Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Elen

Tantra masérka Elen

Elen je ženou, na kterou nezapomenete. V prvním momentu vás odzbrojí svojí přirozeností a živelností. Její vnitřní oheň vám dá jistotu domácího krbu, ale zároveň vám připomene divokost a nespoutanost na kterou jste možná zapomněli. Jako průvodkyně využívá hravosti a výzvy. Nechte se strhnout její vášnivostí, protože příběh, který s vámi prožije bude plný, smyslný i něžný.

Co má ráda:

Jsem sladká elfí princezna i čarotvorná kouzelnice. Jsem vánkem, co hladí poupata magnolie i bouří která tančí vzduchem. Jsem voda i oheň. Miluji život a vychutnávám si každý okamžik dne, v celé jeho pestré škále různorodých pocitů a vjemů. Ráda sytím všechny své smysly krásou. Často se procházím přírodou a zastavím se třeba u květiny, kterou dlouze pozoruji, pak jí jemně pohladím, přivoním k omamné vůni a zároveň vnímám její spojení se zemí i sluncem, a to vše za doprovodu nádherného ptačího orchestru. Na procházkách mi dělá společnost můj věrný psí průvodce. Líbí se mi pozorovat, jak se z ostražitého hlídače promění v dovádivé štěně, které pobíhá v trávě a snaží se chytit motýly. Do přírody se také vydávám na hřbetu své nádherné klisny. Je stejná jako já – svobodná, divoká a zároveň plná něhy a pochopení pro ostatní. Při společné jízdě se stáváme jednou bytostí, která tryskem uhání po louce. Po projížďce se nejraději uvelebím do křesla s kocourem na klíně a s knížkou které mě přenese do říše fantazie. Velmi šťastnou mě činí také to, když mohu projevovat svou kreativitu. Ať už to je při tvorbě šperků z léčivých kamenů, při psaní příběhů, nebo při tantrické masáži. V těch chvílích má duše tančí radostí a roste až ke hvězdám.

Proč dělá tantra masáže:

Tantrická masáž mi umožňuje prožívat nekonečné potěšení z dávání, takže jsem zároveň dárkyní i obdarovávanou. Při masáži se zcela ponořím do příběhu, který si sebou každý člověk nese. S obrovským zájmem a zvědavostí objevuji všechny jeho vrstvy a vytvářím prostor pro to, aby každý přijímací mohl svůj příběh rozvinout v celé své kráse a jedinečnosti. V tajemném rituálu se s vámi ponořím do fascinujícího světa, ve kterém se střídá hebká něha s nespoutanou vášní.

Oblíbené tantra masáže:

Má oblíbená Tantrická masáž Deluxe nabízí prostor pro využití hravosti, lehkosti i hloubky tantrické masáže. Chcete-li své prožitky znásobit, oddejte se královské čtyřruční tantrické masáži a ztraťte se v množství vjemů, prožitků i láskyplných vzrušujících doteků.

Galerie a video medailonek

Reference

Byl jsem s partnerkou na rituálu tantrické masáže a pro nás oba to bylo poprvé v životě. Upřímně řečeno jsem se trochu bál a hodně styděl. Přístup našich masérek Andreji a Elen byl úžasný. Obě byly velmi citlivé a nesmírně vnímavé. Ostych postupně zmizel a já jsem si celou masáž opravdu vychutnal. Mám vzkaz pro ostatní stydlíny - není třeba se bát Děkuju!
Petr, 40let
Cestou na svou první tantrickou masáž jsem byl mírně nervózní. Netušil jsem, co čekat. O chvíli později jsem ale už věděl, že zvolit si jako svou průvodkyni právě Elen, byla vynikající volba. Mé rozpaky snadno překonala úvodní lehkou a zajímavou konverzací, v níž projevila přehled i báječný smysl pro humor. Po plynulém přechodu k vlastnímu rituálu jsem se veden její něhou a hravostí rozplynul v pocitech pod jejími laskyplnými doteky. Poslední srozumitelnou myšlenku si ale vybavuji dokonale. Byla to: "lituji každého, kdo tohle nikdy nezažil." Určitě se k vám zase vrátím a opět zvolím Elen.
Roland
Zážitek z mé první tantrické masáže hodnotím více jak nadšeně. Ve společnosti slečny Elen jsem se cítil fantasticky. Nevěděl jsem příliš co mě čeká a do čeho jdu, ale to vše mi bylo před rituálem vysvětleno sympatickou Elen, která mi pomohla příjemným povídáním zapomenout na ostych i nervozitu. Na celé masáži se mi nejvíce líbilo dotýkání a hlazení hebkýma rukama mé masérky, příjemná vůně všude kolem spolu s konejšivou hudbou. Po skončení tantrické masáže jsem se cítil naprosto plný síly a energie, soustředěný a odpočatý. Uvažujete-li o tomto výjimečném zážitku, tak mohu vřele doporučit Elen.
Zdeněk, 36
Před pár dny jsem zažil svoji první tantrickou masáž od masérek Elen, Emy a Míši. Mělo to být překvapení od mojí přítelkyně a já až do poslední chvíle nevěděl, co mě vlastně čeká. Asi snad ani nemusím popisovat ten adrenalin, když jsem byl přítelkyní přiveden do tantrického centra a posazen do červené masérny plné svíček a vůní. Přítelkyně mě políbila a řekla, abych se převlékl do sarongu a zazvonil na zvoneček. Když jsem tak učinil, v místnosti se najednou objevili tři masérky, zavázaly mi oči šátkem a beze slova začaly tantrický rituál. Byla to pro mě jedinečná a krásna zkušenost. Všechny masérky byly vášnivě odevzdané svojí práci a zároveň profesionální a zkušené. Masáž trvala něco přes tři hodiny, ale já měl pocit, že jsem tam byl velice krátce, tak to bylo nádherné. Měl jsem pocit, že jsem v nebi. Jemné a něžné doteky střídala vášeň a vzrušení. Moje tělo bylo pokryté doteky. Vnímal jsem vůně, teplé ručníky, lávové kameny a doteky vlasy či bříšky prstů. Masérky fungovaly v neskutečné harmonii a byly napojené jedna na druhou. Po masáži jsem tam ještě nějakou chvíli zůstal a vůbec se mi nechtělo odejít. Všechny tři masérky tam byly se mnou, ležely na mě a vedle mě a objímaly mě. Bylo to moc nádherné. Nikdy předtím jsem nic takového nezažil. Po masáži všechny beze slova zmizely a vrátila se jen moje přítelkyně. Celý ten nevšední zážitek ve mně stále doznívá a jsem za něj hluboce vděčný. Mohu to jenom doporučit lidem, kteří tantru ještě nezažili nebo i zažili. Více ruční masáž je prostě něco hodně speciálního. Člověka to příjemně pohladí po těle i po duši. Žádná z masérek mně do ničeho nenutila, a tak se jim člověk otevře a odevzdá sám.
Martin, 34
Thanks Ellen, the very best massage ever. You're beautiful, talented, creative, playful, humorous, empathetic and simpatico. Wonderful.
Rik
I had a truly transcendent experience during my massage with Ellen. I'm completely revitalized and re-energized, it's a pity i couldn't extend my session and stay longer. Thank you, Ellen!
Tom
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!