Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Bea

Tantra masérka Bea

Na první pohled vidíte, že stojíte tváří v tvář ženě kočce. Má v sobě hravost kotěte, srdce šelmy a kočičí rozkoš. Po setkání s touto ženou ji budete dál potkávat ve svých snech. Voláte ji znovu společně prožít ten okamžik, možná i ona volá vás. Probouzí touhy a vášně. Otevírá zavřené cesty. Pokud se rozhodnete svěřit do jejích rukou, vydáváte se na divokou cestu objevování přítomného okamžiku.

Co má ráda:

Díky cestě do Indie jsem nahlédla do hluboké spirituální historie, která ve mě zanechala pokoru a vděčnost. Stejně jako tantra je mou důležitou součástí tanec, který je pro mě povznášejícím uvolněním i meditací. Největší odměnou je pro mě pobývat v přírodě, kde cítím silné propojení s vlastní identitou. Ráda odpočívám v tichu i líbezném zvuku hudebního nástroje handpanu, na který hraji.

Proč dělá tantra masáže:

Praxe jógy probudila mou chuť ponořit se do vlastního nitra, vnímat své tělo a naslouchat jeho potřebám. Naučila mě vědomě si užívat život s tím, co přináší a vytvářet si vlastní realitu, kde je radost žít. Tantru vnímám jako další krok k osobnímu rozvoji, možnost transformovat mé chápání sexuality a vnímat ji jako přirozenou součást bytí. Ve svém životě se chci nadále rozvíjet tímto směrem, protože na sobě pociťuji benefity, které tantrickými masážemi můžu i poskytovat i Vám a zvětšovat tak okruh zdravých a spokojených bytostí.

Oblíbené tantra masáže:

Mezi mé oblíbené patří tantrické masáže, při kterých je čas a prostor navázat hlubší spojení, neboť cestu sám k sobě nelze urychlit. Hloubku i prostor nacházím u Tantrické masáže Deluxe či Tantrické masáži ve tmě. Inspirací a výzvou je pro mě Tantrická masáž s kněžkami, při které se cítím dobře v energii milenky a femme fatale. Naplňují mě i Čtyřruční tantrické masáže, kde se energie, prožitek i odevzdání násobí. Tyto masáže jsou často plné překvapení a nečekaných hlubokých okamžiků.

Galerie a video medailonek

Reference

Bea byla velmi pozorná, profesionální, a přesto upřímná a citlivá. Díky za bezpečný zážitek daleko mimo běžnou komfortní zónu
Jakub
Úžasný zážitek Bea je bohyně!
Petr
Bea je nádherná žena, ze které vyzařuje silná pozitivní energie. Od prvních chvil s ní zapomenete na všechno vnější. Měl jsem možnost s ní absolvovat tantrickou masáž Deluxe, včetně koupele a byli to snad nejkrásnější a nejvzrušivější 3hod v mém intimním životě. Snad i proto, že během prvotního rituálu jsme se s Beou sladili a masáž jsem si mohl naplno užít. Její jemné doteky vás zavedou do extáze a vzrušení. Její fyzická přítomnost je úžasný zážitek. Samotný rituál v jejím podání je nádherný, přestáváte vnímat čas a necháváte se unášet na křídlech této nádherné bohyně. Bea, děkuji za krásný zážitek! Určitě se brzy uvidíme.
Roman, 41 let
Dnes jsem poznal při čtyřruční masáži Beu a bylo to setkání s nádherným člověkem. Přečetl jsem si potom znovu její profil a pochopil jsem, že slova v něm nejsou ezoterická klišé. Tak jak jsem jí poznal, jsem přesvědčený, že taková prostě je - že si dokáže "vytvářet vlastní realitu, kde je radost žít" a že "tantru skutečně vnímá jako možnost transformovat svoje chápání sexuality". Pokud Vás do své reality pustí a otevře Vám svoji sexualitu, budete jen nevěřícně žasnout, tak jako se to stalo mě.
Jarda
S partnerskou tantra masáží i přístupem děvčat jsme byli velice spokojeni.
JH
Kateřina je něžná a její doteky jsou stejně jemné, jako její krása. V ní jsem po dlouhé době uviděl pravou ženskost. Snad proto má tak ráda tantru. Při čtyřruční masáži s Beou mi dopřály svými doteky a otevřeností tak silný zážitek, jaký jsem nezažil od své první tantrické masáže před pěti lety - a to jsem jich mezitím absolvoval desítky.
Jaroslav
We had a beautiful moment with 2 masseuses for our couple tantra massage. A true and genuine Tantra Massage with professionalism and real breathing together. If you want to discover what Tantra really is, you can book there.Please show some respect when you enter and you will be treated such as the best moment in your life. We will definitely book a massage with Alena and Bea if we come by Prague again. The place is just perfect, with a very nice Feng Shui and good energy, of course, hygiene is not a question to ask, everything is perfect about it.
Roy, 42, France
I just wanted to express my awe and gratitude for yesterday. By light years the most professional and flawless experience ever. All the best to you, Bea and Eva.
Maku
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!