Tantra masáže Praha s.r.o. - objednávky

Dopřejte si, aby pro vás byla tantra masáž opravdovým rituálem a co nejpříjemnějším zážitkem, který vás obohatí na mnoha rovinách. Zajistěte tedy sami sobě, aby masáž neprobíhala ve stresu. Od nás proto dostanete ke každé tantrické masáži 30 min času navíc pro rozhovor před masáží i závěrečnou relaxaci!

Rezervaci termínu doporučujeme alespoň den předem. Přijít můžete každý všední den i o víkendech a svátcích od 8:30 - 23 hod.


Rezervace termínů:

Telefonicky: +420 603 185 066
(možno i sms s poptávaným termínem a časem)


Mailem: info@tantramasaze.com


Adresa: Tantra masáže Praha s.r.o., Na Čečeličce 5 Praha 5 - 150 00.
Jak se k nám dostanete

Centrum se nachází jednu zastávku tramvaje od metra Anděl. Pokud k nám pojedete MHD, vystupte na Andělu a zde nasedněte na jednu z těchto tramvají: 4, 9, 10, 16. Svezte se na zastávku Bertramka (1 zastávka). Zde se otočte zpátky směrem k Andělu a jděte do první ulice po levé straně. Nyní se nacházíte v ulici Na Čečeličce. Naše centrum najdete po levé straně.

(kliknutím se mapa zobrazí ve větším okně)


kliknutím se mapa zobrazí ve větším okně

zpět


Co je tantra masáž - Akce a slevy - Nejčastější otázky

Atmosféra tantra masáže

Co je Tantra masáž?

Tantra masáž v sobě spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s atmosférou smyslného, intimního rituálu .. Číst více

Naše tantra masáže:

Klasická tantra masáž

Klasická tantra masážSmyslná, uvolňující masáž, která v sobě zahrnuje olejovou masáž celého těla, omývání horkými ručníčky, použití aroma-terapeutických silic..

Tantrická masáž De luxe

Tantrická masáž De luxeLuxusní tantra masáž, při které zažijete to nejlepší z tantrické masáže a vychutnáte si dostatek času jen pro Vás..

Luxusní masáž Pretty woman

Luxusní masáž Pretty womanSmyslná, luxusní tantrická masáž, kterou ocení zejména ženy. Tato masáž zahrnuje a oslavuje ženu řadou rituálů..

Partnerská tantra masáž

Partnerská tantra masážMasáž můžete sdílet i se svým partnerem. Umocňuje se sexuální energie i vzájemná důvěra přijímajících..

Další tantrické masáže

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!