Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Elen

Tantra masérka Elen

Elen je ženou, na kterou nezapomenete. V prvním momentu vás odzbrojí svojí přirozeností a živelností. Její vnitřní oheň vám dá jistotu domácího krbu, ale zároveň vám připomene divokost a nespoutanost na kterou jste možná zapomněli. Jako průvodkyně využívá hravosti a výzvy. Nechte se strhnout její vášnivostí, protože příběh, který s vámi prožije bude plný, smyslný i něžný.

Co má ráda:

Jsem sladká elfí princezna i čarotvorná kouzelnice. Jsem vánkem, co hladí poupata magnolie i bouří která tančí vzduchem. Jsem voda i oheň. Miluji život a vychutnávám si každý okamžik dne, v celé jeho pestré škále různorodých pocitů a vjemů. Ráda sytím všechny své smysly krásou. Často se procházím přírodou a zastavím se třeba u květiny, kterou dlouze pozoruji, pak jí jemně pohladím, přivoním k omamné vůni a zároveň vnímám její spojení se zemí i sluncem, a to vše za doprovodu nádherného ptačího orchestru. Na procházkách mi dělá společnost můj věrný psí průvodce. Líbí se mi pozorovat, jak se z ostražitého hlídače promění v dovádivé štěně, které pobíhá v trávě a snaží se chytit motýly. Do přírody se také vydávám na hřbetu své nádherné klisny. Je stejná jako já – svobodná, divoká a zároveň plná něhy a pochopení pro ostatní. Při společné jízdě se stáváme jednou bytostí, která tryskem uhání po louce. Po projížďce se nejraději uvelebím do křesla s kocourem na klíně a s knížkou které mě přenese do říše fantazie. Velmi šťastnou mě činí také to, když mohu projevovat svou kreativitu. Ať už to je při tvorbě šperků z léčivých kamenů, při psaní příběhů, nebo při tantrické masáži. V těch chvílích má duše tančí radostí a roste až ke hvězdám.

Proč dělá tantra masáže:

Tantrická masáž mi umožňuje prožívat nekonečné potěšení z dávání, takže jsem zároveň dárkyní i obdarovávanou. Při masáži se zcela ponořím do příběhu, který si sebou každý člověk nese. S obrovským zájmem a zvědavostí objevuji všechny jeho vrstvy a vytvářím prostor pro to, aby každý přijímací mohl svůj příběh rozvinout v celé své kráse a jedinečnosti. V tajemném rituálu se s vámi ponořím do fascinujícího světa, ve kterém se střídá hebká něha s nespoutanou vášní.

Oblíbené tantra masáže:

Má oblíbená Tantrická masáž Deluxe nabízí prostor pro využití hravosti, lehkosti i hloubky tantrické masáže. Chcete-li své prožitky znásobit, oddejte se královské čtyřruční tantrické masáži a ztraťte se v množství vjemů, prožitků i láskyplných vzrušujících doteků.

