Tantra masáže Praha s.r.o. - Partnerská tantra masáž De luxe

Partnerská tantra masáž De luxe Partnerská tantra masáž De luxe

Po rituálu vzájemného naladění a důvěry vás masér či masérka uloží na futon, kde vás čeká nejprve uvolňující masáž chodidel, hlavy a trapézových svalů, využívající tlakových bodů a rytmu dechu, takže z vás veškerá nervozita brzy opadne. K uvolnění napjatých svalů pomůže masáž horkými ručníčky provoněnými levandulovým olejem a masáž celého těla za pomoci teplého orientálního oleje a horkých lávových kamenů. Smyslnou energii navodí něžné hýčkání hebkými předměty a prodloužená intimní masáž joni a lingamu, která vás zavede do stavů nepopsatelné vnitřní blaženosti. K této masáži je na požádání možná také masáž prostaty a nové dimenze, v ceně této masáže. Masáže De luxe patří mezi nejoblíbenější masáže v našem centru!

Cena: 8.000  / 2 hod
9.700  / 2,5 hod
10.900  / 3 hod

Tip na netradiční dárek!

Dárkový poukaz: Partnerská tantra masáž „De luxe“

Luxusní tantrická masáž pro páry je pikantním svatebním darem pro čerstvě zamilované dvojice i žhavým zpestřením pro stabilní páry. Darujte zážitek, na který se nezapomíná!

Objednat

Poukaz na partnerskou tantra masáž De luxe v délce 2,5h a více automaticky zahrnuje masáž prostaty a nové dimenze na požádání a romantickou růžovou koupel se šampaňským.

zpět


Objednávky - Průbeh tantra masáže - Nejčastější otázky - Ceník

Partnerská tantra masáž De luxe


Partnerská tantra masáž De luxe

Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!