Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Bea

Tantra masérka Bea

Na první pohled vidíte, že stojíte tváří v tvář ženě kočce. Má v sobě hravost kotěte, srdce šelmy a kočičí rozkoš. Po setkání s touto ženou ji budete dál potkávat ve svých snech. Voláte ji znovu společně prožít ten okamžik, možná i ona volá vás. Probouzí touhy a vášně. Otevírá zavřené cesty. Pokud se rozhodnete svěřit do jejích rukou, vydáváte se na divokou cestu objevování přítomného okamžiku.

Co má ráda:

Díky cestě do Indie jsem nahlédla do hluboké spirituální historie, která ve mě zanechala pokoru a vděčnost. Stejně jako tantra je mou důležitou součástí tanec, který je pro mě povznášejícím uvolněním i meditací. Největší odměnou je pro mě pobývat v přírodě, kde cítím silné propojení s vlastní identitou. Ráda odpočívám v tichu i líbezném zvuku hudebního nástroje handpanu, na který hraji.

Proč dělá tantra masáže:

Praxe jógy probudila mou chuť ponořit se do vlastního nitra, vnímat své tělo a naslouchat jeho potřebám. Naučila mě vědomě si užívat život s tím, co přináší a vytvářet si vlastní realitu, kde je radost žít. Tantru vnímám jako další krok k osobnímu rozvoji, možnost transformovat mé chápání sexuality a vnímat ji jako přirozenou součást bytí. Ve svém životě se chci nadále rozvíjet tímto směrem, protože na sobě pociťuji benefity, které tantrickými masážemi můžu i poskytovat i Vám a zvětšovat tak okruh zdravých a spokojených bytostí.

Oblíbené tantra masáže:

Mezi mé oblíbené patří tantrické masáže, při kterých je čas a prostor navázat hlubší spojení, neboť cestu sám k sobě nelze urychlit. Hloubku i prostor nacházím u Tantrické masáže Deluxe či Tantrické masáži ve tmě. Inspirací a výzvou je pro mě Tantrická masáž s kněžkami, při které se cítím dobře v energii milenky a femme fatale. Naplňují mě i Čtyřruční tantrické masáže, kde se energie, prožitek i odevzdání násobí. Tyto masáže jsou často plné překvapení a nečekaných hlubokých okamžiků.

Galerie

Reference

Dnes jsem poznal při čtyřruční masáži Beu a bylo to setkání s nádherným člověkem. Přečetl jsem si potom znovu její profil a pochopil jsem, že slova v něm nejsou ezoterická klišé. Tak jak jsem jí poznal, jsem přesvědčený, že taková prostě je - že si dokáže "vytvářet vlastní realitu, kde je radost žít" a že "tantru skutečně vnímá jako možnost transformovat svoje chápání sexuality". Pokud Vás do své reality pustí a otevře Vám svoji sexualitu, budete jen nevěřícně žasnout, tak jako se to stalo mě.
Jarda
Kateřina je něžná a její doteky jsou stejně jemné, jako její krása. V ní jsem po dlouhé době uviděl pravou ženskost. Snad proto má tak ráda tantru. Při čtyřruční masáži s Beou mi dopřály svými doteky a otevřeností tak silný zážitek, jaký jsem nezažil od své první tantrické masáže před pěti lety - a to jsem jich mezitím absolvoval desítky.
Jaroslav
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!