Tantra masáže Praha s.r.o. - Lektorka Jana

Jana uctívá život a bere každý den, jako by mohl být poslední. Užívá si každou krásnou chvíli kterou získá a předává tuto svou vášeň dál. Svůj život zasvětila nejdřív hudebnímu a posléze výtvarnému umění, aby hledala nové cesty vyjádření a formy dávání.


Lektorka Jana

Proč dělá tantra masáže:

Tantra je pro mě cestou k podstatě člověka. Je filosofií i uměním, kde jde o dokonalé porozumění s druhou bytostí cestou souznění, kterou ve spěchu doby mnohdy opomíjíme. Sdílení energie a otevření nových bran poznání sebe samého je hluboký zážitek, podobný prvnímu lidskému doteku. Přináší radost, potěšení a přichází ve vzájemné důvěře a respektu. Nalezla jsem v ní krásu těla, duše a nekonečné možnosti setkávání a objevování. Ráda Vás provedu všemi zákoutími vašich smyslů a otevřu Vám novou cestu k sobě, i ke světu okolo vás.

Vzdělání:

 • Univerzita Karlova
 • Posluchač Univerzity Nové doby
 • Kurz Sportovní a rekondiční masáže
 • Kurz Indické masáže hlavy
 • Kurz Breussovy masáže
 • Kurz Tantrické masáže pro profesionální terapeuty
 • Kurz Léčení drahými kameny
 • Kurz Tantrické jógy
 • Seminář Tělo v pohybu
 • Seminář Čakry a práce s energií
 • Seminář Maska a mimesis
 • Seminář Komunikace v praxi
 • Seminář Symbolické teorie kultury
 • Seminář Teatrality

Specializace:

Výuka tantrické masáže pro jednotlivce, páry i profesionální tantrické terapeuty, výuka práce s energií, kurzy taoistických technik.

Reference
Ráda bych se podělila o dojmy z návštěvy Vašeho studia. Jelikož jsem hledala další posun ve svém životě, rozhodla jsem se vydat cestou poznání té nejkrásnější energie našeho těla. Vaše studio jsem si vybrala intuitivně nejen pro svoje vzdělávání, kdy momentálně máme za sebou první blok poznávání Tantry s masérkou Janou a Matějem, ale i pro samotnou tantru masáž. A musím od srdce říct, že to byla vážně dobrá volba. Centrum působí velice příjemně nejenom přístupem recepce, ale hlavně celkovým jednáním Vašich masérů s klienty, kdy opravdu chtějí předat to nejlepší. Jako instruktorka jógy jsem už hodně školení či výcviků prošla a opět se mi potvrdilo, že všechno je jenom o lidech. Velká gratulace, že máte tak skvělý tým!!!
Irena
Uplynulý víkend som vo Vašom centre absolvoval základný kurz tantrickej masáže Od doteku k intimite. Veľmi sa mi na kurze páčilo, naučil som sa mnoho nových vecí, za čo ďakujem.
Dárius
Děkujeme Katce a Janě za skvělý zážitek. Pro nás to byla premiéra a díky Vám to určitě nebylo naposledy :) bylo to osvěžující a velmi obohacující děkujeme!
Barbora
Ahoj Jani,

