Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Dáša

Tantra masérka Dáša

Tantra je pro ni cesta k vlastnímu nitru, nástroj k sebepoznání i možnost předávat prožitky ze své tantrické cesty dalším lidem.

Co má ráda:

Dáša tančí salsu, cvičí jógu a vůbec sportuje. Pohyb potřebuje pro svoji spokojenost.Ve volném čase se zajímá o alternativní medicínu, cestuje a poznává nová místa, lidi i život. K životu přistupuje pozitivně, a tak ji vždy můžete vidět s milým úsměvem na tváři a v dobré náladě.

Proč dělá tantra masáže:

"Tantrická masáž je pro mě smyslný rituál k uctívání těla. Oslavuje jeho smysly a prožitky skrze potěšení. Prožívání může být různé, od jemných vlnek na klidném jezeře, po vzrušující a divoké vlny na moři slasti. Bude mi ctí Vás provázet touto nezapomenutelnou cestou."

Oblíbené tantra masáže:

Dáša se do masáže ráda plně ponoří a vychutná si ji spolu s vámi. Miluje proto dlouhou Tantra masáž „De luxe“ pro muže i ženy, které jí poskytují dostatek času ukázat, co umí. Dáša má ráda společnost, baví ji tedy také čtyřruční a více-ruční tantrické masáže a v neposlední řadě také tantra masáže pro páry, které umí provázet porozuměním, vedením i inspirací. Dokáže nabídnout také zralost a otevřenost.

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!