Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Diana

Tantra masérka Diana

Diana je krásná smyslná žena, která vás překvapí svou vyrovnaností, zralostí a vnitřním klidem. Tantrické masáže s ní jsou plné něhy, hravosti i jemné smyslnosti, která vás zcela pohltí a zavede hluboko do vzrušující meditace.

Co má ráda:

Mám ráda chvíle v přírodě a dlouhé procházky v každém ročním období. V posledních letech jsem se nadchla pro jógu a zcela jsem se pohroužila do všech zákoutí meditace, která mě zcela pohltila. S oblibou si vymýšlím nové kuchařské recepty a ještě raději je poté společně s přáteli vychutnávám. Krom dobrého jídla mne baví sportovat. Nejraději mám rychlé adrenalinové lyžování.

Proč dělá tantra masáže:

Tantru vnímám především jako možnost přiblížení se k duši, nejen té své, ale především k duši přijímajícího. Je to pro mě zcela nová dimenze možnosti napojení se na člověka a způsob jak jej provést nádherným rituálem uvolnění, konejšení, léčení, hýčkání i rozmazlování.

Oblíbené tantra masáže:

Mám ráda dlouhé tantrické masáže Deluxe při kterých si můžeme společně vychutnat ty nádherné chvíle meditace, uvolnění a vzájemné blízkosti. Mezi mé oblíbené patří také rituál tantrického zasvěcení, který pomáhá naladit se na přijímání a ve výsledku tak umožňuje velmi intenzivní prožitek.

Galerie a video medailonek

Reference

Milá Diano,
moc Vám děkuji za krásné masáže a také za Vaší laskavost, něhu, trpělivost a pochopení.
Radek
Dobrý den,
chtěl bych moc poděkovat Dianě za perfektní smyslnou tantra masáž. Cítil jsem se opečovávaný, uvolněný a v pohodě. K tomu skvělá relaxační hudba (jednu z písniček ještě teď slyším v hlavě). Rozhovor před masáží byl příjemný, přátelský a pozitivně mě naladil na rituál. Ještě jednou děkuji.
Jiří
Milá Diano, moc Vám děkuji za krásné tantrické masáže po dobu mojí služební cesty do Prahy a také za Vaší laskavost, něhu, trpělivost a pochopení. A těším se na všechna další tantrická setkání s Vámi.
Radek
Dobrý večer,
srdečně Vás zdravím. Chtěl bych opět znovu poděkovat slečně Dianě, za krásnou tantra masáž. Těším se na svou další návštěvu u Vás.
David
Nejdražší Diano,

zážitek z tantrické masáže s vámi byl prostě nádherný a neopakovatelný. Moc jsem si užil nejenom vaše něžné doteky, ale i váš milý úsměv a laskavý, přijímající přístup. Děkuji za všechno a už teď se těším na mou příští masáž s vámi.
Mario
Milá Diano,

byl jsem na tantrických masážích téměř všude v Evropě, ale jen ty jsi mi ukázala co tantrická masáž doopravdy je. Jsi bohyně plná energie a vášně. Každá část mého těla byla probuzená a nabitá. Druhý den jsem se cítil jako jiný člověk. Uvolněný a svěží jako už dlouho ne. Děkuji Dianko.
Petr
Drahé Tantra masáže, rozhodl jsem se popsat své pocity z vašich služeb. Byl jsem u Vás v květnu a velmi mě překvapila Diana, která se o mě starala. Slova nemohou vyjádřit to, co jsem dostal ve Vašem chrámu. Miluji otevřeně smýšlející ženy. Když jsme začali spolu mluvit, byl to zážitek plný radosti, blízkosti a intimity. Po začátku masáže mě to vyneslo do nebe. Bylo to jako sen, plný sladkých dotyků a jemného tlaku. Na konci jsem cítil plné přijetí. Diana držela mé ruce tak něžně a pevně! Tato krásná žena vrátila úsměv mé tváři a světlo do mé hlavy. Děkuji za všechno a pokračujte!
Gregor
Dobrý den přeji,

chtěl bych vám poděkovat za příjemné chvíle prožité ve společnosti kněžky Diany. Ještě dnes se občas přistihnu, že jsem stále v duchu v její přítomnosti, vnímám její ruce na svém těle a pozoruji jak se nade mnou sklání její nádherné tělo. Diano, těším se na další tantra masáž v tvých něžných rukách! Ještě chci poděkovat recepční, ketrá mi Dianu doporučila. Sám bych si lépe nevybral.
Košičan
I was so pleased with Diana´s Deluxe massage today. I have never experienced anything like this before, it was a real discovery! I can certainly recommend this center to everyone: excellent services along with neat clean rooms, well decorated. It was perfect! Masseuse Diana transported me into a journey that I wish it didn't have to end. She was so kind, professional and skilled. She have touched me for a lifetime, as very rare people are able to do so.
Daniel
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!