děkuji za všechno, co jsi nám o víkendu předala. si tak nádherně a správné nefalšovaně "duchovní" člověk, až mám z toho husí kůži. Mám pocit, že mi to dalo přesně to, co jsem potřebovala, i když nevím co to bylo :). Je to pro mě velmi těžké vyjádřit, ale ať jsem už šla na kurz z jakýchkoliv pohnutek, odcházela jsem nasměrována ke změně a cítím, že tím správným směrem. Sedím, rozjímám a přebírám si, co se to vlastně událo a poprvé po tolika letech se mi zdá, že dokážu prociťovat emoce bez jakýchkoli výčitek, prostě žít. Najednou dostávají obrysy a smysl věci, které jsem sice věděla, že tak mají být, ale vnitřně jsem to tak necítila ... až teď ... a přišlo to is prvními slzičkami. Jani, ještě jednou obrovská díky z toho nejhlubšího místa v srdci.
Eva
Děkuji za úžasný kurz Od doteku k intimitě a za možnost naučit se od skvělého odborníka nejen techniku uvolňující tělo, ale i za neskutečně hluboký a intenzivní zážitek ducha. Janka je nádherná bytost, která vás dokáže inspirovat a probudit ve vás nepoznané stránky. Ještě jednou upřímná díky.
Eva, 46
Děkujeme Katce a Janě za skvělý zážitek. Pro nás to byla premiéra a díky Vám to určitě nebylo naposledy! Bylo to osvěžující a velmi obohacující. Děkujeme.
Barbora
Přemýšlela jsem, jak obohatit náš společný život s partnerem. Dnes již vím, že zvolit kurz tantrické masáže "Od doteku k intimitě" byla správná volba. Nejenže jsem v Praze prožila tři krásné a příjemné dny, v kterých jsem se úžasně uvolnila, ale poznala jsem navíc i milého a inspirujícího člověka, kterým byla naše lektorka. Jani, upřímně a z celého srdce Vám děkuji za krásné myšlenky, za krásné vedení mého těla a mých rukou. V mém životě se objevila nová energie, kterou nyní předávám i svému partnerovi. Ani on nechce zůstat pouze přijímajícím, a tak se rozhodl, že příští Váš kurz navštíví on, aby mohl být i dávající.
Simona, 44
Děkuji za zážitky i prožitky z lednového víkendového kurzu tantrické masáže „Od doteku k intimitě“ - příjemné prostředí, vynikající lektorka Jana, skvělé zážitky z vnímání intimních prožitků a pocit radosti ze získání inspirace pro partnerský vztah. Díky.
Anna
Děkuji Janě za její individuální přístup v rámci kurzu Jak uspokojit (nejen) muže. Byl to pro mně velmi příjemně strávený víkend, kdy jsem se naučila mnoho nového. I přes přísun množství informací jsem odcházela uvolněná, dobře naladěná a odpočinutá. Za sebe rozhodně doporučuji ostatním a doufám, že se zase brzy uvidíme!
Markéta
Ve svém životě dávám na první dojem a toto centrum si zaslouží to nejlepší hodnocení. Ke každému klientovi přistupují individuálně a diskrétně. Už komunikace s recepcí byla výborná. Měla jsem řadu obav, ale recepční trpělivě a s pochopením zodpověděla všechny mé dotazy. Co se týče masérky Jany je nejen skvělá masérka, ale také skvělá terapeutka, která přesně ví jakou techniku masáže zvolit, aby klientovi patřičně pomohla a neublížila. Před naším setkáním jsem měla smíšené pocity. Neznámé prostředí, neznámá žena z fotografie, u které jsem znala jen popis z internetu a informace od recepční. Odborně a zároveň lidsky vedený seznamovací rozhovor a následná ukázka techniky správného dýchání mě však přesvědčily, že Jana ví, co dělá. Naučit se správně uvolnit a přijmout pomoc je něco, co jsem hodně potřebovala. Přijmout doteky, třeba i obětí mi od mládí dělá problémy. Vždy se jakoby stáhnu do sebe, ale Jana to bylo něco jiného. Nedokážu to asi přesně popsat, ale bylo to něco něžného, klidného a důvěryhodného. Když jsem seděla v tureckém sedu a Jana za mými zády, dotýkala se mé hlavy, šíje a ramen, a ze mě spadla tíha strachu a studu, v tu chvíli mozek odmítl jakýkoliv odpor. Plně jsem Jí důvěřovala a nechala se vést. Přišla jsem jako uzlíček nervů, vystresovaná, bála jsem se, ale odcházela jsem klidná, vyrovnaná a plná elánu. Těším se na další masáž a doporučuji všem ženám. Moc děkuji Vám všem.
Markéta
Dobrý večer Jano,

považuji za štěstí, že jsem Vás poznal, a pokud má člověk štěstí, je to známka, že je na dobré cestě. Děkuji a brzy na viděnou.
Radovan
Dobrý den Jano,

rád bych Vám poděkoval a složil poklonu za sobotní obřad. Bylo to opravdu nadpozemské. Vlilo mi to do žil spoustu nové energie i nějak víc pohody a úsměvu do tohoto ponurého zimního období. Bylo to neskutečně něžné pohlazení jak po těle, tak po duši. Masáž mě opět zklidnila, vyrovnala a opět jsem o nějaký krůček postoupil k vlastnímu sebeuvědomění a sebevnímání. Výběr esencí do oleje byl také fantastický. Když jsem si další den přičichl k oblečení, byl jsem znovu omámen. Navíc ta skořice se do předvánočního období docela hodí. Myslím, že po Vánocích jsem u Vás zase. Ne kvůli skořici, ale kvůli Vám, protože asi začínám mít návyk.
Petr
Chtěl bych tímto vyzdvihnout abnormální kvalitu masérské práce slečny Jany, která věnovala do tantrické masáže nejen své ruce, ale i duši. Jen mi nedá zvídavost a musím se slečny Jany zeptat, jak často se do ní její klienti zamilovávají :-)?
Cedrik
Prožil jsem u vás svoji první zkušenost s tantra masáží a chci vám jen napsat, že to bylo úžasné, nádherné a nekonečně inspirativní. Hned na místě, bezprostředně po masáži, bylo pro mě těžké formulovat myšlenky, ale teď, s odstupem pár dnů, už to jde lépe. Byl to opravdu povznášející zážitek, který ve mně stále hluboce zůstává, a čerpám z něj energii. Bylo to něco tak svěžího, opravdového a zároveň omamného! Až mám trochu obavu, jestli to nemůže být návykové… Takže Jani, ještě jednou díky!
Petr
Milá Jano,

