Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Bára

Tantra masérka Bára

Bára doslova rozzáří místnost, jakmile do ní vstoupí. Je ženou, se kterou se nechcete rozloučit. Snoubí se v ní laskavost a vřelost s energií nespoutané amazonky plné síly. V jejím doteku proto najdete pochopení a útěchu, ale i oheň a vášeň. Dokáže citlivě rozpoznat správný moment a být s vámi v jediném nekonečně dokonalém okamžiku. Pokud se vložíte do jejích rukou, věřte, že vám bude výbornou průvodkyní a prožijete s ní to, co jste celý život hledali.

Co má ráda:

Mojí velkou vášní je cestování, které mi umožňuje pozorovat svět v jeho rozmanitosti a kráse. Baví mě vydat se s batohem na cestu a odevzdat se proudu plynutí i nečekaných zážitků. Energii mi přináší spontánní tanec, šamanské techniky poznání a zpěv manter u ohně. Učím se poznávat nejen vnější svět, ale i ten vnitřní, zaujala mě proto tantra a psychoterapie, které jsou ruku v ruce silným nástrojem transformace. Samozřejmostí je pro mě zdravé veganské jídlo a očistné, inspirativní toulky v přírodě.

Proč dělá tantra masáže:

Většině mužů i žen dnes velmi chybí milující dotek a něha. Nenaplnění naší základní potřeby doteku začíná už v dětství, kdy našim rodičům mnohdy nezbývá čas, ani energie, o nás uspokojivě, a po všech stránkách pečovat, a bezpodmínečně nás přijímat. V dospělosti se pak o svých potřebách a temných stránkách (pokud je vůbec známe) bojíme komunikovat a tím ztrácíme kontakt sami se sebou i se svým partnerem. Nic však není ztraceno a kdo hledá cestu ze začarovaného kruhu, ten ji najde. Tantrická masáž a vědomý dotek jsou jednou z možností, jak se vyléčit, znovu poznat své potřeby a získat odvahu je sdílet. Bude mi ctí provázet vás na tantrické cestě a předat vám zážitek bezpodmínečného přijetí a láskyplného doteku.

Oblíbené tantra masáže:

Čas hraje v tantrické masáži důležitou roli a možná vás překvapí, že plyne úplně jinak, než jste zvyklí. Nabízí prostor pro léčení, uvolnění i poznání, a tedy více než kde jinde platí, že čím více času na sebe budeme mít, tím hlouběji se společně můžeme dostat. Mezi mé oblíbené masáže proto patří tříhodinová tantrická masáž Deluxe, díky jejíž příjemné délce bude léčení a očista účinnější a cesta k vaší duši snazší.

Galerie

Reference

Rád bych poděkoval za jednu z nejlepších tantra masáží, kterou jsem zatím prožil. Masérka Bára byla skvělá, masáž prováděla nádherně pečlivě s důrazem na každičký detail těla, vždy pozorně reagovala na mé pocity a celou masáž jim přizpůsobovala. Tříhodinová masáž mi v jejích rukách utekla neskutečně rychle a snad aby příště byla aspoň pětihodinová. Na další masáž se už velice těším.
Jan
Chtěl bych se s vámi podělit o mé zážitky z šesti-ruční masáže s Bárou, Katkou a Emou. Byla to jedním slovem krása a pohlazení po duši i po těle. S Bárou jsem strávil nejvíce času, protože mně masírovala ještě při koupeli. Dovede se proměnit v jakoukoliv bytost na světě. Chvíli je hravá kamarádka, ale najednou se promění v milující a starostlivou maminku, která vás lehounce vezme do náruče a vy si nepřejete nic jiného než zůstat u ní. A krásně zpívá, což požitek ještě umocňuje. Díky Ti, Báro! Katka je krásná, milá a velmi něžná dívka, která Vás bude hýčkat a rozdávat dobrou náladu plnými hrstmi. Ema je pro mě trošku tajemná bytost. Je trpělivá, něžná a prostě krásná! Cítil jsem se s ní nádherně. Se všemi třemi si masáž rád zopakuji a třeba i delší, ale jsou tu i další dívky, které bych rád poznal, takže si myslím, že to nebyla moje poslední návštěva tady. A ještě něco na závěr: vždycky mi bylo vštěpováno, že recepce je vizitka podniku. Tak v tomto případě nezapomenu ani na recepční Verču nejen pro její krásné jméno, ale i to, jak se o mě před příchodem mých vysněných masérek starala. Přišel jsem dřív, než jsem měl, ale lehce jsme se domluvili. A kdyby bývala chtěla masírovat, klidně ji vezmu jako čtvrtou do party. Díky, Verunko!
Vláďa
I recently had the privilege of having Bara as the masseuse for my first ever tantra massage. My obvious initial nervousness and insecurities must have presented a challenge to Bara, but through her calm and understanding approach she was able to gradually break down my barriers, allowing me to feel total trust in her care. The massage ended up being such a positive experience, I immediately scheduled a second session for two days later. I would have been perfectly satisfied if the second massage equaled the first, but much to my surprise, it was quite different and even better. I believe that Bara was skilled enough to spontaneously tailor the second massage to be specific to my needs based on knowledge she gained from the first massage, as well as stronger mutual trust. I went into these two sessions as a stiff nervous person barely brave enough to make an appointment, and came away with two of the best experiences of my life which I will not soon forget, all thanks to the exceptional professional skills and personal care of Bara.
Doug, United States
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2017, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!