Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Innes

Tantra masérka Innes

Přináší pro vás ve svých dlaních pramen živé vody. Žena léčivých rukou a něžného úsměvu. Je jako vítr, který pohladí i strhne. Obdivovali jste někdy sílu živlů? Stáli jste někdy na kopci a chtěli cítit nezachytitelné? To je ona. Uhrančivé oči a křídla ptáků ji provází. Bude vás poslouchat, polaská vaši mysl i tělo. Čeká na poutníka, kterého může provést divokou stezkou, kterou si zvolí. Usměje se a vezme vás za ruku. Tahle cesta jen tak neskončí.

Co má ráda:

Největší klid a zalíbení nacházím v umění a přírodě. Tam mohu být sama sebou. Les či moře mi dodávají sílu a radost do života. Stejně tak každodenní maličkosti, které mi vykouzlí úsměv na tváři. Od dobrého vegetariánského jídla, přes šťastné přátele, po krásy orientu. Krom hledání pravdy miluji zpěv, tanec, malování či tvorbu mých energetických šperků z drahých kamenů, mušlí, vlastnoručně sbíraného peří, keramické hlíny a dalších přírodnin. Ráda se nechávám vytrhnout z komfortní zóny cestováním, abych zase získala jiný pohled na život. Zvyk nás totiž častokrát rád drží na místě a strach ze změny nám nedovolí jít dál. Těmito drobnostmi posouvám hranice svého strachu a tím pádem i sebe. Nořím se tak hlouběji do krás života a učím se být v pravdě vůči sobě i druhým.

Proč dělá tantra masáže:

Vše je propojeno. Tělo i duše, každý počin má mnoho souvislostí. I zdánlivě bezvýznamný krok, může změnit celý Váš život. Stejně tak (ne)smyslná masáž, může změnit vnitřní pocit, pohled na svět i na sebe samé. Otevřete se novým možnostem, dovolte si vidět nevídané, slyšet neslýchané, cítit necítěné. Pokud budeme následovat své vnitřní vedení, nalezneme opravdovou radost a klid. Stačí se odevzdat proudu života, rozpustit strach a otevřít svá srdce. Pojďme se zbavit zavádějících vzorců z rodiny, společnosti a být tady a teď. Bez hodnocení sebe i druhých. V plném prožití přítomného okamžiku můžeme pocítit pravdu.

Oblíbené tantra masáže:

Aby se vaše tělo dokonale uvolnilo, potřebuje dostatek pozornosti, lásky a péče. V delších tantrických masážích Deluxe nacházím tolik důležitý čas a prostor, ve kterém dochází k hlubokým, léčivým a transformačním zážitkům.

