Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Hana

Tantra masérka Hana

Hanah je smyslná a něžná žena s krásnýma hlubokýma očima a vnímavou a citlivou povahou, která vás zaujme svou vřelostí a přirozeností, díky které brzy zjistíte, že se s ní cítíte naprosto uvolněně a těšíte se z její milé společnosti. Tantrická masáž s ní je cesta do hloubky vlastního nitra i tělesné smyslnosti, při které vám bude dokonalou původkyní.

Co má ráda:

Hanah kromě tantrické masáže nejvíce miluje smích a cestování, při kterém ráda poznává exotické chutě a vůně, povaluje se na prosluněné pláži a potkává nové lidi. Ráda sportuje a vše nové je pro ni výzvou.

Proč dělá tantra masáže:

Miluji něžné a smyslné doteky a péče o druhé je mou druhou přirozeností. Tantrická masáž je pro mne rituálem, při kterém mohu dělat to, co dělám nejraději - dotýkat se a přinášet tak druhým nezapomenutelné zážitky, péči, lásku i pocit přijetí. Tantra je úžasnou a přirozenou cestou objevování vlastního těla, nahoty, intimity i vášně, kterou vás ráda budu provázet.

Oblíbené tantra masáže:

Mám ráda dlouhé tantrické masáže Deluxe, při kterých se spolu můžeme ponořit do hluboké intimity doteku a při kterých si mohu vyhrát s každým kouskem vašeho těla.

Galerie

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!