejvíc tížilo a vypořádali se s tím. Za to oběma masérům velmi děkujeme, určitě se vrátíme.
Ondra a Věra, 26
Rád bych vám poděkoval za mou nedělní návštěvu vašeho centra. Oceňuji rychlou a korektní komunikaci, elegantní a čisté prostory a přátelský přístup všech. Zde je má recenze masáž:

Slečna Innes je krásná, něžná a sympatická bytost, jež mě uvedla do paralelního světa, ve kterém je jen tady a teď. Ani mě nakonec nepřekvapilo, že mezitím na Zemi uběhly tři hodiny neznámo jak. Pakliže je slečna Innes jako vítr, pak je to většinou jarní vánek, který osvěží na vaší cestě nebo čerstvý zefýr, který nabíjí, vždy však pozitivně a kreativně. Oceňuji i zajímavý rozhovor v průběhu setkání a povídání o propojení umění a energie. Z té získané v průběhu setkání budu čerpat ještě dlouho.
Daniel
Ráda bych spolu s manželem poděkovala Innes a Martině za jedinečný zážitek. Absolvovali jsme tantrickou masáž pro páry Iniciace Shivi a Shakti. Na začátku proběhl velice milý, přirozený a nenucený rozhovor o tom, co nás čeká a následoval velmi silný prožitek ze samotné masáže. Cítili jsme se u vás opravdu moc dobře a uvolněně. Děkujeme.
Pavla a Dan
Vážená paní Torstenová,

chtěl bych Vám napsat, jak jsem přišel k tantrickým masážím a o vašem salonu. O Tantrické masáži jsem se dozvěděl, když jsem si před lety koupil časopis Reflex, kde byl článek o vašich masážích a centru. Po jeho přečtení jsem k vám šel na masáž. Tantrická masáž mě tak pohltila, že už na jinou masáž nechodím. Je to něco jiného než klasické masáže. U mě tato masáž je spojena jak bych to napsal, s budhismem duchovnem a uctěním člověka. Prostě jsou to pro mě nejlepší masáže, u kterých za pár hodin zregeneruji celé tělo.

Aby se neřeklo, tak jsem zkusil i jiné salony v Praze, ale s vaším salonem se to nemůže vůbec srovnávat. Ten váš patří ke špičce v Praze. Při příchodu vás přivítá recepční, poté teprve přichází masérka, prostě profesionalita. Je cítit, že si každého zákazníka vážíte. Chodím k vám již hodně dlouho a vyzkoušel jsem hodně masérek. Každá to dělá jinak, ale to nevadí, protože každá to dělá s úctou ke klientovi. Prostě každého si vážíte.

V neděli jsem byl v Praze, tak jsem k vám zavolal. Bez problému jsem si ještě týž den objednal masáž. Bez problémů jste mě vzali. V jiných centrech mají problémy. V listopadu jedu do Prahy znovu, tak jsem si objednal Rituál tantrického zasvěcení. Doufám, že jsem neobtěžoval svým psaním, ale chtěl jsem vám říci, že patříte k nejlepším.
Pavel
Each time I'm in Prague I try to fit in a massage session with memories of the last session I had in this salon. Each time the session is remarkable and the one I had lately with Miss Innes was very relaxing, spiritual and long will be appreciated. Thank you
AA
I opted to try tantra massage at your center, and I have no regrets about making this decision. I ultimately decided on the 2 hour and 30-minute Tantra Deluxe massage with Innes. I must say I felt so comfortable with her throughout the entire massage experience from the interview until I departed the center. I was able to easily forget about stresses in my life and focus solely on sharing this incredible experience with Innes, as my guide and attentive masseuse. I truly appreciated very little subtle thing she did that I believe enhanced the massage. Please thank her for a fantastic massage experience, and I look forward to continuing to learn more about Tantric massage and the body's Chakra energy centers because of her.
Jason D, 39, United States
The massage Innes provided was fantastic. It really showed me the power of tantra. I experienced bliss and felt love all through my body. Thank you Innes for this gift.
Frans
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!