Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Bára

Tantra masérka Bára

Bára je sympatická mladá žena s otevřenou myslí, jejíž masérské umění vám dá poznat opravdovou relaxaci, něhu, vášeň i hluboké přijetí. Nechte se hýčkat od této něžné bohyně a prožijte tantrickou masáž tak, jako nikdy předtím.

Co má ráda:

Miluji blízkost a vzájemné propojení: emocí, citů, dotyků. Snažím se rozumět beze slov. Ráda v lidech objevuji krásu, harmonii, jež souzní s mou vnitřní energií. Miluji všechny bytosti, jež ke mně přicházejí pro něžné, laskavé, konejšivé a léčivé objetí. Láska vzdoruje matematice. Nezmenšuje se, když se rozdělí na větší počet lidí. Ze všeho nejraději násobím a rozdávám lásku.

Proč dělá tantra masáže:

Mou vizí je sdílet radost. Radost ze života, z jedinečného okamžiku, z uvolnění. Věřím, že klienty ke mně přivádí právě touha a naděje po tomto sdílení. Tantra je pro mě cestou, posláním.
Objevila jsem v sobě schopnost potěšit druhé, tantra představuje tvůrčí způsob, jak tuto schopnost nepromarnit. Při masáži proplouvá skrz mé dlaně a náruč zářivá uzdravující energie. Účinky tantrické masáže mě fascinují. Díky tantře jsem šťastná a dosahuji naplnění.

Oblíbené tantra masáže:

Ráda pracuji s horkými lávovými kameny, které jsou přirozenou součástí tantrické masáže Deluxe a užívám si dostatek času, který tato jedinečná a dlouhá masáž nabízí. Dáte-li mi k tomu dostatek prostoru, ráda se o vás budu starat a hýčkat vás za pomoci jemných i energizujících doteků na celém těle, až zapomenete na všechny starosti. Mezi mé oblíbené patří také čtyřruční tantrické masáže, které vám dovolí zcela se oddat vašim prožitkům a zapomenout na všechno ostatní. V neposlední řadě ráda pracuji s páry, tantrické masáže pro páry jsou skvělou příležitostí k oživení partnerského vztahu a načerpání nové inspirace.

Galerie

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!