Galerie a video medailonek

Reference

Sympatická, empatická, chápavá, vlídná, s odzbrojujícím úsměvem. Taková byla Elen při úvodním rozhovoru. Pár masáží mám za sebou, takže nervozitou už netrpím, ale to, jak rychle jsem se naladil na vlnu relaxace a pohody, bylo neuvěřitelné. Stejně neuvěřitelný byl i "výlet", který jsem po jejím boku absolvoval. Čeština je bohatý jazyk a já mám poměrně širokou slovní zásobu, přesto nejsem schopen interpretovat ten neuvěřitelně nádherný prožitek, který na mě čekal. Elen má nejen zlaté srdce, ale i ruce.
Pavel, 41
Tantra masáž jsem dostala jako poukaz k narozeninám. Masérka Elen je velmi milá, příjemná a empatická žena, která se dokáže úžasně necítit. Díky ní jsem poznala další (vyšší) úroveň prožitku. Velice jí za to děkuji a určitě se vrátím a využiji profesionálních služeb v tak krásném a příjemném prostředí.
Jana
Rád bych poděkoval slečně Elen za mé uvedení do světa tantrických masáží. Krásná, sympatická, vtipná, empatická a hlavně naprosto přirozená a úžasná. Něco jsem si dopředu načetl, nicméně i tak jsem moc neměl představu, do čeho vlastně jdu. A po dvouhodinové masáži musím připustit, že by bylo úplně jedno, co si dopředu nastuduji, protože skutečnost bych si stejně dopředu nepředstavil. Díky za slovy naprosto nepopsatelný zážitek úžasného osvobození a relaxace, který mohu všem jen doporučit.
Jiří, 41
SUPER, SKVĚLÉ A HLAVNĚ JEDINEČNÉ! Tak bych stručně slovy popsal zážitek, který ve mně zanechala tantrická masáž od ELEN a to i přestože jsem poměrně uzavřený a racionálně založený člověk. Před masáží jsem byl poměrně unavený a nečekal jsem od ní vůbec nic. Najednou se ale objevila Elen se svou milou povahou a smyslem pro humor mě naladila a probudila ve mně zvědavost. Její maximální nasazení během masáže mi pomohlo zapomenout na starosti a úplně se oddat jejím dotekům. Prožíval jsem jakési záblesky vzpomínek na mé předchozí partnerky. Pokud toužíte po jedinečném zážitku, zvolte si určitě ELEN, protože se budete cítit výjimeční. Elen je člověk, jehož práce není jen "prací", ale posláním…
Pavel, 38
Chtěla jsem poděkovat Elen a Martinovi za vaši snahu a za nové pocity, které jsme u Vás zažily. Elen je moc milá, krásná slečna s moc příjemným hlasem, která se zapojuje do procesu tělem a duší. Jak se říká v Česku "člověk na tom správném místě“. Moc mě těšilo.
Naďa
Byl jsem s partnerkou na rituálu tantrické masáže a pro nás oba to bylo poprvé v životě. Upřímně řečeno jsem se trochu bál a hodně styděl. Přístup našich masérek Andreji a Elen byl úžasný. Obě byly velmi citlivé a nesmírně vnímavé. Ostych postupně zmizel a já jsem si celou masáž opravdu vychutnal. Mám vzkaz pro ostatní stydlíny - není třeba se bát Děkuju!
Petr, 40let
Cestou na svou první tantrickou masáž jsem byl mírně nervózní. Netušil jsem, co čekat. O chvíli později jsem ale už věděl, že zvolit si jako svou průvodkyni právě Elen, byla vynikající volba. Mé rozpaky snadno překonala úvodní lehkou a zajímavou konverzací, v níž projevila přehled i báječný smysl pro humor. Po plynulém přechodu k vlastnímu rituálu jsem se veden její něhou a hravostí rozplynul v pocitech pod jejími laskyplnými doteky. Poslední srozumitelnou myšlenku si ale vybavuji dokonale. Byla to: "lituji každého, kdo tohle nikdy nezažil." Určitě se k vám zase vrátím a opět zvolím Elen.
Roland
Zážitek z mé první tantrické masáže hodnotím více jak nadšeně. Ve společnosti slečny Elen jsem se cítil fantasticky. Nevěděl jsem příliš co mě čeká a do čeho jdu, ale to vše mi bylo před rituálem vysvětleno sympatickou Elen, která mi pomohla příjemným povídáním zapomenout na ostych i nervozitu. Na celé masáži se mi nejvíce líbilo dotýkání a hlazení hebkýma rukama mé masérky, příjemná vůně všude kolem spolu s konejšivou hudbou. Po skončení tantrické masáže jsem se cítil naprosto plný síly a energie, soustředěný a odpočatý. Uvažujete-li o tomto výjimečném zážitku, tak mohu vřele doporučit Elen.
Zdeněk, 36
Před pár dny jsem zažil svoji první tantrickou masáž od masérek Elen, Emy a Míši. Mělo to být překvapení od mojí přítelkyně a já až do poslední chvíle nevěděl, co mě vlastně čeká. Asi snad ani nemusím popisovat ten adrenalin, když jsem byl přítelkyní přiveden do tantrického centra a posazen do červené masérny plné svíček a vůní. Přítelkyně mě políbila a řekla, abych se převlékl do sarongu a zazvonil na zvoneček. Když jsem tak učinil, v místnosti se najednou objevili tři masérky, zavázaly mi oči šátkem a beze slova začaly tantrický rituál. Byla to pro mě jedinečná a krásna zkušenost. Všechny masérky byly vášnivě odevzdané svojí práci a zároveň profesionální a zkušené. Masáž trvala něco přes tři hodiny, ale já měl pocit, že jsem tam byl velice krátce, tak to bylo nádherné. Měl jsem pocit, že jsem v nebi. Jemné a něžné doteky střídala vášeň a vzrušení. Moje tělo bylo pokryté doteky. Vnímal jsem vůně, teplé ručníky, lávové kameny a doteky vlasy či bříšky prstů. Masérky fungovaly v neskutečné harmonii a byly napojené jedna na druhou. Po masáži jsem tam ještě nějakou chvíli zůstal a vůbec se mi nechtělo odejít. Všechny tři masérky tam byly se mnou, ležely na mě a vedle mě a objímaly mě. Bylo to moc nádherné. Nikdy předtím jsem nic takového nezažil. Po masáži všechny beze slova zmizely a vrátila se jen moje přítelkyně. Celý ten nevšední zážitek ve mně stále doznívá a jsem za něj hluboce vděčný. Mohu to jenom doporučit lidem, kteří tantru ještě nezažili nebo i zažili. Více ruční masáž je prostě něco hodně speciálního. Člověka to příjemně pohladí po těle i po duši. Žádná z masérek mně do ničeho nenutila, a tak se jim člověk otevře a odevzdá sám.
Martin, 34
Dear Michaela, I wanted to write to you to say how much I enjoyed my first visit and first experience of Tantra Massage. I researched tantra extensively, looking for an ethical and genuine experience, as I see in this market there are many 'erotic' operators which was absolutely not what I was looking for.

The atmosphere that you have clearly worked so hard to achieve was perfect for my needs. Whilst I was nervous, Ellen made me feel very welcome, explained clearly the process and took care of me in a gentle and very warm way. Overall the experience was something that I had never had before in my life.

You have left me with a very positive memory, and the ultimate compliment is that I will return, and I have already recommended you to others.

I wish you every success.

Kind Regards
Martin
I have had many massages in my life, but never anything to compare with the massage I got from Ellen. Everything was exceptional. I room is beautiful with a lovely ambience. I love the way that Ellen came in and sat down to start with to explain what was going to happen. It was then two hours of pure heaven. Ellen was brilliant and I came away absolutely buzzing! I am still on a high this morning. I immediately booked for another session which I'm very much looking forward to. Well done on all counts. Fantastic! Yours sincerely.
Julian
Dear Ellen,

Thank You very much for the very sensitive and emotional massage! I appreciated a lot your warm-hearted welcome, your wonderful smile and your magic hands I was falling in. Your gentle touches and caresses made me flying away from all the daily routine outside to another wonderful world! Thank You!
Karel
Thanks Ellen, the very best massage ever. You're beautiful, talented, creative, playful, humorous, empathetic and simpatico. Wonderful.
Rik
I had a truly transcendent experience during my massage with Ellen. I'm completely revitalized and re-energized, it's a pity i couldn't extend my session and stay longer. Thank you, Ellen!
Tom
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!