Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Lucie

Tantra masérka Lucie

Lucie je veselá, pozitivní a svobodomyslná mladá žena, která nezkazí žádnou legraci. Je milou a příjemnou společnicí která umí pohladit nejen dotekem, ale i slovem.

Co má ráda:

Miluji život a ráda zkoumám hlubší příčiny každodenních životních situací, setkání, zlomů i lekcí, protože věřím, že se vše děje z nějakého důvodu. Snažím se učit dívat se na svět s nadhledem a lehkostí, mým životním mottem je, že všechno zlé je k něčemu dobré. Zbožňuji dobré jídlo a pití, zábavu, společnost příjemných lidí i chvilky samoty, kdy mohu být sama se sebou. Pokud mám kolem sebe přírodu, zvířátka, své blízké, pocit svobody a práci která mě naplňuje, jsem naprosto spokojená a šťastná i já. Praktikuji jógu, běhám, ráda tančím a čtu a moc ráda odpočívám v krásném prostředí, ať už doma, někde u vody, nebo v prostorech provoněných smyslnou vůní a protkaných příjemnou hudbou.

Proč dělá tantra masáže:

Tantrická masáž je pro mne cestou k nalezení jednoty nejen skrze dotek, ale také skrze společné bytí ve vzrušující meditaci plné vjemů, vůní i pocitů. Dotek je projevem lásky a něhy, darované druhému člověku. Ráda potkávám nové lidi a dotýkám se.

Oblíbené tantra masáže:

Tantrická masáž je pohlazením po těle i po duši. Každý krásně prožitý tantrický rituál má pro mne hluboký smysl. Nezáleží tedy na tom, jakou masáž dělám, ale jak ji společně dokážeme prožít. Chci, aby každý, kdo ode mne odchází odcházel s pocitem naplnění a hlubokého zážitku. Nejradši mám asi tantra masáže De luxe, které poskytují dostatek času na úplné uvolnění.

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!