Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masér Andrej

Tantra masér Andrej

Andrej je zkušeným a zralým průvodcem pro všechny ženy, které potřebují cítit jistotu a podporu, kterou může nabídnout jen muž s bohatými životními zkušenostmi. Nechte se hýčkat a uvolněte se v rukou tohoto charismatického maséra.

Co má rád:

Jako kluk a student jsem byl silně zasažen hudbou a hrou na klavír. Díky mému rebelství a nechuti k drilu jsem se však nestal klavíristou. Láska k hudbě ve mně však zůstala. Později jsem propadl rytmu a začal hrát na darbuku a další rytmické nástroje, což jsem si užil i s několika kapelami a divadly. Měl jsem a mám rád tanec.

Proč dělá tantra masáže:

Navzdory mým uměleckým sklonům jsem vystudoval ČVUT a velmi dlouho jsem hleděl na svět výhradně přes racionálno a věřil jen rozumu. K masážím jsem se dostal až během otcovské dovolené, při které jsem absolvoval kurz klasických masáží. Zásadním způsobem mne pak ovlivnil dvouletý výcvik rebalancing masáží, který nebyl jenom o masážích, ale i o poznání sama sebe a mnoha dalších aspektech „duchovní cesty“. Mezi další stavební kameny mého přístupu patří: roční výcvik rodinných konstelacích, kurz reflexních masáží a kurz relaxačních technik ve vodě (aqua-wellness) a mnoho dalších prožitkových seminářů. Posledním kvantovým skokem nejen v oblasti masáží byl pro mne kurz tantrické masáže. Až později mi došlo, že se masáže staly přirozeným důsledkem mých darů od stvořitele a že můj cit v rukou a v prstech, který jsem uplatnil při provozování hudby, mi umožňuje beze slov projevit a předat emoce a lásku také prostřednictvím dotyků. Tantra pro mne především znamená velmi rychlou cestu k sobě a k ostatním bytostem. Znovu jsem si uvědomil, jak je škoda, že lidé často vnímají dar sexuální energie od stvořitele (která je jedna z nejsilnějších), velmi povrchně a konzumně anebo nepřirozeně, křečovitě až s pocitem viny. Pokud se nám podaří udržet erotiku v posvátné rovině, kam bezesporu a právem patří, tak se nám otevřou obrovské prostory pro sdílení posvátné bezpodmínečné lásky a to jak k sobě tak i k ostatním bytostem. Rád bych se s Vámi podělil o sdílení posvátné lásky, kterou v sobě cítím a kterou nabízím. Je pro mne samozřejmostí respektovat a citlivě reagovat na individuální rozpoložení každé ženy, se kterou pracuji a velmi mi záleží i na vaší důvěře a pocitu bezpečí. Jsem i připraven vyslechnout a upřímně odpovědět na jakoukoliv otázku kterou mi položíte.

Oblíbené tantra masáže:

Díky bohatým masérským i terapeutickým zkušenostem má Andrej nejraději tantra masáž Deluxe 3h a delší, při které vás může dokonale rozmazlit a opečovat. Naplňují jej také tantrické masáže pro páry, které pracují s dynamikou dvojice.

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!