Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Andrea

Tantra masérka Andrea

Andrea je neobyčejně charismatická, inteligentní, osobitá a inspirativní mladá žena s milým smyslem pro humor, jiskrnou povahou a uměleckou duší. Umí naslouchat, pochopit, rozveselit i zaujmout. Tantrické masáže s ní jsou plné něhy, vášně, hlubokého prožitku i vzájemné blízkosti.

Co má ráda:

Jsou dny, kdy mi ke štěstí stačí, když zmoknu cestou pro kafe, vítr fouká správným způsobem a najednou do sebe všechno zapadá. Mám ráda umění a přítomnost lidí, kteří jsou k sobě odvážní. Někdy mě baví mapovat možnosti svého těla, běháním zkoumat jeho hranice a jít až na pokraj vyčerpání, jindy chci naprostý klid se zapojením pouze nezbytných svalů, které otáčí stránky a podávají čokoládu. Přes všechny krásy přírody, umění a věd, mám nejradši lidi. S potěšením v jejich slovech, myslích a tělech hledám něco, co by mě mohlo fascinovat. Zatím se mi to daří.

Proč dělá tantra masáže:

Baví mě zkoumat svět a baví mě zkoumat svou mysl v různých situacích. Mám ráda tu vteřinu předtím, než se přestanu bát. Nikomu z mých učitelů, zaměstnavatelů a známých se nepodařilo zbavit mě přesvědčení, že svět je jedno velké hřiště. Jestli cítím nějakou povinnost, tak je to povinnost vůči mně a to vytrénovat svou mysl tak, abych dokázala prožívat každý moment jako zajímavý. Což je náročný úkol, ale smysluplný a vzrušující, protože neprozkoumaný život nestojí za to žít. Tantra s mým přístupem souzní a dovoluje mi šplhat na ramena obrů. Dobrá tantrická masáž vyžaduje kombinaci naprostého soustředění a naprostého uvolnění, což není protimluv, ale nejlepší způsob, jak prožívat přítomný okamžik. Když se mysl oprostí od očekávání a strachů, tělo najednou spontánně ví, co potřebuje a co má dělat. Neustále mě překvapuje, kolika různými způsoby je možné prožívat dotek a jak velkou radost je možné zažívat skrz tělo. Je to velké dobrodružství a ráda se o něj dělím. Zvědavější a zvědavější každým dnem.

Oblíbené tantra masáže:

U tantrické masáže více než kde jinde platí, že čím více času sami sobě dopřejete, tím více radosti, péče, něhy i smyslových prožitků dostanete. Ráda vidím, jak se mi můj klient mění pod rukama a propadá se stále hlouběji do prožitku a uvolnění. Proto mám ráda dlouhé tantrické masáže Deluxe, kde je prostor pro experiment, propojení i hloubku. Lepší mohou být už jen se zařazením rituální tantrické koupele s masáží přímo ve vaně, protože pomáhají vybudovat důvěru a intimitu od samého počátku masáže a tím celý prožitek umocnit a prohloubit.

Galerie a video medailonek

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!