Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Alena

Tantra masérka Alena

Múza, tak bychom jí mohli říkat. Ať už hledáte ztracenou radost, inspiraci nebo jen pochopení a přijetí, je tu pro vás. S touto ženou se neztratíte. Její vřelost a úsměv vám pomůže uvolnit se a její tajemství vzbudí zvědavost. Bude vám trpělivou ohnivou průvodkyní do míst, kam jste se sami zatím nejspíš nedostali. Přijďte si dát schůzku s osudem a ponořte se naplno do nové kapitoly vašeho života.

Co má ráda:

Ráda nahlížím za běžně vnímanou skutečnost všední reality. Nořím se do nedozírných hloubek vědomí, obdivuji neuchopitelnou krásu a moudrost přírody a s nadšením objevuji nekonečné rozměry lidského potenciálu. V životě je pro mě důležitý pohyb a vývoj. Nechávám se unášet jeho proudem, učím se proplouvat peřejemi a v přístavech krásna hýčkám a velebím svou loď, na další plavby. Radostí na palubě je mi výtvarná tvorba, jóga, hudba a v neposlední řadě studium života a krásno v jakékoliv podobě.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra mi zpřístupnila mapu vnitřního vesmíru, uvolnila tělo i duši ze zajetí mysli a do spirituality vnesla strukturu. Je pro mě stezkou sebepoznání, citu a integrace celé bytosti. Tantrickou masáž vnímám jako rituál života, smyslnosti a zasvěcení do hlubin extatického prožitku. Je osudovým setkáním se sebou samým, návratem k vlastnímu jádru. Je nespoutaným tancem života, v rytmu tlukotu srdce.

Oblíbené tantra masáže:

Magii doteku je možné naplno rozehrát v tříhodinové tantrické masáži Deluxe, ve které se můžete nořit do hloubek vašich prožitků a ztratit se v oceánu emocí, které vibrují ve vašem dokonale uvolněném těle a relaxující, klidné mysli. Partnerské tantra masáže přinášejí výzvu, tajemství i setkání srdcí, které jsou pro mě esencí tantrického učení.

Galerie

Reference

Chtěl bych poděkovat za skvělý zážitek, který jsem prožil při masáži ve vašem centru. Recepční byla při objednání příjemná, milá a plně ochotná poradit s termínem i volbou masérky. Při příchodu jsem pak byl příjemně uvítán, uveden i obsloužen občerstvením. Masérka Alena pak úžasně a profesionálně provedla masáž k mé naprosté spokojenosti. Moc se těším na příští návštěvu.
Marek
Tantrická masáž u masérky Alenky byla veliká zkušenost. Takový pocit blaha, uvolnění a úplné vypnutí. Pocit to byl nepopsatelný! Že začátku jsem měla trochu obavy strach, ale pak to že mě spadlo ani nevím jak. Jediné co, musím vypilovat, bylo dýchání. Určitě to nebyla má první a poslední návštěva.
Adéla, 24 let
Děkuji Aleně za velmi citlivý a empatický přístup a naladění, které jsem při určité ostýchavosti potřebovala a díky nim jsem si mohla zažít emotivně silný prožitek a hluboké spojení sama se sebou, který mi zůstane v paměti.
P.
Děkujeme za úžasnou iniciační masáž pro páry dvěma masérkám - dámám Evě a Aleně. Byl to pro nás oba velice hluboký zážitek, vlastně svým způsobem více duchovní než tělesný, rozhodně velice nový a přínosný. Rádi se zase vrátíme.
B. a L., 35 let
Bylo to úžasné. Moc děkuji Alence za krásný zážitek. Je to úžasná, milá osůbka a určitě si to chci zopakovat.
DĚKUJI!
Lucie, 30
S masáží jsme byli s mužem maximálně spokojeni! Prostředí je moc hezké, dámy masérky velice milé a šikovné. Děkujeme! A až se z prožitého zážitku vzpamatujeme, určitě se rádi vrátíme :-)
Blanka
Musím Vám poděkovat za doporučení slečny Aleny. Alena byla zatím tou nejcitlivější masérkou, kterou jsem u Vás zažila. Slečna Alena se předem na vše zeptala, věnovala se mi a byla citlivá. Jen se ještě musím naučit správné dýchání, abych se dokázala dostatečně uvolnit. Celkově jsem byla s masáží spokojena a Váš nový salón je velmi příjemný a hezký. Ještě jednou děkuji a přeji krásný den.
Jana, 39
Nerada píši recenze, nebo zpětné vazby, tentokrát však napíši velice ráda. Byla jsem s manželem na párové tantrické masáži. Oba jsme byli opravdu moc a ještě víc spokojení. Obe masérky - Innes a Alena naprosto skvělé, milé, příjemné a opravdové. Dostaly naši plnou důvěru. A o to k většímu vzájemnému sdíleni a předáni energií. Tantra masáž byla pro nás úžasným zážitkem. Já například "brněla" od začátku do konce. Na koci masáže slzy dojetí, lásky, splynuti, přijmutí daru. Zajímavou zkušenosti bylo "braní si" bez zpětného "dávání". Dekujeme ještě jednou. Určitě se vrátíme.
Žaneta
U slečny Aleny jsem byla na tantrické masáži Iniciace Shakti, masérka byla sympatická, velmi příjemná a chápající. Celkově velice příjemný zážitek. Už se těším na další návštěvu.
J.
Alena, famózní masérka, která vycítí naladění klienta a udělá maximum pro Vaši relaxaci. Ten čas s ní utíká až moc rychle. Děkuji, Alenko!
Vašek, 35
Ráda bych Vám poděkovala za skvělé zážitky během partnerské tantrické masáže, kterou jsme u vás s manželem absolvovali včera večer. Profesionalita, citlivý přístup, a zároveň milá bezprostřednost masérů byla mimořádná.
Lea
Hezký pozdní večer,

