Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Alena

Tantra masérka Alena

Múza, tak bychom jí mohli říkat. Ať už hledáte ztracenou radost, inspiraci nebo jen pochopení a přijetí, je tu pro vás. S touto ženou se neztratíte. Její vřelost a úsměv vám pomůže uvolnit se a její tajemství vzbudí zvědavost. Bude vám trpělivou ohnivou průvodkyní do míst, kam jste se sami zatím nejspíš nedostali. Přijďte si dát schůzku s osudem a ponořte se naplno do nové kapitoly vašeho života.

Co má ráda:

Ráda nahlížím za běžně vnímanou skutečnost všední reality. Nořím se do nedozírných hloubek vědomí, obdivuji neuchopitelnou krásu a moudrost přírody a s nadšením objevuji nekonečné rozměry lidského potenciálu. V životě je pro mě důležitý pohyb a vývoj. Nechávám se unášet jeho proudem, učím se proplouvat peřejemi a v přístavech krásna hýčkám a velebím svou loď, na další plavby. Radostí na palubě je mi výtvarná tvorba, jóga, hudba a v neposlední řadě studium života a krásno v jakékoliv podobě.

Proč dělá tantra masáže:

Tantra mi zpřístupnila mapu vnitřního vesmíru, uvolnila tělo i duši ze zajetí mysli a do spirituality vnesla strukturu. Je pro mě stezkou sebepoznání, citu a integrace celé bytosti. Tantrickou masáž vnímám jako rituál života, smyslnosti a zasvěcení do hlubin extatického prožitku. Je osudovým setkáním se sebou samým, návratem k vlastnímu jádru. Je nespoutaným tancem života, v rytmu tlukotu srdce.

Oblíbené tantra masáže:

Magii doteku je možné naplno rozehrát v tříhodinové tantrické masáži Deluxe, ve které se můžete nořit do hloubek vašich prožitků a ztratit se v oceánu emocí, které vibrují ve vašem dokonale uvolněném těle a relaxující, klidné mysli. Partnerské tantra masáže přinášejí výzvu, tajemství i setkání srdcí, které jsou pro mě esencí tantrického učení.

Galerie

Reference

Ráda bych Vám poděkovala za skvělé zážitky během partnerské tantrické masáže, kterou jsme u vás s manželem absolvovali včera večer. Profesionalita, citlivý přístup, a zároveň milá bezprostřednost masérů byla mimořádná.
Lea
Hezký pozdní večer,

tak se konečně dostávám k tomu, abych napsal něco o mé nedělní návštěvě u vás. Bylo to opět milé setkání s vašimi masérkami. Andrejku a Elen už jsem znal a věděl jsem, že budou určitě skvělými parťačkami. Alenka mě taky mile
potěšila, je to taková krásná a něžná žena co víc jsem si mohl přát. Jsem rád, že jsem tyhle masáže objevil, mám to u vás prostě rád.
Vláďa
S tantra masáží u Alenky jsem byl velice spokojený. Masérka byla sympatická, příjemná a komunikativní. Myslím, že jsme si oba vzájemně lidsky sedli. Zejména mě překvapil přístup po masáži, kdy jsme si ještě velice dlouhou dobu povídali. Budu vás doporučovat známým. Děkuji.
Filip
V životě jsem nezažila nic podobného, krásného.
Alena
I have been to several Tantra centers, this one is by far one of the best. Thank you!
Ayao
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!