Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Bára

Tantra masérka Bára

Bára je sympatická mladá žena s otevřenou myslí, jejíž masérské umění vám dá poznat opravdovou relaxaci, něhu, vášeň i hluboké přijetí. Nechte se hýčkat od této něžné bohyně a prožijte tantrickou masáž tak, jako nikdy předtím.

Co má ráda:

Miluji blízkost a vzájemné propojení: emocí, citů, dotyků. Snažím se rozumět beze slov. Ráda v lidech objevuji krásu, harmonii, jež souzní s mou vnitřní energií. Miluji všechny bytosti, jež ke mně přicházejí pro něžné, laskavé, konejšivé a léčivé objetí. Láska vzdoruje matematice. Nezmenšuje se, když se rozdělí na větší počet lidí. Ze všeho nejraději násobím a rozdávám lásku.

Proč dělá tantra masáže:

Mou vizí je sdílet radost. Radost ze života, z jedinečného okamžiku, z uvolnění. Věřím, že klienty ke mně přivádí právě touha a naděje po tomto sdílení. Tantra je pro mě cestou, posláním.
Objevila jsem v sobě schopnost potěšit druhé, tantra představuje tvůrčí způsob, jak tuto schopnost nepromarnit. Při masáži proplouvá skrz mé dlaně a náruč zářivá uzdravující energie. Účinky tantrické masáže mě fascinují. Díky tantře jsem šťastná a dosahuji naplnění.

Oblíbené tantra masáže:

Ráda pracuji s horkými lávovými kameny, které jsou přirozenou součástí tantrické masáže Deluxe a užívám si dostatek času, který tato jedinečná a dlouhá masáž nabízí. Dáte-li mi k tomu dostatek prostoru, ráda se o vás budu starat a hýčkat vás za pomoci jemných i energizujících doteků na celém těle, až zapomenete na všechny starosti. Mezi mé oblíbené patří také čtyřruční tantrické masáže, které vám dovolí zcela se oddat vašim prožitkům a zapomenout na všechno ostatní. V neposlední řadě ráda pracuji s páry, tantrické masáže pro páry jsou skvělou příležitostí k oživení partnerského vztahu a načerpání nové inspirace.

Galerie

Reference

I would like to commend Barbara (Bara) for the attentive and immensely enjoyable massage, and I can say that I'm still feeling rejuvenated more than 24 hours after my Tantra Deluxe Massage with her. I definitely felt a connection with her during the entire massage. I truly appreciated the subtle little things she did that I believe enhanced the massage. Her sunny and energetic personality also could be felt through her skillful and instinctive touch. If you give Barbara enough time, she will make you forget all your worries in life. Please thank her for a fantastic massage experience that I can honestly describe as a heavenly treat.
Jason
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!