Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Andrea

Tantra masérka Andrea

Andrea není jako jiné ženy. Umění a život si podávají ruce v jejím pohledu i doteku. Tantrická masáž s ní je hlubokým zážitkem plným něhy i odevzdání, při kterém naplno procítíte podstatu života.

Co má ráda:

Mám ráda život, tak jak přichází. Snažím se vidět příležitost v každém okamžiku. Jsem optimista a i v té nejhorší životní situaci se snažím najít alespoň něco pozitivního, co mohu změnit v životní zkušenost. Mám ráda brzká letní rána a ospalé večery, solí provoněný vzduch, posezení s přáteli u dobrého jídla, mám ráda pulzující ruch velkoměsta i samotu, beze slov. Mám ráda minimalismus i staré koloniální haciendy, s příběhy vepsanými v jejích zdech. Ráda cestuji a cestování provází celý můj život a díky němu se snažím pochopit život v širších souvislostech. Ráda vnímám a srovnávám energie různých míst světa, ať už je to při plavání s delfíny ve volném moři nebo v úžasu nad majestátností Machu Picchu. Miluju pohyb v jakékoliv formě, od sportu počínaje tancem konče. A v neposlední řadě bych nemohla existovat bez výroby, navrhování a renovace lamp a stínítek, kterému se věnuji již několik let.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra masáže pro mě nejsou jen masáže. Jsou spojením ducha a těla, propojení, v dnešní době tak opomíjené. Je to cesta, která by Vás měla dovést k přijmutí sama sebe jako celku a k pochopení své jedinečnosti na tomto světě. A teprve, když dokážeme přijmout sami sebe, zažijeme ten opravdový pocit klidu a spokojenosti, který bude kolem nás zářit a který lidé kolem nás budou velmi intenzivně vnímat. Tantra masáž a tantra samotná Vás nechce měnit, chce Vám pouze ukázat jednu z možných cest a jednou z cest například je, že upřímný a vědomý dotyk dokáže léčit nejen naše tělo, ale i duši. Dokáže Vás rozesmát i rozplakat, dokáže Vám dát pocit jedinečnosti, dokáže rozproudit energii v celém Vašem těle, dokáže Vás dovést až k podstatě Vašeho bytí, dokáže probudit každou buňku Vašeho těla, dokáže, že skrze dotyk můžete pocítit úctu, pokoru, hlubokou relaxaci, smyslnost a vzrušení v jednom okamžiku.

Oblíbené tantra masáže:

Protože tantra masáž je komplexní proces vyžaduje čas. Jak pro přijímajícího tak pro dávajícího. Čas na uvolnění, otevření se a pochopení toho co máte přijmout. Proto mám ráda delší masáže, které tomuto dávají prostor. Mezi mé oblíbené tedy patří tantrická masáž Deluxe, tantrické masáže pro páry i hluboké čtyřruční tantrické masáže.

