Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Taťána

Tantra masérka Taťána

Taťána působí dojmem smyslné exotické tanečnice. Její ladné pohyby a kultivované vyjadřování vás okouzlí. Vše, co tato kouzelná mladá žena dělá, dělá na plno a s citem, masáž s ní je opravdovým požitkem, který vás uchvátí.

Co má ráda:

Miluji pohyb, a když slyším hudbu, musím tančit. Při tanci prožívám okamžiky nespoutané svobody a orgasmické stavy radosti. Hudba, tanec a barvy mají v mém životě zásadní význam. Jsem vizuální umělkyně a v poslední době mě okouzlil také svět herectví a divadla, jehož spontánnost, kreativita a přítomný moment tady a teď jsou pro mě nekonečnou inspirací. Krom toho ráda cestuji a poznávám jiné kultury a zvyky, jsem společenská, emocionálně založená, umím naslouchat a snad i poradit.

Proč dělá tantra masáže:

Život je jako cesta plná nečekaných možností, rozcestí překážek, ale i překvapení. Tantra je směr, kterým se můžeme společně vydat. Je to cesta poznání sebe samého i cesta k ostatním. Můžeme po ní společně kráčet, stanu se při tom Vaší průvodkyní v putování k sebepoznání a podstatě šťastného a úplného uvědomění si sebe ve světě a světa v nás.

Oblíbené tantra masáže:

Baví mne ponořit se do plynutí. Tantrická masáž je společnou meditací v pohybu, při které společně zažíváme chvíle radosti a tichého napojení. Mám ráda dostatek času a proto preferuji tantrické masáže De luxe.

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!