děkuji Vám za Váš čas a energii, kterou jste mi věnovala během našich terapeutických tantrických masáží v tomto roce. Moc si toho vážím. Konečně jsem trochu ožil a to jen a jen vaší zásluhou. Také musím přiznat, že váš výběr vůní je naprosto neuvěřitelný. Kombinaci kakaa, skořice, hřebíčku, mandarinky a růžového dřeva byste si měla nechat patentovat. Mějte se krásně a těším se brzy opět na viděnou.
Petr D.
Milá slečno Jano,

v první řadě bych vám chtěl poděkovat za nezapomenutelný a jen těžko popsatelný zážitek i za to, že se mi po třech letech, díky vám, podařilo „vypnout“. Obdivuji, jakým způsobem dokážete pracovat s vnitřní energií člověka a rozvádět ji po celém těle. Je to něco neuvěřitelného, co umocňuje prožitky během celé tantrické masáže. V průběhu masáže jsem si čím dál častěji v duchu říkal, ať to nikdy neskončí, neboť něco tak příjemného a uvolňujícího jsem nikdy nezažil. Ty tři hodiny s vámi jsou prostě málo :-).
Filip
Pěkný den, Jani!

Rád bych Vám poděkoval za nádherný zážitek, který jsem s vámi prožil během sobotní tantrické masáže. Vrátila se mi dobrá nálada a energie. Bylo to prostě dokonalé. Děkuji za to, že jste.
Petr
Milé Tantra masáže Praha, rád bych s vámi sdílel svoje zkušenosti a zážitky z pobytu ve vašem tantra studiu. Navštívil jsem individuální 20 h kurz tantrické masáže, moje lektorka byla Jana a modelkami byly Eva a Bára. Kurz byl pro mě naprosto novou a úžasnou zkušeností! Děkuji tímto Janě i oběma modelkám. Naučil jsem se spoustu nového a dostal cenný a důležitý feedback, díky kterému teď mohu nejen překvapit svoji partnerku, ale mohu také vědomě experimentovat se svou vlastní sexuální energií. Pobyt u vás zcela změnil moje vnímání sexuality a doteku. Jana má spoustu znalostí a zajímavých podnětů, kurz navíc vedla opravdu příjemnou a zábavnou formou a hodně jsem se díky tomu uvolnil. Po skončení kurzu jsem si chtěl zažít masáž i z druhé strany. Mými masérkami byly Ema a Míša. Obě jsou fantastické masérky a skvělé ženy, které mi umožnily poznat tantru i z druhé strany. Děkuji vám všem za úžasné a silné zážitky i za novou inspiraci.
Rune
Milá Jano,

rád bych vám znovu poděkoval za krásnou cestu do umění tantry a tantrické masáže. Moc se mi líbilo vaše učení a příjemná atmosféra během celého víkendu. Byl to skvělý zážitek a hodně jsem se naučil.
Děkuji také Evě, která nám dělala modelku. Byly to kouzelné a vzácné chvíle, které jsem ve vašem centru strávil a zůstanou v mé mysli navždy. Ještě jednou děkuji!
Etien
Milé Tantra masáže Praha,

rád bych se s vámi podělil o svou zkušenost z poslední tantrické masáže s Janou. Na konci nejlepší tantrické masáže v mém životě si ke mně Jana klekla, jemně mně hladila po tváři a zašeptala: “Jste ještě naživu?”. Opravdu jsem si nebyl jistý. Byl jsem na nepopsatelné cestě, na neuvěřitelném místě, se ženou s andělským dotekem.

Při masáži se střídaly jemné, elektrizující doteky konečky prstů až po hluboké a intenzivní tahy předloktím. To, co jsem prožil, nebylo levné vzrušení, ale fascinující budování energie za pomoci zkušeného a citlivého střídání masážních technik, které generovaly tolik energie, že by se jimi dalo rozsvítit celé město. Její doteky pokrývaly celé moje tělo od hlavy, až po konečky prstů a to přesně tím správným tlakem a rychlostí vhodnou pro ten který moment. Bylo to, jako by mnou protékala řeka, uvolňující bloky a budující vlny energie.