Galerie

Reference

SOBOTNÍ MASÁŽ BYLA PERFEKTNÍ. MASÉRKA ANDREA ÚCHVATNÁ. PROFESIONÁLNÍ ÚROVEŇ. RÁD SE VRÁTÍM.
Martin
Chtěl bych touto cestou velice poděkovat Vaší masérce Andreji za hezký zážitek. Byl jsem na této masáži poprvé v životě a díky Vám, Andreo, to nebylo naposledy. Ještě jednou moc děkuji.
Mirek, 50 let
Chtěl bych vám pochválit krásnou a příjemnou masérnu, kterou jsem včera večer navštívil. Byl jsem velmi překvapen vstřícným přístupem a milým pohostinstvím vaší recepční paní Pavli, která mě objednala na poslední chvíli u slečny Andreji. Za to ji moc děkuji. Ale hlavně bych chtěl moc poděkovat a pochválit slečnu Andreu! Andrea je velmi krásná a úžasná žena, je to osobnost. Ještě nikdy jsem takovou ženu nepotkal, nikdy jsem se necítil s nikým tak dobře jako s ní. Má neuvěřitelně jemné doteky. Ještě nikdy jsem se neuvolnil a nerelaxoval tak jako s Andreou. A chtěl bych ji pochválit i za masérské schopnosti. Ulevilo se mi i od ztuhlé krční páteře a bolesti zad. Prosím vyřiďte ji, že mi s ní bylo krásně a že jí ještě jednou moc děkuji. Doufám, že ji ještě někdy potkám a na delší dobu. Nejezdím do Prahy často, ale pokud pojedu, určitě se za Andreou u vás zastavím. Děkuji
Tomáš
Ráda bych vám poděkovala za párovou masáž ve vašem centru. Mockrát vám s manželem oba dva děkujeme. Masérky Katka a Andrea byly obě dvě naprosto úžasné. A můj prvotní ostych rychle pominul. Musím říci, že ještě dnes vstřebávám dojmy z tak příjemného zážitku.
Lucie & Tomas
Krásné a příjemné prostředí. Milé a ochotné masérky Elen a Andrea. Vám patří moje veliké DĚKUJI.
Lucie, 32
Velmi děkuji za úžasnou tantrickou masáž. Po dlouhodobém stresu jsem si konečně odpočinula a po tříhodinové masáži jsem odcházela jako znovuzrozená a plná energie. Masérka Andrea je skvělá a musím říci, že za mě nejlepší. Má skvělý individuální přístup, cítila jsem se velmi příjemně a skutečně jsem si odpočinula. Slečna na recepci byla moc milá. Jsem u Vás dlouhodobě spokojená a zcela jistě se brzy vrátím. Jinak se mi velmi líbí prostory Vašeho centra. Celková atmosféra je pro mě velmi důležitá a Vy to zvládáte na jedničku. Prostě moc děkuji. Skvělý zážitek a těším se na další návštěvu.
Darča, 35 let
Milá Andreo,

chci Vám ještě jednou poděkovat za krásný zážitek. Byl jsem na masáži poprvé a po třech hodinách s Vámi jsem litoval, že jsem si objednal jen tři. Tak křehce krásnou osobu s jemným, citlivým a profesionálním přístupem jsem dlouho nepotkal. Užil jsem si to do poslední minuty. Moc děkuji. Chtěl jsem se zeptat, ale pod tíhou dojmů jsem to neudělal, zda je normální, že se do Vás klienti zamilují, nebo zda je to jen můj osobní problém? Ještě jednou díky.
Václav
Milá Andreo,
chtěla bych Vám poděkovat za tantrickou masáž, kterou jste mě provázela, protože ještě dneska se cítím jako strom, který negativní věci odhazuje a cítí se naprosto suprově!!! Všem mohu jen doporučit - protože člověk si najde chvilku pro sebe a je to to nejlepší co může udělat. Velké Díky!
Alena, 35
Dotek těla i duše, smích i slzy radosti. Díky, skvělá Andreo!
Jaromír, 50
Andreo,

chtěl bych Vám moc poděkovat za masáž.Vzala jste mne do ráje !!! Máte v sobě pozitivní energii a neuvěřitelný cit.
Díky
David, 44
Milá Andreo,

díky Vám jsem si zase o něco posunul hranice vnímání. Samozřejmě že na tomto mém stavu mělo podíl i příjemné a hezké prostředí vašeho salonu, čeho si ale cením a vážím především byl Váš taktní, kultivovaný a erudovaný přístup. Ocitl jsem se u vás v podstatě náhodou, ale skrze Vaši perfektní profesionalitu a milý projev se mi dostalo mnohem více, než bych kdy čekal od tantrické masáže. Nikdy bych nevěřil, že je možné v našem prostředí zprostředkovat tak dokonale setkání alespoň s částí jiné kultury. Děkuji.

