Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Bára

Tantra masérka Bára

Bára doslova rozzáří místnost, jakmile do ní vstoupí. Je ženou, se kterou se nechcete rozloučit. Snoubí se v ní laskavost a vřelost s energií nespoutané amazonky plné síly. V jejím doteku proto najdete pochopení a útěchu, ale i oheň a vášeň. Dokáže citlivě rozpoznat správný moment a být s vámi v jediném nekonečně dokonalém okamžiku. Pokud se vložíte do jejích rukou, věřte, že vám bude výbornou průvodkyní a prožijete s ní to, co jste celý život hledali.

Co má ráda:

Mojí velkou vášní je cestování, které mi umožňuje pozorovat svět v jeho rozmanitosti a kráse. Baví mě vydat se s batohem na cestu a odevzdat se proudu plynutí i nečekaných zážitků. Energii mi přináší spontánní tanec, šamanské techniky poznání a zpěv manter u ohně. Učím se poznávat nejen vnější svět, ale i ten vnitřní, zaujala mě proto tantra a psychoterapie, které jsou ruku v ruce silným nástrojem transformace. Samozřejmostí je pro mě zdravé veganské jídlo a očistné, inspirativní toulky v přírodě.

Proč dělá tantra masáže:

Většině mužů i žen dnes velmi chybí milující dotek a něha. Nenaplnění naší základní potřeby doteku začíná už v dětství, kdy našim rodičům mnohdy nezbývá čas, ani energie, o nás uspokojivě, a po všech stránkách pečovat, a bezpodmínečně nás přijímat. V dospělosti se pak o svých potřebách a temných stránkách (pokud je vůbec známe) bojíme komunikovat a tím ztrácíme kontakt sami se sebou i se svým partnerem. Nic však není ztraceno a kdo hledá cestu ze začarovaného kruhu, ten ji najde. Tantrická masáž a vědomý dotek jsou jednou z možností, jak se vyléčit, znovu poznat své potřeby a získat odvahu je sdílet. Bude mi ctí provázet vás na tantrické cestě a předat vám zážitek bezpodmínečného přijetí a láskyplného doteku.

Oblíbené tantra masáže:

Čas hraje v tantrické masáži důležitou roli a možná vás překvapí, že plyne úplně jinak, než jste zvyklí. Nabízí prostor pro léčení, uvolnění i poznání, a tedy více než kde jinde platí, že čím více času na sebe budeme mít, tím hlouběji se společně můžeme dostat. Mezi mé oblíbené masáže proto patří tříhodinová tantrická masáž Deluxe, díky jejíž příjemné délce bude léčení a očista účinnější a cesta k vaší duši snazší.

Galerie a video medailonek

Reference

Báro, čas a prostor s tebou byl nádherný! Znovuobjevil jsem tu krásnou energii, přítomnost, bytí a rozplynutí se v té nádheře. Tvoje doteky, hlas, vůně, společné pobrukování a dech, tvoje ženskost! Slova nestačí! Když jsme pak vedle sebe leželi, a vedla jsi mě k návratu, mám "okno" - byl jsem a nebyl v sobě. Postupně přicházím na to, co vše jsi mi pomohla otevřít a uvědomit si!! Báro, jsi krásný člověk! Děkuji, že jsi byla se mnou, a když se naše cesty někdy zase setkají, budu moc rád. Ať budeš kdekoliv, užívej života a ať je ti krásně! Od srdce Kuba
Kuba
Dlouho jsem ze strachu návštěvu tantra masáže oddaloval. Dnes vím, že jsem nemusel. Vše však přichází v pravý čas. Prožil jsem kouzelné okamžiky se slečnou Bárou. Její láskyplná péče o mé bolavé srdce byla úžasná. Bára má okouzlující hlas a když začala zpívat, pustil jsem své emoce ven. Byla tu pro mě, a to žádná recenze nemůže vystihnout. Tato drobná slečna mi ukázala něhu a cit. Rituál s Bárou je nezapomenutelný. Děkuji!
Jindřich
TANTRA MASÁŽE PRAHA S.R.O. byla skvělá volba. Příjemné prostředí, profesionální přístup, ale hlavně skvělá masérka Bára, která byla jemná, láskyplná, její doteky mě pohladily po těle i duši a zanechaly ve mně hluboký pocit naplnění.
Sandalwood
Na tantrickou masáž jsem se velmi těšila, protože to byla moje premiéra. Prostory byly velmi útulné a krásný výběr hudby tomu dodal to správné kouzlo. Slečna Bára byla velice milá. Dokázala jsem se před ní uvolnit a bylo vidět, že ji opravdu zajímám jako člověk, takže jsem byla více než nadšená. Snoubení šamanismu a umění tantrické masáže byla pro mě tou pravou cestou, takže se budu k Báře ráda vracet. Už se moc těším na příští návštěvu.

