Tantra masáže Praha s.r.o. - Partnerská tantra masáž

Tantra masáž můžete sdílet i se svým partnerem, ať jste čerstvě zamilovanou dvojicí, milenci či manželi. Společná tantrická masáž je smyslným, intimním zážitkem, který podporuje vzájemnou důvěru, přináší oživení a inspiraci a otevírá komunikaci o intimních tématech i vzájemných potřebách. Je to nezapomenutelný, hluboký a sbližující zážitek, vhodný pro všechny dvojice, které chtějí umocnit svou sexuální energii a objevovat jeden druhého.

Párová masáž může mít mnoho podob a záleží jen na vás, jak chcete tento překrásný rituál prožít. Vybrat si můžete z těchto variant:

  • Masáž prováděná 2 masérkami nebo masáž s masérem a masérkou.
  • Společná masáž v jedné místnosti nebo oddělená masáž, při které se potkáte až při závěrečné relaxaci či koupeli.
  • Masáž lze absolvovat také jako čtyřruční a více-ruční variantu nebo si ji sestavit na míru z naší nabídky. Např. pro ženu tantrická masáž Zrození Venuše a pro muže masáž De luxe 3 hod.
    Jediné, v čem se musejí shodovat, je délka masáže!

Součástí každé tantrické masáže je také společný rozhovor, kde nám můžete svěřit svá přání, představy i případné obavy. Ke každé masáži od nás tedy dostanete 30 min času navíc!

Doporučený typ masáže pro páry:

Smyslný rituál základní partnerské tantrické masáže otevírá srdce, probouzí sexuální energii a pomáhá uvolnit od stresu a napětí a přinést čerství vítr do vaše vztahu. Číst více ...

Zvýhodněná cena: 5.500  / 90min

Luxusní tantrická masáž, při které zažijete to nejlepší z umění našich masérek a masérů a vychutnáte si dostatek času jen pro vás, takže se váš prožitek i uvolnění maximálně prohloubí. Objevte nové dimenze prožívání sexuality a vzrušení a ztraťte se v množství nádherných doteků na celém těle. Číst více ...

Zvýhodněná cena: 8.000  / 2 hod

Náš tip!

Tantrická masáž nabízí mnohem víc než jen krásný zážitek! Při opakované zkušenosti se brzy naučíte techniky tantrického dechu a práce s energií, které vnesou do vašeho života rozměr vzrušující milostné meditace i hluboké přijetí sebe i partnera. Naučíte se jak se s partnerem propojit nejen fyzicky, ale také energeticky a jak vzájemně podpořit růst svého sexuálního potenciálu!

Více informací téma párové tantrické masáže naleznete v našem článku: Tantrická masáž pro páry.

zpět


Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!