Bude mi radostí a ctí opět vás navštívit.
Kamil
Byl jsem s partnerkou na rituálu tantrické masáže a pro nás oba to bylo poprvé v životě. Upřímně řečeno jsem se trochu bál a hodně styděl. Přístup našich masérek Andreji a Elen byl úžasný. Obě byly velmi citlivé a nesmírně vnímavé. Ostych postupně zmizel a já jsem si celou masáž opravdu vychutnal. Mám vzkaz pro ostatní stydlíny – není třeba se bát. Děkuju!
Petr, 40let
Dobrý den,
dnes jsem absolvoval "Rituál tantrického zasvěcení" se slečnou Andreou a mohu napsat jediné: škoda že se taková nádhera nedá popsat slovy, byla naprosto skvělá po všech stránkách. Moc děkuji za přímo neskutečný zážitek.
Aleš
Milá Andreo,

chtěl bych vám tímto poděkovat za včerejší tantra masáž, která byla opravdu překrásná. Byl to pro mne hluboký a krásný zážitek. Zejména oceňuji vaši obětavost a oddanost vaší práci, stejně jako zkušené doteky a vřelý přístup. Děkuji!
Manoj, 38
Nejdražší Andreo,

ještě jednou bych Vám chtěl touhle cestou poděkovat za velice inspirativní a nezapomenutelný včerejší zážitek tantrické masáže. Určitě se zanedlouho uvidíme znovu a už teď se moc těším a nemůžu se dočkat. Jste opravdu neobyčejná žena. Jsem moc rád, že jsem Vás potkal.
Petr, 37
Velice děkuji slečně Andre za rozšíření obzoru a hluboký lidský zážitek. Tantrická masáž s vámi se mi nejen moc líbila, ale zanechala ve mně stále trvající dobrý pocit. Určitě se vrátím a už teď se těším na další masáž.
Ladislav, 39
Nejdražší Andreo,

při poslední tantrické masáži jste mi ukázala úplně nové obzory. Nečekal bych, že mohu něco takového zažít. Od té doby se cítím jako jiný člověk. Děkuji vám!
Jakub, 42
Drahá Andreo,

rád bych vám ještě jednou poděkoval za Vaši úžasnou, zasvěcenou tantra masáž. Dala jste mi mnoho něhy, štěstí a vnitřního klidu. Děkuji svému strážnému Andělovi, který mně poslal na masáž právě k vám. Jste krásná a chytrá žena a já jsem si užil každou vteřinu ve vaší přítomnosti. Rád se vrátím! Děkuji Andreo!
Georg from Bavaria
Byla sobota ráno, vzbudil jsem se unavený po náročném pracovním týdnu, ale vyhlídka na tantra masáž ve vašem studiu mi vloudila úsměv do tváře. Jen těžko jsem si uměl představit, co mně ten den u vás čeká! Očekával jsem krásného ducha studia a obvyklou profesionalitu, ale snažil jsem se nedělat si přehnaná očekávání od samotné masáže. Rezervoval jsem si 4ruční tantra masáž Deluxe 3h s masérkami Sabinou a Andreou. Mému výběru předcházelo podrobné pročtení medailonků všech dostupných masérek. Jsem rád, že jsem se spíše než na fyzický vzhled (ačkoliv obě mé masérky byly opravdu nádherné!) zaměřil na motivaci a osobnostní charakteristiku každé z nich. Nechal jsem výběr zcela na své intuici a pocitech, přičemž zpětně vidím, že to bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat, protože mé dvě Bohyně byly skvělou volbou. Když jsme se poprvé setkali, byl jsem mile překvapen jejich energií, přítomností i krásou. Krátce jsme si popovídali o mé motivaci a očekáváních od masáže. Řekl jsem jim, že bych si přál, aby má tantrická masáž byla co nejvíce intuitivní, s prostorem pro dotek a přítomnost, spíše než pro strukturu. Dívky se jen usmály a já tušil, že tohle setkání se navždy vryje do mé paměti. Dal jsem si delší sprchu než obvykle a dal své mysli čas, aby se zklidnila a odplula spolu s vodou. Poté jsem zazvonil na zvoneček a dal tak dívkám signál, že jsem připraven a masáž může začít. Nedokážu přesně popsat, co se během masáže dělo, protože to bylo jako z jiného času a prostoru. Cítil jsem se být na posvátném místě s opravdovými kněžkami, Bohyněmi! Tantrická masáž s Andreou a Sabinou byla čistá extáze. Od samého počátku jsme byli naladěni jeden na druhého a nechali naši energii přirozeně proudit se vzájemným respektem a vědomím. Naše těla se řídila jen našimi srdci a dušemi, naše vnitřní já jakoby se odebrala na posvátné místo, kde mohla plně vyjádřit sebe sama se svobodou a autenticitou. Žádná struktura, jen čistý tok energie.Tuto tantra masáž jsem si užil jako žádnou předtím. Bylo to výjimečné, nezapomenutelné! Cítil jsem se propojený sám se sebou i s mými dvěma Bohyněmi, přirozeným, důvěrným způsobem. Nikdy předtím jsem nezažil čtyřruční tantra masáž, při které bych měl pocit, že mé dvě Bohyně jsou jednou, se čtyřma rukama. Klaním se jejich intuici a vzájemnému naladění. Cítil jsem, jak celé moje tělo exploduje orgasmickou energií. Masáž lingamu byla jako sen. Hluboká a divoká zároveň. Cítil jsem, jak sám sobě po dlouhé době dovoluji žít. Kdybych měl říct jen tři slova, jak jsem se po masáži cítil, byla by to: naplněný, milovaný a propojený sám se sebou. Vlastně se tak stále cítím. S bezpodmínečnou láskou, pokorou a hlubokou vděčností, namaste.
Tuan
Chtěl bych sdílet svůj nezapomenutelný zážitek ze studia Tantra masáže Praha. Zavolal jsem tam během odpoledne, abych zjistil, zda pro mě mají místo na masáž ve 22hod. Mladá slečna na recepci byla velmi milá a ochotná, zjistila časové možnosti masérek a kontaktovala masérku Andreu, která byla ochotná mě namasírovat i v takto pozdní hodině. Při vstupu do studia mě uvítala slečna recepční, uvedla mě do krásně vyzdobené místnosti s úžasnou atmosférou, přinesla mi čerstvé ovoce a teplý čaj. Před samotnou masáží mi masérka Andrea velmi dobře vysvětlila průběh masáže, i její vlastní přístup k tantře. Se vším jsem souhlasil a cítil jsem, že jí mohu věřit. Poté jsem si užil a plně prožil úžasnou dvouhodinovou masáž Deluxe pod vedením Andreiných zkušených rukou. Děkuji Ti, Andreo za ten nejlepší zážitek.
Chris
Milá Andreo,

