Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Andrea

Tantra masérka Andrea

Andrea je jemná a smyslná žena, která vás zaujme svou milou a přátelskou povahou, díky které se s ní brzy budete cítit zcela přirozeně. Tantra masáže provádí s citem, lehkostí a hravostí jí vlastní. I přes své mládí již Andrea poznala kus světa. Prožijte příjemné chvíle v jejích něžných rukách a nechte se hýčkat její hřejivou přítomností.

Co má ráda:

Od raného mládí ráda cestuji. Mám ráda dlouhé cesty, které mi umožňují poznat kulturu a částečně i jazyk dané země. Zajímají mne místní zvyky, názory lidí i jejich starosti. Poznala jsem masérské umění léčivého doteku, které se mi zalíbilo natolik, že jsem se později začala věnovat masážím profesionálně. Mezi mé nejoblíbenější patří masáže tantrické.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra mi umožňuje přiblížit se k druhému člověku a s opatrností a něhou se dotknout nejen těla, ale i jeho duše. Mám ráda smyslnost, kterou přirozeně vkládám do každé tantrické masáže, protože přijímajícímu umožňuje lépe poznat všechny reakce vlastního těla, i ty, které zatím nezná nebo si je nedovoluje prožívat. Tantrická masáž pomáhá odložit předsudky a oddat se plně přítomnému okamžiku, který dokáže být tak fascinující!

Oblíbené tantra masáže:

Andrea má ráda masáže, při kterých si může vyhrát s každým centimetrem vašeho těla a hýčkat vás od hlavy až po konečky prstů u nohou. Mezi její nejoblíbenější masáže patří tantrická masáž Deluxe, která přináší dostatek času na objevování všech vašich prožitků a celého vašeho těla. Má ráda také voňavé koupele, které nabízí značné uvolnění a relaxaci ještě před začátkem samotné tantrické masáže. Masáž si však užijete přímo ve vaně!

Galerie

Reference

Ahoj Andreo,

děkuju za úžasnou masáž dneska ráno, bylo to moc fajn a mam velmi dobry pocit.
Ondřej
Chtěl bych poděkovat slečně Andree za velmi příjemnou a profesionální masáž. Rád se vrátím. S úctou
Honza
Milá Michaelo,

děkuji vám tímto za zprostředkování poslední tantrické masáže pro mě a mé přátele. Bylo to jako vždycky úžasné a všem se nám to nesmírně líbilo. Uprostřed cestování a hektického pracovního týdne jsem až dnes našel klidnou chvíli, abych se zastavil a vyjádřil obdiv a uznání, které si vaše masérské centrum i má masérka Andrea absolutně zaslouží. Nic z toho co napíši, nemůže vystihnout úžasné chvíle, které jsem u vás prožil, ale jsem jen člověk, limitovaný jazykem a slovní zásobou, kterou čeština nabízí. Abych opravdu vystihl svou tantra masáž s Andreou, musel bych studovat jazyk nebes a hvězd, a i tak by to bylo jen zlomkem krásy a štěstí, které jsem během tantrické masáže s touto Bohyní prožil. Doufám, že jednoho dne mne Andrea bude moci naučit umění tantrické masáže, které od svého zážitku s ní toužím poznat.
Carlo, Italy
Nejdražší Andreo,

jen těžko dokáži slovy vyjádřit, jak moc jsem byl šťastný, že tě opět vidím a že mám znovu příležitost být hýčkán tvýma zkušenýma, něžnýma rukama. Považuji se za šťastného, že jsem mohl prožít další tantra masáž ve tvé péči a vím, že to rozhodně nebyla má poslední. Tantrická masáž s tebou je kouzelnou cestou plnou překvapení! Musíš být čarodějka, protože jinak si neumím vysvětlit, jak dokážeš zcela překonat každou předchozí masáž a udělat ji zcela jinou. Jediné, co je pro tvé tantrické masáže společné, je to, že jsou všechny plné energie, vášně a smyslnosti! Tvoje pohlazení je zároveň vyživující, něžné i plné vášně, tvé objetí je klidné a přesto plné energie. Při každé masáži s tebou prožívám nádhernou směsici pocitů a emocí. Tvoje energie a pozornost po celé tři hodiny masáže byla bezkonkurenční. Jsi tak nesmírně strhující a plná šarmu, že jsem pokaždé znova a znova okouzlen a uhranut. Vyzařuje z tebe smyslná a osvěžující energie a je pro mě štěstím být ve tvé přítomnosti. Ještě jednou ti děkuji za krásný čas, těším se na viděnou příště.

S láskou, vděčností a radostí,
W. A.
Milá Michaelo,

děkuji vám za váš čas a péči, kterou věnujete vašemu krásnému tantra studiu. Andrea byla výbornou masérkou a je to úžasná mladá dáma s kouzelným dotekem. Má tantrická masáž s ní byla skvělá!
Henning
Milá Andreo a Ester,

ještě jednou vám děkuji za dnešní odpoledne. Masáž s vámi byla fantastická!
Oliver
Milé Tantra masáže Praha,

rád bych několika slovy zhodnotil mé zkušenosti z vašeho kouzelného salonu. Byla to moje první zkušenost s tantra masážemi v Praze, přestože s tantrou již zkušenosti mám. Měl jsem tu čest tyto nádherné masáže vyzkoušet hned na několika místech ve světě, jako je např. v Německo, Irsko, Anglie nebo Thajsko. Objednal jsem si tantra masáž Deluxe s masérkou Andreou. Obrázky na internetových stránkách líčí Andreu opravdu krásně. Žádný obrázek však nedokáže vystihnout kouzlo a půvab, kterým jsem byl zahrnut, když jsem se s Andreou setkal osobně. Její jedinečná krása, grácie, elegance, duch i soucit – byl jsem ohromen. Má kouzelný dotek a okouzlující a voňavou aurou. Přes její objetí a tahy jsem ztratil veškerý smysl pro to, co je kolem mě. Vznášel jsem se v náručí bohyně. Je těžké popsat, jak jsem se cítil. Bylo to prostě nádherné.

Salon Tantra masáže Praha navíc daleko předčil všechna místa, která jsem navštívil předtím. Nádherný prostor, ze kterého je patrná péče o detail, zajímavé barvy, exotický nábytek a mnoho dalších věcí, které příjemně překvapí. Opravdu úžasné! Klenot mezi všemi salony. Z venku to tak nemusí vypadat, ale uvnitř vás čeká nezapomenutelný zážitek, plný hřejivého tepla a pozornosti. Děkuji Vám Tantra masáže Praha i tobě Andreo! Brzy se k vám zase vrátím.

S láskou a vděčností
W. A.
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!