Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Ester

Tantra masérka Ester

Ester vás zaujme svou jemnou krásou i vnitřním klidem, který z ní dělá milou a citlivou společnici, která umí nejen naslouchat, ale i porozumět všemu, co s ní budete mít chuť sdílet. Její masáže jsou dokonalým spojením něhy, vášně i tantrické práce s dechem a energií. Tantrická masáž s ní je zážitkem, který vám otevře cestu k netušeným hloubkám vaší osobnosti a zanechá ve vás pocity, které budou přetrvávat ještě dlouho po skončení samotné masáže.

Co má ráda:

Ráda pozoruji lidi, věci i jejich vzájemné interakce. Baví mne okamžiky, kdy zachytím informaci umně skrytou mezi řádky a následně si s ní pohrávám ve své fantazii. Jsem prostě zvědavá a líbí se mi objevovat skrytá tajemství. Můj životní rytmus je klidný jako voda, kterou miluji. Dává mi pocit klidu a harmonie a umožňuje hlubokou meditaci a kontemplaci. Z klidu a pozorování pak tvořím poezii, která zachycuje mé myšlenky i nejhlubší emoce. Libuji si v domácím prostředí, které vytvářím všude tam, kam přijdu.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je pro mne něčím naprosto přirozeným a samozřejmým. Žila jsem ji vlastně již dávno předtím, než jsem se seznámila s tantrickým učením. Tantrické masáže mi dávají prostor být průvodcem na té nejpřirozenější cestě k sobě samým a prožívat pokaždé naprosto jedinečné společné objevovaní potěšení a rozkoše.

Oblíbené tantra masáže:

Tantrická masáž je pro mne hlubokou niternou meditací. Cestou, po které společně jdeme a objevujeme její vzrušující zákoutí i skrytá tajemství. Proto mám ráda dlouhé tantrické masáže Deluxe, které umožňují nepřemýšlet o tom, kam cesta vede, ale oddat se cestě samotné. Mám ráda také rituální tantrické koupele s masáží ve vaně a objevné tantrické rituály. Mezi mé oblíbené masáže proto patří také rituál tantrického zasvěcení.

Galerie

Reference

Milé Tantra masáže Praha,

včera jsem byl u vás na tantrické masáži s masérkou Ester, která byla opět skvělá, lépe řečeno naprosto dokonalá. Pozdravujte prosím Ester, díky ní jsem se dotkl nebe a prošel se rájem. Děkuji!
Radim
Vážená paní,

minulý čtvrtek jsem se ve vašem Centru Integrity měl možnost seznámit prostřednictvím krásné masérky Ester s tajemstvím tantrické masáže. Již delší dobu mě tantrický pohled na svět oslovuje, měl jsem tedy před masáží jistá očekávání. To, co ve mě však během rituálu tantrického zasvěcení Ester probudila, předčilo všechna má očekávání. Nejlépe to vystihují slova: bylo to boží! Díky Ester! Od roku 2010 jsem zasvěcen do tradiční Reiki Usui Shiki Ryoho, jisté zkušenosti s energiemi, meditací, jógou tedy mám a nyní je mi jasné kudy dál. Děkuji za to, co děláte!
Radim
S tantrou ani tantrickými masážemi jsem ještě nedávno neměla žádné zkušenosti, ale jelikož se o ní všude psalo, rozhodla jsem se ji nakonec přece jen vyzkoušet. Tantra masáže Praha mě přesvědčily profesionálními webovými stránkami se spoustou otevřených informací a centrum na fotkách vypadalo nádherně. Komunikace s recepcí byla profesionální, slečna mi vše podrobně vysvětlila a doporučila, kterou masáž poprvé vyzkoušet. Bála jsem se jít sama a tak jsem přesvědčila kamarádku a na masáž jsme se vydaly společně. Odvážně jsme zvolily tříhodinovou masáž, pro mně s koupelí. Centrum z venku nevypadá, ale uvnitř je to opravdový chrám, plný nádherných dekorací, květin a vůní, takřka ihned jsem se tam cítila příjemně. Všichni na nás byli moc milí. Jako maséra jsem si vybrala Martina a kamarádka masérku Ester. WOW! Po masáži jsme se shodly, že jsme ani jedna nic takového nezažily. Byla to úžasná relaxace a výlet úplně do jiného světa, plného něhy, doteků a vůní. Ester i Martin byli úžasní. Profesionální i vřelí zároveň. Celý zážitek byl velmi osobní a teď zpětně mohu říct, že se pro mně hodně věcí změnilo. Na příští masáž se chystám s partnerem a už se nemůžu dočkat.
Alena
Milá Ester,

