O společnosti Tantra masáže Praha s.r.o.

Kořeny společnosti Tantra masáže Praha sahají až do roku 2004, od té doby se společnost vyvinula v tantrické centrum poskytující služby té nejvyšší kvality. Nabízíme největší nabídku tantrických masáží v České Republice, v originálním a z indické kultury vycházejícím centru v atraktivní pražské lokalitě. Náš masérský tým prochází několika měsíčním tantrickým výcvikem. Samozřejmostí je licencovaný masérský kurz, atraktivní vzhled a příjemné vystupování. Poskytujeme také individuální i skupinovou výuku tantrické masáže a poradenství v oblasti sexuality i lidských vztahů. V našem Tantra wellness nabízíme také možnost koupelí, peelingů a dalších regeneračních programů pro tělo i duši. Navíc u nás můžete zakoupit dárkové poukazy i pomůcky pro tantrické masáže. Najdete je v našem e-shopu či u nás v centru, kde je pro vás k dispozici usměvavá recepční.

Naše tantrické a relaxační centrum najdete adrese:

Tantra masáže Praha s.r.o.
Na Čečeličce 5
Praha 5, 150 00

Jsme tu pro vás:

Pondělí - neděle od 8:30 do 23h (po domluvě možno i déle)

Kontakty:

Objednávky:
 
Telefon: +420 603 185 066
Email: info@tantramasaze.com
 
Marketingové oddělení:
 
Telefon: +420 602 389 979
Email: obchod@tantramasaze.com
 
Kancelář:
 
Bc. Michaela Lynnette Torstenová
Grafická 1216/25
Praha 5 – 150 00
 
Email: m.torstenova@tantramasaze.com
Telefon: 774 773 772

Tantra masáže Praha s.r.o. v médiích:

 • J.X.Doležal: Jak mě měla Anna v rukou

  J.X.Doležal: Jak mě měla Anna v rukou

  Populární novinář a publicista J.X.Doležal dostal od kolegů z Reflexu darem tantra masáž v našem centru a nebyl by to on, aby o svých zážitcích nenapsal. Nezaujatá reportáž o tam, jak tantrická masáž probíhá, jaké má duchovní a terapeutické kontexty a co od ní můžete čekat.
 • Tantra a tantra masáž v časopise ELLE

  Tantra a tantra masáž v časopise ELLE

  Tantra a tantrické masáže významně pomáhají zlepšit kvalitu sexuálního života partnerů! Objevte tajemství vědomé práce se sexuální energií i příjemné relaxační účinky tantrické masáže, která vám navíc přinese řadu benefitů. Tantra masáž přináší radost, oživení a inspiraci na mnoha rovinách.
 • Tantra masáže v Blesku Zdraví

  Tantra masáže v Blesku Zdraví

  Naše tantrické masáže byly zařazeny mezi 10 nejlepších masáží v Praze! Nezávislý průzkum časopisu Blesk Zdraví ...
 • Tantra masáže na Metropol TV

  Tantra masáže na Metropol TV

  Tantrická masáž od masérky Aničky zaujala i novináře J.X. Doležala, který se rozhodl natočit o nás reportáž pro TV Metropol. V reportáži hovoří také přední český religionista Doc. PhDr. Zdeněk Vojtíšek ThDr., odborník na problematiku kultů a nových náboženských hnutí, od kterého se dozvíte, zdali tantra je nebo není náboženství a na jakou tradici v historii tantrická masáž navazuje. Ve studiu pak za naše centrum hovoří terapeutka a teoložka Anna.
 • Tantra masáž v časopise Vlasta

  Tantra masáž v časopise Vlasta

  „Tantra masáž na vlastní kůži“ - šéfredaktorka časopisu Vlasta pro vás se svým partnerem, u příležitosti svátku všech zamilovaných, vyzkoušela tantra masáž v našem centru. V článku popisuje své zkušenosti i to, co masáži předcházelo. Nechybí ani rozhovor se zakladatelkou centra, Bc. Michaelou Lynnette Torstenovou.
 • Tantra masáž až k orgasmu

  Tantra masáž až k orgasmu

  Redaktorka Blesku pro ženy poodhaluje roušku tajemství tantrické masáže. V otevřené intimní zpovědi se dozvíte, co při tantrické masáži prožila i co jí běželo hlavou. Průvodkyní jí byla masérka Anna.
 • Testování tantrické masáže – časopis Glanc

  Testování tantrické masáže – časopis Glanc

  Výherci Valentýnské soutěže časopisu Glanc na vlastní kůži vyzkoušeli rituál luxusní tantrické masáže pro páry s romantickou koupelí pro zamilované. Jak se jim tantra masáž líbila a s čím odcházeli z našeho centra, se dozvíte v poutavé fotoreportáži.
 • Tantrická masáž, tantra a tantrický sex v LOOK Magazínu !

