Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Ema

Tantra masérka Ema

Už když Emu poprvé uvidíte, uvědomíte si, že je zcela výjimečná. Je jako voda, která se neustále mění a nikdy skutečně nevíte, co je pod hladinou. Tohle tajemství a pohyb vás ale zcela uchvátí. Je v ní divokost i klid, vášeň, něha i pochopení. Dokáže vás strhnout, protože sama miluje život a jeho hloubku. Už jen její přítomnost vás vtahuje do souznění, které se naplňuje s jejím dotekem. Nechte se uchvátit, protože tahle cesta teprve začíná.

Co má ráda:

Miluji všechno živé a skutečné. Energii a inspiraci čerpám z přírody, slunce a momentů tichého zastavení a spočinutí. Ráda poznávám všechno nové a nepoznané u užívám si dobrodružství, které s sebou objevování přináší. Mám ráda dotek a skutečné, upřímné momenty, které se nedají koupit, ale musí být s láskou a respektem prožívány, jako dar, který v upřímnosti dáváme jeden druhému.

Proč dělá tantra masáže:

Mám ráda smyslnost, lehkost, jemnost, vášeň i svobodu. To vše mohu vložit do rituálu tantrické masáže, kde možnosti práce s energií nemají hranice. Dokáži vnímat jedinečnost a osobitou hloubku každého z vás. Naleznete ve mně oheň a zároveň vodu, dokážu dát lásku a smyslnost do každého doteku, necháte-li se mnou vést. Povedu Vás neznámou cestou, vezmu Vás pevně za ruku a zároveň jemně pohladím po vlasech. Budu Vám naslouchat a budu snažit pomoci vyléčit vaše tělo i ducha. V tantrické masáži se otevírá prostor, ve kterém se nesoudí, ale dívá se očima lásky. Přijmu Vás takového, jaký jste, bez předsudků a bez očekávání, bez zarytého všedního života i masky kterou normálně nosíte. Vaše tělo si při masáži řekne, co chce a já jej budu vědomě a láskyplně doprovázet, budete překvapení tím, že po Vás nic nechci a stanete se Bohem. Tantrická masáž vám přinese relaxaci, uvolnění, i neskutečný odpočinek. Nechte se hýčkat, Vaše tělo a duše bude plesat blahem. Život často měříme příliš jednostranně, podle jeho délky, a ne podle jeho velikosti. Myslíme víc na to, jak život prodloužit než na to, jak ho opravdu naplnit. Mnoho lidí se bojí smrti, ale nedělají si nic z toho, že žijí jen položivotem, bez lásky a opravdové radosti. Tantra nabízí skutečný prožitek, který ve vás zanechá neopakovatelný zážitek, čím více a častěji se jí poddáte, tím více Vám nabídne. Je to cesta i možnost, jak naplnit svůj život, a objevit sami sebe.

Oblíbené tantra masáže:

Každý z nás vnímá dotek a jeho potřebu jinak. Někdo potřebuje více času na uvolnění, jinému stačí chvilka. Respektuji a uctívám osobitost muže i ženy i individuální tempo a potřebu doteku. Mezi mé oblíbené tantrické masáže patří tantrická masáž Deluxe či tantrická masáž Pretty woman, které nabízejí dostatek času i prostoru pro hluboké tantrické prožitky i vzájemné vyladění. Partnerské tantrické masáže jsou pro mě výzvou i možností pracovat s otevřenými páry, pro něž je tantra cestou ke vzájemné blízkosti.

Galerie

Reference

Chtěl bych se s vámi podělit o mé zážitky z šesti-ruční masáže s Bárou, Katkou a Emou. Byla to jedním slovem krása a pohlazení po duši i po těle. S Bárou jsem strávil nejvíce času, protože mně masírovala ještě při koupeli. Dovede se proměnit v jakoukoliv bytost na světě. Chvíli je hravá kamarádka, ale najednou se promění v milující a starostlivou maminku, která vás lehounce vezme do náruče a vy si nepřejete nic jiného než zůstat u ní. A krásně zpívá, což požitek ještě umocňuje. Díky Ti, Báro! Katka je krásná, milá a velmi něžná dívka, která Vás bude hýčkat a rozdávat dobrou náladu plnými hrstmi. Ema je pro mě trošku tajemná bytost. Je trpělivá, něžná a prostě krásná! Cítil jsem se s ní nádherně. Se všemi třemi si masáž rád zopakuji a třeba i delší, ale jsou tu i další dívky, které bych rád poznal, takže si myslím, že to nebyla moje poslední návštěva tady. A ještě něco na závěr: vždycky mi bylo vštěpováno, že recepce je vizitka podniku. Tak v tomto případě nezapomenu ani na recepční Verču nejen pro její krásné jméno, ale i to, jak se o mě před příchodem mých vysněných masérek starala. Přišel jsem dřív, než jsem měl, ale lehce jsme se domluvili. A kdyby bývala chtěla masírovat, klidně ji vezmu jako čtvrtou do party. Díky, Verunko!
Vláďa
Před pár dny jsem zažil svoji první tantrickou masáž od masérek Elen, Emy a Míši. Mělo to být překvapení od mojí přítelkyně a já až do poslední chvíle nevěděl, co mě vlastně čeká. Asi snad ani nemusím popisovat ten adrenalin, když jsem byl přítelkyní přiveden do tantrického centra a posazen do červené masérny plné svíček a vůní. Přítelkyně mě políbila a řekla, abych se převlékl do sarongu a zazvonil na zvoneček. Když jsem tak učinil, v místnosti se najednou objevili tři masérky, zavázaly mi oči šátkem a beze slova začaly tantrický rituál. Byla to pro mě jedinečná a krásna zkušenost. Všechny masérky byly vášnivě odevzdané svojí práci a zároveň profesionální a zkušené. Masáž trvala něco přes tři hodiny, ale já měl pocit, že jsem tam byl velice krátce, tak to bylo nádherné. Měl jsem pocit, že jsem v nebi. Jemné a něžné doteky střídala vášeň a vzrušení. Moje tělo bylo pokryté doteky. Vnímal jsem vůně, teplé ručníky, lávové kameny a doteky vlasy či bříšky prstů. Masérky fungovaly v neskutečné harmonii a byly napojené jedna na druhou. Po masáži jsem tam ještě nějakou chvíli zůstal a vůbec se mi nechtělo odejít. Všechny tři masérky tam byly se mnou, ležely na mě a vedle mě a objímaly mě. Bylo to moc nádherné. Nikdy předtím jsem nic takového nezažil. Po masáži všechny beze slova zmizely a vrátila se jen moje přítelkyně. Celý ten nevšední zážitek ve mně stále doznívá a jsem za něj hluboce vděčný. Mohu to jenom doporučit lidem, kteří tantru ještě nezažili nebo i zažili. Více ruční masáž je prostě něco hodně speciálního. Člověka to příjemně pohladí po těle i po duši. Žádná z masérek mně do ničeho nenutila, a tak se jim člověk otevře a odevzdá sám.
Martin, 34
Dear Tantra massage Prague, I want to give a short feedback about my experiences at your studio. I went through the tantra massage training with Jana first. Jana, Eva and Barbara, were just lovely people who made the learning experience wonderful! After the course, I also wanted to have the experience of receiving. I was totally blown away by tantra massage Deluxe with Ema a Michaela. Great masseuses who gave me an amazing experience with tantra from the other side! Thank you for your kindness and hopefully I’ll see you again. Best regards
Rune
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!