Galerie

Reference

I wanted to thank Innes. She is a beautiful woman with a fantastic charisma. The massage made me speechless. It was one of the best experiences I was able to make in Prague. Whenever I am in Prague I will go to Innes again, she is a great person and if I could I would like to get to know her better she has changed my world and for that I am very grateful to her. The studio was also very nice the atmosphere was great and I was treated well. I would like to add that I would like to stay in contact with this special person if this is the case. Thanks Innes for everything.
Uriel, 32, Switzerland
Mockrát děkuji Innes za perfektní uvedení do kouzla Tantry. Masérka Innes byla bezchybná, jak rozhovor s ní, její přístup tak i masáž samotná. Moc jí děkuji za lásku a dotyky co mi předala. Byl to nezapomenutelný zážitek a doufám, že jsem u Innes nebyl naposledy. Ještě jednou mockrát děkuji Innes!
Kryštof
Děkuji moooooc masérce Innes za nádherný zážitek během tantrické masáže a krásné přijetí a milé povídání. Neměl sem žádné očekávání, ale kam až mě Innes dostala během masáže, na to se hledají těžko slova. Její energie, přijetí, doteky, vnímání a napojení bylo neskutečné!!! Jsem moc rám, za tento neskutečný prožitek, že sem mohl poznat její krásu, a hlavně vnitřní krásu a energii, která bude ve mě hooodně dlouho.
Petr
Již několik let navštěvuji Vaše centrum tantrických masáží. Prostředí je opravdu pěkné, interiér pokojů je vkusný a příjemný – určitě nejlepší z center, která jsem v Praze navštívil. Vždycky jsem byl spokojený. Nepamatuji si všechny masérky, u kterých jsem u Vás byl, ale v poslední době jsem byl dvakrát u Innes, a z ní jsem vyloženě nadšený. Je to ještě mladá dívka, ale je empatická, pozitivní a myslím, že v masážích našla něco, co jí v životě chybělo a je to znát na opravdovosti s jakou svojí práci dělá. Díky Vašemu centru jsem objevil tantru, a to, jak se v ní skloubí sexualita, duchovní útěcha a radost ze samotného bytí – to je velice silný a osvobozující zážitek, který bych přál zažít každému.
Jaroslav
Nerada píši recenze, nebo zpětné vazby, tentokrát však napíši velice ráda. Byla jsem s manželem na párové tantrické masáži. Oba jsme byli opravdu moc a ještě víc spokojení. Obe masérky - Innes a Alena naprosto skvělé, milé, příjemné a opravdové. Dostaly naši plnou důvěru. A o to k většímu vzájemnému sdíleni a předáni energií. Tantra masáž byla pro nás úžasným zážitkem. Já například "brněla" od začátku do konce. Na koci masáže slzy dojetí, lásky, splynuti, přijmutí daru. Zajímavou zkušenosti bylo "braní si" bez zpětného "dávání". Dekujeme ještě jednou. Určitě se vrátíme.
Žaneta
Děkuju, Innes, za nezapomenutelný zážitek. Za citlivé prsty, procítěné doteky, úsměvy. Za Tvoji krásu, za to, jak jsi milá a empatická. Byla to jedna z nejlepších tantrických masáží, jakou jsem kdy zažil.
Goya
Před pár dny jsem měl tu čest navštívit vaše centrum a chtěl bych se tady podělit o svůj jedinečný zážitek. V první řadě bych chtěl moc poděkovat masérce Innes za profesionální a lidský přístup a za úžasný čas s ní strávený, během kterého mě provedla magickým rituálem tantrické masáže. I přesto, že jsem se o esoteriku a tantru zajímal už dříve, na takovéto masáži jsem byl poprvé. Měl jsem ale už něco načteno a trochu jsem tušil, co se bude odehrávat. To, co jsem u Vás ale zažil, předčilo úplně vše. Těžko se hledají slova, abych tohle mohl popsat. Je to hluboký niterný pocit, který ve mně stále ještě přetrvává. I přes úžasné recenze nikdy nevíte, do čeho právě jdete, nevíte, jestli zažijete to, co očekáváte, jestli ta bytost (vaše masérka), se kterou se tam potkáte, bude pro vás tím pravým průvodcem. Je pravda, že jsem měl určité obavy, ale v mém případě byly úplně zbytečné. Vše bylo naprosto dokonalé. Děkuji Vašemu centru i masérce Innes, že jste mi ukázali nový rozměr a že jsem díky Vám mohl vstoupit do tohoto nového úžasného světa.
Honza, 34
Návštěva ve vašem centru je opravdový zážitek. Jednání s recepcí korektní a bez potíží, chtěl bych však poděkovat zejména Iness za krásný zážitek jak z koupele, tak z masáže. Iness jako masérka je opravdu skvělá. Masáž jsem si velice užil. Děkuji!
Anton
Děkujeme Innes a Mírovi za úžasnou partnerskou tantrickou masáž. Oba byli skvělí a krásně se doplňovali. Samotný prožitek byl o dost jiný, než jsme čekali. Můj prožitek byl velmi silný. Oba jsme nakonec zjistili to, co nás podvědomě nejvíc tížilo a vypořádali se s tím. Za to oběma masérům velmi děkujeme, určitě se vrátíme.
Ondra a Věra, 26
Rád bych vám poděkoval za mou nedělní návštěvu vašeho centra. Oceňuji rychlou a korektní komunikaci, elegantní a čisté prostory a přátelský přístup všech. Zde je má recenze masáž:

