Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Esmée

Tantra masérka Esmée

Přišla za vámi z kouzelných lesů. Čarovná kráska, která si vás podmaní svým pohledem. Její vlasy jsou jako oheň, který vábí a hřeje. Stejně tak její dotek je ohnivý a plný vášně, probouzí touhu po poznání a rozechvívá životní energii. Překvapit vás naopak může její laskavost, něha a péče. Všechno to o čem jste snili a mysleli, že už to nikdy nepotkáte, máte na dosah ruky. Svěřte se do rukou bohyně a sami uvidíte, kam povede vaše cesta do pohádky.

Co má ráda:

Vůni vzduchu po dešti. Koupání ve vodopádech. Ruce umazané od barvy. Palačinky. Mátový čaj. Houpací sítě. Hvězdy. Vědomý dotyk. Kouzla.

Proč dělá tantra masáže:

V dnešní moderní době jsme naučení na instantní potěšení. Chci tohle? Koupím si to. Chci támhle tu? Dáme pár drinků a uvidíme, co se dá dělat. Tantra však takhle nefunguje. Může urychlit vaši cestu k sobě, ale o to intenzivnější ta cesta potom bude. Chcete-li zažít chvění na duši i ty blaženě nepopsatelné pocity v celém těle, chcete-li se odevzdat a ztratit, musíte jít do hloubky své duše, obejmout neznámé a skočit do neznáma.

Oblíbené tantra masáže:

Nerada se nechávám omezovat časem, největší smysl pro mě proto mají tříhodinové masáže Deluxe, a také koupele, které nabízejí regresní prožitky dávné minulosti.

Galerie

Reference

I had a great experience with Esmee. She is very sensual and uses a lot of different techniques. You get a very warm feeling from her and she is giving Tantra Massages with a lot of passion. I enjoyed every minute of the 3 hour massage and can only recommend to get a massage with Esmee if you can.
Manuel
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!