Tantra masáž pro muže od muže

Tantra masáže pro muže od muže

Tantra masáže Praha s.r.o. – tantra masáže pro muže od muže - doporučujeme

Průběh tantra masáže se řídí vaší energií a pocity: můžete ji zažít jako něžný a smyslný rituál, nebo jako masáž s pevným mužským dotykem. Tantrická masáž pro muže muže od muže je určená heterosexuálům, bisexuálům i gayům. Umožňuje zažít tantra masáž v souladu s vaším sexuálním prožíváním.

Doporučený typ masáže pro muže:

Klasická tantra masáž včetně lingamu

Smyslná, uvolňující masáž, která v sobě krom komplexní péče o celé Vaše tělo zahrnuje i smyslnou masáž lingamu.

Cena: 3.000 Kč / 1,5 hod

Tantrická masáž De luxe

Luxusní tantra masáž, při které zažijete to nejlepší z tantrické masáže a vychutnáte si dostatek času jen pro Vás. Klasická tantra masáž, obohacená o důkladnou reflexní masáž chodiel, použití horkého mandlového oleje a masáž s plátky rudé růže. Vyvrcholením celé masáže je smyslná uvolňující masáž lingamu. Nechte se hýčkat!

Cena: 4.350 Kč / 2 hod
5.200 Kč / 2,5 hod
5.900 Kč / 3 hod

Párová tantrická masáž pro mužské dvojice

Překrásný párový rituál pro mužské partnerské dvojice se dvěma tantrickými maséry. Tantrická masáž v páru probouzí sexuální energii, otevírá srdce, a uvolňuje od napětí a stresu. Maséři při ní využívají taoistické a tantrické techniky práce s energií, kterou nejprve probouzí a poté rozvádějí po celém těle tak, že se brzy ztratíte v množství nádherných doteků na celém těle. Čeká vás seznamovací rituál pro navození vzájemné důvěry, tlaková masáž pomocí horkých ručníčků, použití hebkých pírek a kožešinek, masáž teplým přírodním olejem a na závěr intimní masáž lingamu, respektující pocity každého z vás. Po této masáži se budete cítit uvolnění a plní energie! Párová tantrická masáž je možná také ve variantě De luxe, ve které je navíc obsažena masáž horkými lávovými kameny a na přání také masáž prostaty. K variantě Klasik lze masáž prostaty přiobjednat za příplatek.

Zvýhodněná cena:

  • Klasik 5.500 Kč / 90min
  • De luxe 8.000 Kč / 120min
  • De luxe 9.700 Kč / 150min
  • De luxe 10.900 Kč / 180min

Masáž prostaty

Prostata je jednou z nejdůležitějších žláz v mužském těle, někdy bývá nazývána mužský G-bod. Je uložena uvnitř pánve a její masáž přináší hluboké a intenzivní sexuální prožitky. V rámci tantra masáže De luxe na přání zdarma (sdělte nám prosím při objednání). Masáž prostaty je možno zahrnout také jako součást tantrické masáže „Klasik“ za příplatek.

Klasická tantra masáž + 500 Kč (k masáži přibude 15 min času navíc)
Tantrická masáž „Deluxe“ ZDARMA (na požádání – sdělujte prosím při tel. objednávce)


Tantra masáž a koupel s Davidem Tantra masáž a koupel s Davidem

Masér David

Tantra masér David

Tantra masér David

Tantra masér David
Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!