Moje ruce začaly vibrovat s intenzitou, která rostla a rostla až do okamžiku exploze, kdy energie stoupla z mých paží do hlavy a celého těla. Jana po celou dobu rozváděla energii z jednoho energetického centra do druhého. Cítil jsem, jak se přelévá a celého mně naplňuje. Cítil jsem se celý, zdravý a plný. Můj dech začal zrcadlit ten její, hluboký, rytmický nádech a výdech. Její dech jakoby vstupoval do mého těla.

Tantrická masáž od Jany byla úžasným spojením všímavosti, sexuality, krásy a jógy. Má zkušenost zcela odlišná od běžného sexuálního prožitku. Když ležím v posteli, stále cítím její dotek a jemný tok energie v mém těle, což je smutné, protože teď jej chci cítit každý den!

Prostředí centra je krásné a klidné, stejně jako Jana, ze které je cítit soucit, oddanost své práci a zkušenosti. Bylo krásné s ní mluvit před masáží i po ní. Doufám, že až v budoucnu navštívím Prahu, zopakuji si celý zážitek, jen chci, aby trval mnohem delší dobu! Do té doby se chci dozvědět více o kouzlu tantrické masáže. Děkuji, Jano! Přeji ti, abys byla šťastná a milovaná.
Jake z Velké Británie
Milá Michaelo a celé Tantra masáže Praha,

už jsem vyzkoušel mnoho tantrických masáží po celém světě, ale tantra v Čechách je zcela odlišná od jiných zemí. Tantrická masáž ve vašem tantra centru byla ta nejlepší, co jsem kdy vyzkoušel. Nádherné masérky, překrásné interiéry, všechno! Vaše místo je čistá tantra. Byla to pro mě nová a krásná zkušenost. Děkuji Janě za její masáž a vám, za založení tohoto opravdového tantrického chrámu.
Gerhard
Dobrý den,

zatím jsem vaše centrum navštívil dvakrát a musím říct, že tantrická masáž u vás je fenomenální zážitek. Měl jsem masérku Janu. Měla krásnou energii, dokázala mi vše vysvětlit a pomohla mi překonat prvotní rozpaky. Bál jsem se, že se budu cítit trapně, ale její přístup byl skvělý a její prsty jsou nadpozemské! Pokaždé, když pojedu do Prahy, rád zavítám do vašeho centra!
Mathew
Prosím vyřiďte mé díky Janě a Kristýně za nádhernou tantra masáž. Těším se, až znova zavítám do Prahy, kdyby kvůli ničemu jinému, tak kvůli vašemu centru!
Simon
Hi Jana,

Just wanted to say thank you very much for starting me on this amazing journey of self-discovery! Your patience and understanding is greatly appreciated. I am becoming a bit more tactile!! Hope to see you soon to carry on further. Thank you again
Jim
We just finished a three day private course with Jane yesterday. We are extremely happy about the instruction and experience we got from Jane. We are so happy to run into a wonderful teacher like her. She was a master in creating the right atmosphere and helping us understand tantra. She also opened us up to the spiritual side of tantra which we were very interested about. Above all, she is a very fun and positive person, we are very happy to spend time with her. We definitely would like to come and learn from Jane in the future after we practice ourselves a bit. Also, the place was very comfortable and well prepared for learning. We enjoyed everything about the course.
Linet and Moris
My dear Jana, thank you for being such a wonderful teacher, even for someone like me, who "knows everything already".... you touched my body and my soul in a very special way. I will remember our time together as profound and unique time in my life.
Samuel
I would like to congratulate you on having a massage specialist like Jana in your team. She is truly an expert of Tantra and also understands how to make people feel at ease and relaxed right from the beginning. There is really nothing I would want to improve... and the fact that this was my second massage in your studio speaks for itself, I assume.
I love the interior of the place, the friendly welcome by your receptionist and also - and most of it all the contact and massage with Jana. Her English is exceptionally good, she has a great, positive and sparkling personality and she did a wonderful massage, which felt intimate and professional at the same time.

Please pass my sincere thank you to her; I will certainly come back to her one day soon.

Also, I am planning to recommend her to my friend, who is curious to try Tantra massages.