dovol mi, abych Ti ještě jednou touto cestou poděkoval za mou první zkušenost s tantrickou masáží, které se mi dostalo právě od Tebe a skrze Tebe. Díky Tvému naladění jsem si „dovolil“ úplné uvolnění těla i mysli, a prožil tak chvíle velké vděčnosti za svou vlastní i veškerou životní existenci. Tvé vedení bylo profesionální a přitom tak intimně a „obyčejně“ lidské. Přivedla jsi mě do stavu, který přesahoval běžné vnímání … a dala jsi mi do mého života velký impuls, se tímto přesahujícím stavem mysli, opět pozorněji zabývat. Tedy děkuji a těším se na další příště :).
Martin
Krásná masérka Ester je osobou na pravém místě. Byl jsem neuvěřitelně překvapený jejím vlídným přístupem, hned po našem seznámení. Hned od počátku jsem si začal vážit její profesionality a také vášně, se kterou své poslání dělá, včetně její osoby. Je až neuvěřitelné a pro mě také trochu záhadné s jakou láskou a péčí se o mě starala. Už při prvních vteřinách při zahajovacím rituálu jsem si v duchu říkal “to není možné”, aby mě hned tak někdo krásně a čistě přijal, se vším, co ke mně patří a co je mojí součástí. Připadal jsem si jako u maminky nebo překrásné a milující sestry, která říká “jsi to ty a takový zůstaň”. Veškeré rituály do detailu propracované a s absolutní přesností a lehkostí prováděné mě dostaly do úplně jiného světa. Do světa plného záhad, mystiky a posvátnosti přítomného okamžiku. Mnohé úžasné schopnosti Ester, mezi něž mimo jiné patří řídit váš dech a tím společně s masáží probouzet energii kundalini, mě dováděly až do vnitřního transu, který se samozřejmě projevoval navenek. Mojí upřímnou radostí, že mohu být po boku právě tak nádherné tantrické kněžky. Byl jsem na mnoha posvátných místech naší planety, ale nikdy jsem necítil tolik boží přítomnost, jako právě s Ester. Tříhodinová masáž Deluxe pro mě byla poznáním nového, neočekáváného. Další součást masáže, které si velmi cením, je moje probuzená kundalini, která se projevuje tím, že už druhý den jsem bez jídla a necítím, že bych hladověl. Tedy dávám tomu příčinu vyššímu stavu vědomí, které má na svědomí pravě Ester a její dokonalé doteky k probuzení mého páteřního hada. Věci se dějí tak jak mají, pokud jim lidé nahrávají. Já jsem udělal jen to, že jsem vstoupil do překrásného tantrického chrámu a o zbytek se postarala Ester. Po odchodu jsem díky ní velmi bohatým člověkem. Děkuji Ti Ester za pohodu, která nemá hranice a přeje naší duši. Ještě jednou Ti Děkuji Ester a snad se brzy vrátím do Tvé vlídné náruče. Jsi krásná!
Pavel Toman
Chcel by som ešte aspoň týmto spôsobom poďakovať za nádherné chvíle strávené vo vašom centre a predovšetkým v neuveriteľne šikovných rukách masérky Ester, ktorá svojou starostlivosťou dokázala sňať všetky starosti a naučila ma plne si tento zážitok vychutnať. Mojej prvej návšteve predchádzalo dlhé odhodlávanie sa k tomuto typu masáže aj zoznámenie sa s tantrou. Hoci veľa užitočných a zaujímavých informácií som načerpal z vašich webových stránok, vchádzal som značne napätý. So vstupom do dverí sa mi však aj otvorili priestory plné pokoja, pohody a priazne. Príchodom slečny Ester vstúpila osobnosť oplývajúci krásnym úsmevom, porozumením a nehou, vďaka ktorým moje všetky obavy odplávali. Už pri úvodnom rozhovore bolo poznať, že sa pozerám do očí inteligentného človeka s bohatými znalosťami tantrického učenia a nadšením z možnosti ho aplikovať. Vlastná masáž už bola cestou mimo tento svet, kedy prestalo existovať všetko okrem mojej osoby a dotykov slečny masérky, ktorej umenie mi poskytlo dosiaľ nepoznané uvoľnenie aj príval energie smerovaný do celého tela. Takto opojený a naplno oddaný svojim pocitom som preletel až k tomu okamihu, kedy mi bol oznámený "krutý" koniec, hoci s možnosťou pozvoľného návratu do reality. Až pri záverečnom rozhovore som si ešte len začal uvedomovať, čo som prežil a márne hľadal slová na opísanie. Nemôžem inak, než oceniť obrovskú citlivosť a empatiu masérky, ktorej stačilo pár okamihov a niekoľko viet k rozpoznaniu môjho rozpoloženia a mojich potrieb. Zážitok ma natoľko nadchol, že som si ho už niekoľkokrát zopakoval a opäť sa teším, kedy sa budem môcť opäť zveriť do starostlivosti slečny Ester. Ďakujem za chvíle, kedy som mal možnosť prijímať tieto krásne zážitky obohacujúce môj život.
Marek
Tento týždeň som u vás strávil veľa spokojných hodín a chcel by som vám poďakovať za naozaj veľmi príjemné chvíle. Potešil ma profesionálny a diskrétny prístup, krásne prostredie izieb, a predovšetkým nádherné, čarovné, a prívetivé slečny: predovšetkým Ester.Každý vníma masáž a všetko okolo nej po svojom, za seba musím povedať, že, najmä s Ester som zažil priamy prenos do neba ( doslova :), intenzívne pocity šťastia a vzrušenia v celej svojej bytosti, otvorenie energetických kanálov a duševné prebudenie/nabitie.Niekedy v budúcnosti sa budem tešiť znova dovidenia. Prajem vám veľa úspechov, šťastia a prosperity.
Martin
Včera som absolvoval fantastický zážitok s Ester. Absolútne bezkonkurenčne najlepšia tantra masáž v mojom živote. Veľa sme sa na začiatku rozprávali. Po nej som už len ručal ako medvedík, spätnej väzby nebolo treba ... fantastické!
Richard
I had a great time at this center! My masseuse was Ester, who was very cute, darling and lovely person. She made my experience very unique. I had already tried many tantra massages in some different studios, but it was never like this and I consider myself very happy to approach this place. The massage was very intimate for me and for the first time in my life I was able to open up completely. There was nothing else than her touches and the present moment. I was craving for her touches and she was working with all the tension and blocks in my body so well. When I try to analyze it now, I think that this was only possible because I felt, that she loves her job. She was completely involved, interested and spontaneous and she took real care of me. I really recommend this place. It is very organized, well managed, with the spirit and a real spiritual atmosphere. It is a diamond among another tantra studios.
George
Dear Ester and Andrea, thanks again for this wonderful afternoon. Your massage was fantastic!
Oliver
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!