Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Alicia

Tantra masérka Alicia

Alicia je krásná a inspirativní mladá žena plná elánu a radosti ze života. Její tantrické masáže jsou něžné, smyslné a nekonečně příjemné. Oddejte se jejím dotekům a prožijte nezapomenutelné chvíle plné odpočinku, péče i její vzrušující blízkosti.

Co má ráda:

Kdybych měla charakterizovat sama sebe, popsala bych se jako otevřená, svobodomyslná, zvídavá a upřímná. Mám spoustu zájmů, ale nejvíce mne baví cestování, při kterém se mohu setkávat s lidmi různých kultur i zvyklostí, mluvit mnoha jazyky a zažívat dobrodružství, která cesty přinášejí. Tantra je pro mne jednou z těchto tajuplných cest. Je plná dobrodružství i nových poznatků, setkání, blízkosti i emocí. Asi proto jsem se tak zamilovala do umění tantrické masáže, které v sobě spojuje vše, co jsem kdy chtěla dělat a nevěděla o tom.

Proč dělá tantra masáže:

Tantrická masáž je pro mne víc než jen pouhá masáž či obyčejný fyzický dotek. Nacházím v ní vše, co potřebuji a ještě mnohem víc. Tantrická masáž je pro mne sdílením blízkosti, emocí, prožitků i vzájemné energie. Je to léčení sebe i druhých. Nezapomenutelné setkání. Opravdová tantrická masáž, při které je přijímající i dávající otevřený a respektující, dokáže změnit svět uvnitř nás, který se pak odráží ve světě tam venku.

Oblíbené tantra masáže:

Nejradši mám tantra masáž Deluxe 3,5h s rituálem tantrické koupele. Tato úžasná masáž nabízí možnost opravdového odevzdání, uvolnění i načerpání nové životní energie a dává dostatek prostoru vychutnat si to, co tantrická masáž nabízí. Nechte mne být vaší průvodkyní a já vás vezmu na cestu, na kterou se nezapomíná.

Galerie

Reference

Milé Tantra masáže Praha,

vyřiďte prosím mé vřelé díky masérce Alicii, se kterou jsem prožil opravdu nádhernou masáž. Byla to má první tantra masáž v životě a bylo to něco opravdu neuvěitelného. Děkuji za tento zážitek. Rád se vrátím.
John
Alicia je jednoduše úžasná! Objednal jsem si tantra masáž Deluxe 3h, od které jsem vážně nevěděl, co čekat. Byla to má první tantrická masáž v životě. Alicia mě vzala do úplně jiného světa, než běžně zažívám. Užíval jsem si postupný příval a nárust energie a emocí až do okamžiku, kdy jsem se v tom úplně rozplynul a nechtěl, aby to přestalo. Děkuji, Alicie, za tuto nádhernou zkušennost, kdy jsem poprvé nechal věci plynout, protože jsem cítil, že se o mě někdo jiný s láskou a péčí stará.
Alan
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!