Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Helena

Tantra masérka Helena

Lidský dotek je pro ní způsob komunikace, kterým vyjadřuje úctu k druhému člověku a obdiv nad krásou lidského těla. Něhou ukrytou v tantrické masáži vypráví tomu druhému o své lásce ke světu, kterého jsou oba součástí.

Co má ráda:

Helena má ráda život a svět. Zaujmou jí barvy, tvary a chutě. To vše se jí daří objevovat především při cestování, nejlépe s fotoaparátem v ruce. V životě je pro ní důležitý lidský dotek a něha. Zajímá se o energie, reiki, jógu, léčebné účinky potravin, umění, kreativitu a filosofické otázky týkající se lidské existence. Nejvíce jí baví objevovat nové a nepoznané, což je také důvod, proč chce být i nadále studentem.

Proč dělá tantra masáže:

"Lidské tělo a cokoliv živé je pro mě svým způsobem posvátné. Když se ho mohu dotýkat a dát mu něhu, vyjadřuji tím svou úctu k tomuto zázraku. Masáž je pro mě projev hlubokého citu a lásky k ostatním lidem. Líbí se mi její léčivý a harmonizující aspekt i to, že dokáže pootevřít dvířka do duše. Tantra masáže vnímám jako terapii ducha i těla a jsem ráda, že se jí takto mohu účastnit“

Oblíbené tantra masáže:

Helena ráda přináší druhým maximální požitek, slast i něhu. Má ráda dlouhé tantrické masáže, které se v jejím pojetí stávají hlubokým tantrickým rituálem. Ráda má také tantrické masáže žen i tantra masáže pro páry.

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!