Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Didi

Tantra masérka Didi

Přišla k vám, aby naslouchala vašim příběhům, pochopila vaše přání a odpověděla na vaše volání. Její něžná duše sestoupila z hlubin vesmíru, aby se s vámi mohla setkat v posvátnosti našeho chrámu. Cítíte z ní respekt a vědomí věků, můžete se jí svěřit se vším, co vás trápí a zajímá. Je učitelkou těla i mentorem duše. Pokud toužíte rozvíjet sami sebe a překonat své hranice, je pro vás tou pravou volbou.

Co má ráda:

Mám ráda synchronicitu, tvoření, autentický projev, hudbu, tanec, zajímavá setkání, ať už s lidmi, zvířaty, či místy, příjemnou atmosféru čajoven a masážních místností, uvolněnost, upřímnost, potenciál a hloubku.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je pro mě cestou, jak se setkat v blízkosti, která v každodenním shonu života není běžná ani obvyklá. Nabízí nám dokonalé spojení duchovní, duševní i smyslové stránky člověka, čímž nám dává možnost znovu nalézt sebe samé, stát se celistvými a začít žít šťastný život. K tantře mě přivedl můj dlouhodobý zájem o celostní léčení a práci s energií. Dlouho jsem hledala cestu, která by k člověku přistupovala komplexně. Tantra působí na úrovni těla, proto jsou její terapeutické účinky daleko rychlejší než u jiných terapií. V tantrické masáži tak můžeme příjemným způsobem uvolňovat problémy a napětí do nových voleb.

Oblíbené tantra masáže:

Nejraději mám delší tantrické rituály, při kterých společně můžeme jít do hloubky a naplňovat vaše opomíjené potřeby. Každá tantrická masáž je jiná a ta proměnlivost mě baví. Můj přístup je jemný, a dostávám s ním, spolu s vámi, do velké hloubky, ve které zcitlivuji vaše tělo pro intenzivnější prožitky.

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2020, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!