Slečna Innes je krásná, něžná a sympatická bytost, jež mě uvedla do paralelního světa, ve kterém je jen tady a teď. Ani mě nakonec nepřekvapilo, že mezitím na Zemi uběhly tři hodiny neznámo jak. Pakliže je slečna Innes jako vítr, pak je to většinou jarní vánek, který osvěží na vaší cestě nebo čerstvý zefýr, který nabíjí, vždy však pozitivně a kreativně. Oceňuji i zajímavý rozhovor v průběhu setkání a povídání o propojení umění a energie. Z té získané v průběhu setkání budu čerpat ještě dlouho.
Daniel
Ráda bych spolu s manželem poděkovala Innes a Martině za jedinečný zážitek. Absolvovali jsme tantrickou masáž pro páry Iniciace Shivi a Shakti. Na začátku proběhl velice milý, přirozený a nenucený rozhovor o tom, co nás čeká a následoval velmi silný prožitek ze samotné masáže. Cítili jsme se u vás opravdu moc dobře a uvolněně. Děkujeme.
Pavla a Dan
Vážená paní Torstenová,

chtěl bych Vám napsat, jak jsem přišel k tantrickým masážím a o vašem salonu. O Tantrické masáži jsem se dozvěděl, když jsem si před lety koupil časopis Reflex, kde byl článek o vašich masážích a centru. Po jeho přečtení jsem k vám šel na masáž. Tantrická masáž mě tak pohltila, že už na jinou masáž nechodím. Je to něco jiného než klasické masáže. U mě tato masáž je spojena jak bych to napsal, s budhismem duchovnem a uctěním člověka. Prostě jsou to pro mě nejlepší masáže, u kterých za pár hodin zregeneruji celé tělo.

Aby se neřeklo, tak jsem zkusil i jiné salony v Praze, ale s vaším salonem se to nemůže vůbec srovnávat. Ten váš patří ke špičce v Praze. Při příchodu vás přivítá recepční, poté teprve přichází masérka, prostě profesionalita. Je cítit, že si každého zákazníka vážíte. Chodím k vám již hodně dlouho a vyzkoušel jsem hodně masérek. Každá to dělá jinak, ale to nevadí, protože každá to dělá s úctou ke klientovi. Prostě každého si vážíte.

V neděli jsem byl v Praze, tak jsem k vám zavolal. Bez problému jsem si ještě týž den objednal masáž. Bez problémů jste mě vzali. V jiných centrech mají problémy. V listopadu jedu do Prahy znovu, tak jsem si objednal Rituál tantrického zasvěcení. Doufám, že jsem neobtěžoval svým psaním, ale chtěl jsem vám říci, že patříte k nejlepším.
Pavel
Dear Innes, I have had a wonderful new experience with you. It was an amazing adventure with a nice relaxation and unforgettable soft touches. Our talk was more than a small talk. Thank you so much for your appreciation. I'm the new fan of you and when I will visit Praha, I will meet you again. Many kind regards
Werner, 72, Germany
I would like to thanks Innes for the amazing 4 hours tantra massage session. Although, this is my third visit to this amazing Tantra massage place, every visit was unique with each masseuse, but Innes was really amazing!

Innes is a very friendly, open and charming lady, you really can feel her energy all over the room. I really felt my body was floating and had no control over it (in a good way), I think she remembers that.

Also, thanks to all receptionists for the easy reservation and made this happen in my one day visit to Prague
Izyk, 34
Each time I'm in Prague I try to fit in a massage session with memories of the last session I had in this salon. Each time the session is remarkable and the one I had lately with Miss Innes was very relaxing, spiritual and long will be appreciated. Thank you
AA
My name is Leo and I had a tantra massage with, Innes. I had some expectations but she reminded me to just be focus in the here and now and just to let my worries go. Really a good reminder, because as humans, we tend to worry about the future a lot and it may not even come. The massage was very relaxing that I slipped in-and-out of consciousness plenty of times. She was very calming to talk to. The environment was also very relaxing. I also like that the customer's satisfaction is the priority. Overall, I like the experience.
Leo
I opted to try tantra massage at your center, and I have no regrets about making this decision. I ultimately decided on the 2 hour and 30-minute Tantra Deluxe massage with Innes. I must say I felt so comfortable with her throughout the entire massage experience from the interview until I departed the center. I was able to easily forget about stresses in my life and focus solely on sharing this incredible experience with Innes, as my guide and attentive masseuse. I truly appreciated very little subtle thing she did that I believe enhanced the massage. Please thank her for a fantastic massage experience, and I look forward to continuing to learn more about Tantric massage and the body's Chakra energy centers because of her.
Jason D, 39, United States
The massage Innes provided was fantastic. It really showed me the power of tantra. I experienced bliss and felt love all through my body. Thank you Innes for this gift.
Frans
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!