I slečna recepční se mnou jednala s úctou a pokorou, což se v dnešní době jen tak nevidí. Za mě tedy plný počet hvězdiček.
Martina
Ráda bych poděkovala Báře za krásnou zkušenost s tantrickou masáží. Byl to pro mě velmi hluboký emotivní zážitek. Bára je jemná, láskyplná, její doteky mě pohladily po těle i duši a zanechaly ve mně hluboký pocit naplnění.
Radka
Báře se i na podruhé podařilo přivést mě do stavu krásného uvolnění, kdy jsem se na 3 hodiny zastavil a propadl se do její péče, vnímal jsem jen doteky, zvláštní energii poletující kolem mě spolu s Bárou a okamžiky, které se mi vryly hluboko do paměti. Nezapomenu na to, co jsem viděl v očích Báry při počátečním rituálu, jako bych skrz ně viděl někam do jiné doby na úplně jiné místo. Nezapomenu ani, jak mě probrala kapka z vlasů Báry po koupeli nebo jak jsem se cítil šťastný v jejím objetí. Po 14dnech je ten zážitek pořád ve mě a cítím, jak mě tantra mění. Najednou mám sílu a energii měnit věci, které jsem měl udělat už dávno. Už se těším na příště, třeba to půjde zopakovat nebo dokonce překonat, kdoví…
Jiří
Masáž s Bárou je opravdový zážitek. Je to krásná, charizmatická mladá žena, která mě na první pohled okouzlila. Nevím, čím to je, prostě to cítíte. Krásně se s ní povídá, rozptýlí tak jakékoliv známky počáteční nervozity, její dotyk a pohlazení je balzámem pro tělo i duši. Dovolte si uvolnit se a totálně se oddat jejímu umění a garantuji Vám, že zažijete to nejlepší, co je možné v tantře zažít. Je až neuvěřitelné jak umí pracovat s energií a dechem, byl jsem plný vzrušující energie, která proudila úžasným způsobem mým tělem a zaplavila mě celého. S Bárou jsem zažil bezesporu nejkrásnější tantrický zážitek zakončený velmi příjemným uklidněním. Pokud máte zájem o opravdu kvalitní tantrickou masáž tak jak má být doporučuji Vám Báru, která Vás přenese do nových dimenzí slasti.
David, 37
Rád bych poděkoval za jednu z nejlepších tantra masáží, kterou jsem zatím prožil. Masérka Bára byla skvělá, masáž prováděla nádherně pečlivě s důrazem na každičký detail těla, vždy pozorně reagovala na mé pocity a celou masáž jim přizpůsobovala. Tříhodinová masáž mi v jejích rukách utekla neskutečně rychle a snad aby příště byla aspoň pětihodinová. Na další masáž se už velice těším.
Jan
Znovu jsem po čase potřeboval načerpat energii a odpoutat se od reálného světa a každodenního shonu. Krásná a tajemná Bára to hravě zařídila, zaujala mne svou bezprostředností a absolutní nenuceností jakou mě dostala do svého světa "na druhé straně". Šamanským tancem, který se mnou Bára provedla při počátečním rituálu, mne nechala zapomenout na všechny starosti a bolístky které jsem si přinesl a pomohla mi tím soustředit se jen na její přítomnost a doteky. Masáž byla zcela intuitivní, masérka byla neuvěřitelně milá, skvěle reagovala na reakce mého těla a vše plynulo bohužel až moc rychle, tři hodiny uběhly jako nic. Zaujalo mne také, jak si tato křehká dívka hravě poradila s mým statným tělem, Bára je totiž velice vynalézavá a originální, má svůj styl který jsem nikdy nezažil a proto se těším, až mne zase někdy vezme do svého světa "na druhé straně", jak ona správně říká, to je ale ten skutečný reálný svět! Tedy přesně naopak než jsem si původně myslel.
Jiří, 40
Bára je nádherná a její tantrická masáž je jako krásný sen!
Petr, 57
Vždycky, když vstoupím do masérny, promění se toto místo v začarovanou zemi plnou podmanivých hlasů, vůní a kouzelných doteků. Má osmi ruční masáž s Bárou, Evou, Luckou a Ivankou byl nejen koncert osmi rukou, ale i čtyř nebesky krásných hlasů: něžné hlásky Báry a Ivanky se krásně doplňovaly s podmanivými hlasy Evičky a Lucky. Bára je krásná, inteligentní, srší spoustou nápadů, byla pro mě radost s tebou být. Evička je krásná, moudrá a vznešená, na mě působí jako královna. Nikdy v životě jsem si s královnou nepovídal, natož abych ji hladil po vlasech. Děkuji ti, Evičko. Lucinka bylo pro mě velmi milé překvapení. V týmu Tantra masáže Praha je zatím jen krátce, ale skutečnost předčila má očekávání. Dostala jsi mě na vrchol, a já jsem si ani neuvědomoval, že tam vlastně jdu hrozně rád. Navíc jsi velmi empatická, děkuju. Ivanka je mazlík, ale má i spoustu neočekávané síly. Bylo mi s tebou moc krásně. Závěrem řeknu už jen to, že si masáž u vás vždy rád zopakuji, ať již s masérkami, které znám, nebo s těmi, které jsem ještě neměl tu čest potkat, protože vím, že u vás vždy dostanu opravdu kvalitní služby a že to bude zase radost se potkat.