Kind regards,
Rebecca
The energy between me and Jana was great. Right from the start I felt comfortable, open and free to experience things. Free that I can be myself. I liked that she is experienced, calm and open. She has a lot of intuition and can use it to read our bodies. I got nice feedback from her. She also can really use colors of energy. She also suggested me to upgrade my experience by the four hands massage with Teresa and explained that they are feeling great massaging together and that it can be a powerful journey for me. I will definitely come again.
Lee
Dear Miss Torstenova,

I would like to share my experience from your studio. I’m a very demanding person and I have to say, that my tantra massage with Jana, the trainer, was one of the best I have ever received in your studio. Beside that I appreciate that the rooms are very well decorated, atmosphere is good and the center is very clean. I feel secure and safe anytime when I go to your studio. The website is very nice and informative and my contact with the receptionist is always right. They have very well English and they seem to care for clients and manage privacy well. The welcome in the center is professional and discrete. Thanks for everything you have created. With best regards
Tuan
First of all, Jane is just brilliant. A natural teacher and a really fun person who is both passionate and incredibly knowledgeable about tantra. Her teaching style is just perfect - informal yet firm at the same time, an incredible skill to have.
Ian
Bonsoir Jana,
Le plaisir que j'ai eu l'année derni?re n'a d'égal que celui que
j'ai
connu cette année grâce aux attentions dont vous m'avez gratifié.

Quand je vous ai dit que que vous étiez exceptionnelle dans toutes
les
attentions que vous portez ? la personne avec laquelle vous
partagez ce
pur moment de bonheur, je le pensais vraiment.
Vous avez assurément une façon d'?tre ? l'autre qui vous rend
unique. Les sensations de bien ?tre, je les ai expérimentées
profondément. Ce ne sont pas seulement vos mains expertes mais
aussi
votre rapport ? l'autre qui vous rend exceptionnelle.
Saint Exupéry s'exprimait ? travers le Petit Prince en disant
qu'on ne
voit bien qu'avec le c?ur, l'essentiel est invisible pour les yeux.

J'ai vu avec le c?ur la belle personne que vous ?tes et j'ai
ressenti
tout le plaisir que vos mains peuvent apporter.
Encore merci pour ce massage des plus voluptueux.
Dominique
Video masérky Jany

O nás - Aktuality - Reference

Lektorka Jana

Tantra masérka Jana

Certifikáty:

Masér pro sportovní a rekondiční masáže Breussova masáž Indická antistresová masáž hlavy Tantrická masáž – Kurz pro profesionální tantrické masérky Umění rozhovoru – terapeutický přístup v tantrické masáži Umění rozhovoru – terapeutický přístup v tantrické masáži Umění rozhovoru – terapeutický přístup v tantrické masáži Umění rozhovoru – terapeutický přístup v tantrické masáži Umění rozhovoru – terapeutický přístup v tantrické masáži

Reference

Děkuji za zážitky i prožitky z lednového víkendového kurzu tantrické masáže „Od doteku k intimitě“ - příjemné prostředí, vynikající lektorka Jana, skvělé zážitky z vnímání intimních prožitků a pocit radosti ze získání inspirace pro partnerský vztah. Díky.

Anna

Milá Jano, rád bych vám znovu poděkoval za krásnou cestu do umění tantry a tantrické masáže. Moc se mi líbilo vaše učení a příjemná atmosféra během celého víkendu. Byl to skvělý zážitek a hodně jsem se naučil. Děkuji také Evě, která nám dělala modelku. Byly to kouzelné a vzácné chvíle, které jsem ve vašem centru strávil a zůstanou v mé mysli navždy. Ještě jednou děkuji!

Etien

Milé Tantra masáže Praha, rád bych s vámi sdílel svoje zkušenosti a zážitky z pobytu ve vašem tantra studiu. Navštívil jsem individuální 20 h kurz tantrické masáže, moje lektorka byla Jana a modelkami byly Eva a Bára. Kurz byl pro mě naprosto novou a úžasnou zkušeností! Děkuji tímto Janě i oběma modelkám. Naučil jsem se spoustu nového a dostal cenný a důležitý feedback, díky kterému teď mohu nejen překvapit svoji partnerku, al ...

Rune

Přemýšlela jsem, jak obohatit náš společný život s partnerem. Dnes již vím, že zvolit kurz tantrické masáže "Od doteku k intimitě" byla správná volba. Nejenže jsem v Praze prožila tři krásné a příjemné dny, v kterých jsem se úžasně uvolnila, ale poznala jsem navíc i milého a inspirujícího člověka, kterým byla naše lektorka. Jani, upřímně a z celého srdce Vám děkuji za krásné myšlenky, za krásné vedení mého těla a mých rukou. V ...

Simona, 44

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2021, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!