Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Denny

Tantra masérka Denny

Denny je něžná a citlivá žena, která však umí být i divoká, vášnivá a hravá. Ráda cestuje a poznává nové kultury. Miluje herectví a světla reflektorů. Snadno se umí vcítit do druhých a získat si jejich důvěru. Tantrické masáže s ní jsou plné něžných doteků, smyslnosti, hravosti i vzájemné blízkosti.

Co má ráda:

Miluji herectví a vůni divadelních prken, zpěv a vědomé hýbání celým tělem s plným prožitkem. Ráda cestuji a poznávám nové kultury a zajímavé památky. Mojí velikou láskou je moje rodina, která mi dává lásku, oporu a teplo domova. Jsem člověk, který rozdává lásku všude kolem sebe, protože vím, že je na světe potřeba. Umím být ale také divoká, vášnivá a hravá. Často si pohrávám s vlastními myšlenkami a oddávám se světu jménem fantazie.

Proč dělá tantra masáže:

Jakou moc má lidský dotek… Je to ta nejkrásnější a nejúchvatnější věc, kterou jsem kdy poznala. V pozici tantrické masérky se vnitřně cítím stejně jako na divadelních prknech, kdy jsem průvodcem příběhu, předávám energii, emoce, sdílím ten okamžik a atmosféru s lidmi, kteří si přišli oddechnout a alespoň na moment mohou vypnout, starosti hodit za hlavu a jen si užívat krásný a naplňující moment potěšení. Tantrická masáž je jako bonbonek s nespočetným množstvím ingrediencí, vůní, požitků, barevností, chutí, ale hlavně přirozeností. Říct si teď a tady budu konečně člověkem takovým, jakého mě matka země stvořila a nechám své tělo i duši hýčkat, je svobodný výrok. Všichni máme právo na to být sami sebou a neschovávat se za tu tzn. “masku“. Takto i přistupuji k tantře já. Jako ke svobodě.
Vnímání lidského doteku je obohacující, naplňující, láskyplné a upřímné. Toto vše se skrývá v na pohled obyčejném doteku. V jediném doteku se odrazí přístup člověka, co chce tomu druhému sdělit a jaký má vůči němu postoj. Ruce jsou čarovné nástroje našeho těla a každý den mohou předávat něco jiného, proto je každá tantrická masáž jedinečná. Divadelní představení se také nikdy nezahraje naprosto stejně a přeci je na každém něco krásného. Jedinečnost, znovuobjevování nových příjemných chvilek, k čemuž se po opakovaných tantrických masáží lze dopracovat, pocit jistoty, péče, smyslnosti, pocitu, že vaše tělo je krásné, vnímání proudění energie v celém těle, společná cesta vzájemného respektu a lásky. Ráda vás touto cestou budu provázet a otevřu vám bránu k sobě samým i vašemu okolí.

Oblíbené tantra masáže:

Miluji několikahodinové masáže Deluxe, kdy se společně můžeme položit do hluboké meditace a smyslnosti s dostatečným časem najít štěstí, které znamená milovat sám sebe.

Galerie a video medailonek

Reference

Dear Denny,

thank you very much for your kind and powerfull energy. Your tantra massage was very nice experience. You are really professional and careful and your touch was almost magical. I feel much better after you massaged me. You are nice and kind person. I wish you good luck.
Nicolas
Dear Denny, thank you again for your lovely care and nice touch. I really liked your strong energy. My feelings were maximized because of your help with breathing. It really surprised me, that it can work like that and I can feel the vibration in my entire body. You opened my heart and mind. I feel really good after your massage. I will definitely come back.
John
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!