Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Adéla

Tantra masérka Adéla

Adélka je žena jemné krásy a hlubokého pohledu očí. Okouzlí vás svou bezprostředností, klidem, vyrovnaností a čistotou. Přestože působí na první pohled éterickým dojmem, dřímá v ní stará síla, která vás vtáhne na neobyčejnou cestu poznávání sebe samých.

Co má ráda:

Baví mě cestování, objevování cizích kultur a setkávání s lidmi. Ráda pečuji o zvířata, čtu a pobývám v přírodě, kde se také věnuji indiánskému běhu, při kterém se, stejně jako při tantrické masáži, stávám součástí vesmíru a probouzí se ve mně pocit svobody a jednoty.

Proč dělá tantra masáže:

K tantře mě přivedl můj dlouhodobý zájem o celostní léčení a práci s energiemi. Dlouho jsem hledala cestu, která by k člověku přistupovala komplexně. Tantra mě zcela pohltila. Díky tomu, že působí z úrovně těla, jsou její léčebné účinky daleko rychlejší a efektivnější. Nabízí dokonalé propojení duchovní, duševní a smyslové stránky člověka. Tím nám tantra dává možnost znovu nalézt sebe samé, stát se celistvými bytostmi a začít žít šťastný život.

Oblíbené tantra masáže:

Mezi mé oblíbené masáže patří tantrická masáž Deluxe, která nabízí dostatek prostoru pro vzájemné setkání i komplexní péči o vás. Zajímavá jsou pro mě také partnerská setkání a výměna energie mezi více lidmi, proto mám ráda i tantrické masáže pro páry a čtyřruční tantrické masáže.

Galerie a video medailonek

Reference

Včerejší tantrická masáž od Adélky byla opět úžasná, což se dá vyjádřit snad jen básní. Jestli jsou všechny vaše masérky takhle talentované, tak věřím tomu, že i na zemi existuje ráj.

Snad Bůh jí dal ten dar
učinit člověka šťastným,
svou něhou, svými dotyky
umožnit mu odejít s pocitem slastným.
Alex
Tantrickou masáž jsem jako dárek k narozeninám obdržel od své ženy a absolvovali jsme masáž pro páry společně. Moje masérka byla Adélka a sice nejsem znalec tantry ani tantrické masáže, jelikož to bylo poprvé, co jsem to zažil, bylo to tak nádherné, že jsem nechtěl, aby to někdy skončilo. Tak uvolněný a duševně relaxovaný jsem nebyl snad nikdy.
Artur
Tantrická masáž od Adélky byla něčím naprosto úžasným. Její něžné ruce mohu jen doporučit.
David, 29
O tantrické masáži jsem slyšela již dávno, ale až v listopadu jsem se rozhodla ji absolvovat. A když už, tak rovnou s mým manželem, kterému jsem ji věnovala jako narozeninový dárek. Měli jsme párovou masáž na hodinu a půl (a vlastně to celé bylo delší, jelikož jsme si po masáži fantasticky popovídali s našemi masérkami - Sabinkou a Adélkou). Celkově mám úžasné zážitky - nádherné prostředí, skvělé a velmi šikovné slečny, atmosféra absolutně nepopsatelná. Nic takového jsem ještě nezažila! Mockrát Vám děkujeme a určitě si to celé přijdeme znovu vychutnat!
Tereza, 31
Chtěl bych Vám říci, že včerejší masáž od slečny Adély byla naprosto úžasná! Je to navíc moc milý a laskavý člověk, takže jsem se s ní hned od začátku cítil uvolněně. Věřím, že budu mít brzy příležitost objednat si u vás další masáž. Ať se daří vašemu centru, návštěva u vás mě vždy nabije na několik dní dopředu!
Alex
Rád bych tímto sdílel referenci pro úžasnou masérku Adélu! Moc jí děkuji za mimořádně krásný zážitek! Děkuji ze příjemné a velmi jemné doteky, jimiž mě absolutně okouzlila. Čas, který jsem s ní mohl strávit, byl pro mě jako dar, uvolňující a velmi jedinečný. Určitě ji ještě brzy navštívím!
Bernard, 34
Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!