tak se konečně dostávám k tomu, abych napsal něco o mé nedělní návštěvě u vás. Bylo to opět milé setkání s vašimi masérkami. Andrejku a Elen už jsem znal a věděl jsem, že budou určitě skvělými parťačkami. Alenka mě taky mile
potěšila, je to taková krásná a něžná žena co víc jsem si mohl přát. Jsem rád, že jsem tyhle masáže objevil, mám to u vás prostě rád.
Vláďa
S tantra masáží u Alenky jsem byl velice spokojený. Masérka byla sympatická, příjemná a komunikativní. Myslím, že jsme si oba vzájemně lidsky sedli. Zejména mě překvapil přístup po masáži, kdy jsme si ještě velice dlouhou dobu povídali. Budu vás doporučovat známým. Děkuji.
Filip
V životě jsem nezažila nic podobného, krásného.
Alena
We had a beautiful moment with 2 masseuses for our couple tantra massage. A true and genuine Tantra Massage with professionalism and real breathing together. If you want to discover what Tantra really is, you can book there.Please show some respect when you enter and you will be treated such as the best moment in your life. We will definitely book a massage with Alena and Bea if we come by Prague again. The place is just perfect, with a very nice Feng Shui and good energy, of course, hygiene is not a question to ask, everything is perfect about it.
Roy, 42, France
We had a wonderful first visit to your place. Had a couple massage with Alena and Jacob. They were so easy to communicate with and made us feel very comfortable. If we are ever in Prague again we will definitely come to visit again!
Simhaswiger
We are very happy about the friendly welcome, the nice atmosphere and the informative talk about the possibilities, which we can select for our tantra massage and course program. We came as foreigners and we are leaving as friends. We have had a wonderful time in your massage studio with Alena and Innes, and if we are in Praha, we are coming again. Many kind regards
Ruth and Werner, Germany
This past weekend I had a massage with Alena. When we met, she came into the room all smiles, and she seemed as eager to play her part in the massage to come as I was to play mine. We did not talk for long: I am fairly experienced in massages and I take seriously the spiritual aspect of tantra. But what's more, I felt we had an instant connection and therefore did not *need* to talk for long: we would dive in and let our energies connect. We started with a warm, relaxing, bath that opened up our bodies and minds for the massage to come. The massage was very skilled, and in fact seemed to be focused on relaxing the body's muscles as much as the body's energy; in my experience, tantra masseuses tend to focus almost only on the latter. Throughout all of it, we maintained a deep connection, and ended with an almost loving sense from her. Bravo Alena, I hope to meet with you again!
Matt, 26
This was my third visit to your massage center, and as always I came away extremely pleased. This time I selected Alena, which turned out to be an excellent decision. When I arrived at your always clean and stylish center and we finally met, she was very positive and seemed happy to be there. We did not feel the need to talk long, because I felt an instant connection. Eventually we proceeded to share a bath, which was easily my favorite part, as it was not only extremely sensual and filled with skin-to-skin contact, but it was slow, spiritual, and felt almost baptismal. We continued on to the massage, which was similarly slow, spiritual, and satisfying. I particularly liked how Alena was very conscious of the energy flow between us, but was also not afraid to go deeper with the physical side; that is to say, she sometimes kneaded muscles and stretched sore joints. It was not like a Swedish massage or a sports massage or anything like that, but still a feature I found atypical for tantra massage (based on past experiences) but extremely satisfying. Eventually, Alena and I finished the massage, and I felt an extreme calm and even a loving aura between us. We chatted for a few minutes and she seemed eager for feedback, which I was happy to give in very positive terms!Overall, I was again impressed and very relaxed by your center and all of your employees. I will gladly return again soon.
M.
I have been to several Tantra centers, this one is by far one of the best. Thank you!
Ayao
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2020, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!