Vláďa
Chtěl bych se s vámi podělit o mé zážitky z šesti-ruční masáže s Bárou, Katkou a Emou. Byla to jedním slovem krása a pohlazení po duši i po těle. S Bárou jsem strávil nejvíce času, protože mně masírovala ještě při koupeli. Dovede se proměnit v jakoukoliv bytost na světě. Chvíli je hravá kamarádka, ale najednou se promění v milující a starostlivou maminku, která vás lehounce vezme do náruče a vy si nepřejete nic jiného než zůstat u ní. A krásně zpívá, což požitek ještě umocňuje. Díky Ti, Báro! Katka je krásná, milá a velmi něžná dívka, která Vás bude hýčkat a rozdávat dobrou náladu plnými hrstmi. Ema je pro mě trošku tajemná bytost. Je trpělivá, něžná a prostě krásná! Cítil jsem se s ní nádherně. Se všemi třemi si masáž rád zopakuji a třeba i delší, ale jsou tu i další dívky, které bych rád poznal, takže si myslím, že to nebyla moje poslední návštěva tady. A ještě něco na závěr: vždycky mi bylo vštěpováno, že recepce je vizitka podniku. Tak v tomto případě nezapomenu ani na recepční Verču nejen pro její krásné jméno, ale i to, jak se o mě před příchodem mých vysněných masérek starala. Přišel jsem dřív, než jsem měl, ale lehce jsme se domluvili. A kdyby bývala chtěla masírovat, klidně ji vezmu jako čtvrtou do party. Díky, Verunko!
Vláďa
Ten days after I'm still not able to find the right words to describe the out worldly experience I had with Bara. When she walked into the room and I had the pleasure to chat with her and saw her marvelous smile rising up like the sun in the morning, I was hooked. But that was only the start. We started the tantra massage ritual in the hot tub and she sang to me with her sweet voice. I still remember it and it is still haunting me in my dreams. The massage has been particularly deep and pleasant and time didn't seem to pass in her caring hands. Thanks again to this slim, mysterious and charming lady, and obviously to everyone at what I think is my spiritual home away from home.
Riccardo
I have to admit that I had a wonderful experience with all of you, receptionists, teacher, and massage therapist. I think I found you during some kind of transit point - renovation or something. That obviously influenced the whole training. Bara - your massage was like entering a magical mystery tour. You are deep, gentle and powerful at the same time. Thank you for this amazing experience!

And to the team in the reception, thank you for a very professional service - you’ve been very helpful! Good luck to you all! Hope to see you again some time! If any of you is ever in Israel- don't hesitate to contact me, you will be very welcome guests in my home! Thank you again.
Samuel
I recently had the privilege of having Bara as the masseuse for my first ever tantra massage. My obvious initial nervousness and insecurities must have presented a challenge to Bara, but through her calm and understanding approach she was able to gradually break down my barriers, allowing me to feel total trust in her care. The massage ended up being such a positive experience, I immediately scheduled a second session for two days later. I would have been perfectly satisfied if the second massage equaled the first, but much to my surprise, it was quite different and even better. I believe that Bara was skilled enough to spontaneously tailor the second massage to be specific to my needs based on knowledge she gained from the first massage, as well as stronger mutual trust. I went into these two sessions as a stiff nervous person barely brave enough to make an appointment, and came away with two of the best experiences of my life which I will not soon forget, all thanks to the exceptional professional skills and personal care of Bara.
Doug, United States
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!