minulý týden jsem s tebou zažil nádhernou tantrickou masáž, při které jsi mi otevřela nový pohled na svět, i na sebe. Od té doby se cítím jako nový člověk. Děkuji Ti!
Gregor
Chtěl bych Vám tímto ještě jednou poděkovat za krásný zážitek tantrické masáže, kterou jsem prožil dnes ráno. Masírovala mě masérka Andrea, která mě opojila svým lidským a pečujícím přístupem, něhou a zájmem. Andrea je krásná žena a při masáži jsem si užíval každou vteřinu s ní. Až se opět objevím v Praze, Andrea bude jasnou volbou pro mou tantrickou masáž.
Drzislav
Andrea has magic hands and gave an outstanding massage. As in all tantra massages I kept my eyes closed, which greatly improved my fantasy. Thank you for a wonderful experience!
D.
Chtěl bych poděkovat slečně Andree za úžasnou a smysluplnou Tantrickou masáž, byla úžasná! Už jen ve vaší přítomnosti jsem spokojen. Jste úžasná osobnost! Važte si toho, jaká jste, jste bohyně. Doufám, že se ještě uvidíme.
Tomáš, 34 Frýdek-Místek
My entire experience with Tantra Massage Prague was excellent. My email inquiries were answered quickly and scheduling was very easy. Upon arrival I was impressed by the size and comfort of the location and as I was escorted to my room the quality and attention to detail are easy to see. My room was nicely decorated and created a nice relaxing atmosphere. When Andrea arrived she quickly helped to feel at ease as she described what the next three hours would involve, what I should expect and what I should do. The massage itself was unlike anything I have ever experienced. It was more like three massages with reflexology and pressure points, some deep tissue and the warm rocks (my favorite part). Thank you for a wonderful experience.
Roberto, 49, United States
We would like to express our thanks and gratefulness to masseuses Eva and Andrea for their amazing tantra massage. It was very delicate and energy driven. We totally enjoyed it!
Roselyne and Renaud
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!