Tantra masáže Praha s.r.o. – Tantra masérka Katka

Tantra masérka Katka

Katka je vášnivou milovnicí života a žije pro přítomný okamžik. Na svět se dívá očima lásky a vše prožívá naplno a s lehkostí, je optimistkou plnou energie a setkání s ní pro Vás bude radostné a plné hlubokého uvolnění. Pomůže Vám nalézt Vaši rovnováhu.

Co má ráda:

Miluji tanec, hudbu, fotografování, power-jógu, jezera a hory, maliny, indiánské příběhy, zvuk a vůni deště, světla, bosé nohy v trávě. Hodiny se vydržím dívat na hvězdy, hodiny vydržím stát na kopci a vnímat vítr ve vlasech. Jdu po stezkách srdce a pozoruji celý svět.

Proč dělá tantra masáže:

Tantrická masáž je pro mě místem spojení dvou duší, kdy jedna uctí druhou nádherným a smyslným rituálem, při kterém se společně navrátíme zpět k harmonii - tělesné, i duševní. Svět je pro mě dokonalým místem k životu - našla jsem svůj Ráj a Vám chci umožnit to samé. Spolu prožijeme mystickou podstatu prožitku dokonalosti a rovnováhy. Budu Vaším průvodcem na této cestě, ani na malou chvíli Vás neopustím. Společně budeme plynout v bezčasovosti.

Oblíbené tantra masáže:

Miluji dlouhé masáže, kdy se mohu plně ponořit do prožitku spojení a setrvat v něm co nejdéle. Tantrická masáž De luxe je tedy mou oblíbenou variantou. Ráda masíruji také ženy pro které doporučuji luxusní Tantra masáž Pretty woman, která je pravdu kouzelná či masáž Zrození Venuše s využitím teplé vody a zkrášlujících ženských procedur. Příjemné jsou i partnerské tantrické masáže, při kterých vám ráda předám své tantrické zkušenosti.

Tantra masáže Praha s.r.o. Na Čečeličce 5, Praha 5 Kontaktní údaje Tel: +420 603 185 066 E-mail: info@tantramasaze.com
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!