  Tantrická masáž, tantra a tantrický sex v LOOK Magazínu !

  Článek na téma tantrická masáž a tantrický sex, ve spolupráci s časopisem Look Magazín.
 • Tantra i tantrické masáže v Reflexu

  Tantra i tantrické masáže v Reflexu

  Redaktor Reflexu inkognito testoval naše tantrické masáže. Co zažil a jak o nás napsal se dozvíte v přiloženém článku. Těšit se můžete také na rozhovor s Johnem Hawkenem na téma tantra a tantrické masáže v Čechách!
 • Tantra a tantrické masáže v časopise Sedmička

  Tantra a tantrické masáže v časopise Sedmička

  Zajímavý článek o fenoménu tantrické masáže obohacený o vlastní zážitek a zkušenost redaktora a redaktorky časopisu Sedmička z našeho centra. Najdete zde tedy nejenom obecné informace, ale především popis vlastního zážitku očima muže a očima ženy. V článku najdete i autentické fotky masérek a redaktorů :-)!
 • Tantrické masáže v časopise In Style

  Tantrické masáže v časopise In Style

  Článek na téma partnerské masáže a masáže pro dva v Časopise In Style. Mezi osm vybraných procedur pro zamilované byly zařazeny i naše tantrické masáže. Mini článeček co neurazí :-).
 • Článek pro časopis Krásná paní

  Článek pro časopis Krásná paní

  Přečtěte si osobní rozhovor se zakladatelkou Centra Tantra masáže Praha s.r.o. pro časopis Krásná paní a zjistěte jak vznikla technika tantrické masáže Inner wave, jaké jsou požadavky na tantrické masérky či jaké jsou kořeny tantrické masáže V Čechách!
 • Tip časopisu Katka – Tantra masáž pro lepší pocit

  Tip časopisu Katka – Tantra masáž pro lepší pocit

  Tantra masáž je lékem na nízké sebevědomí, přepracovanost i pocity méněcennosti a studu. Redakce časopisu Katka ji doporučuje všem ženám, které chtějí mít lepší pocit ze sebe a svého těla a užít si péči, která je tu opravdu jen a jen pro ně!
 • Tantra masáž na radio Seejay

  Tantra masáž na rádiu Seejay

  Poslechněte si poutavý rozhovor se zakladatelkou centra Tantra masáže Praha Michaelou L. Torstenovou v živém vysílání rádia SeeJay, pořad Sex, Drogy, Dance.
 • Tantra masáž na Českém rozhlasu

  Tantra masáž na Českém rozhlasu

  Naše lektora a masérka Anička promluvila v Českém rozhlasu 1 o párových a čtyřručních tantra masážích. Dozvíte se, pro koho jsou partnerské masáže určeny, co od nich můžete čekat, jaký vliv mohou mít na Váš vztah s partnerem či partnerkou a další základní informace. Rozhovor byl odvysílán v lednu 2012.
 • Tantrické masáže na Novinkách.cz

  Tantrické masáže na Novinkách.cz

  Centrum Tantra masáže Praha s.r.o. navštívila reportérka Bc. Michaela Cmíralová ze serveru Novinky.cz. Jak na ni tantrická masáž zapůsobila se dozvíte v její poutavé reportáži.
 • Tantrické masáže v časopise Joy

  Tantrické masáže v časopise Joy

  Přečtete si plnou verzi exkluzivního rozhovoru s Bc. Michaelou L. Torstenovou, zakladatelkou Tantra masáže Praha, pro prosincové vydání časopisu Joy. V článku najdete řadu zajímavých odkazů a doplňujících informací, které se do papírového vydání nevešly. Otázky pokládala redaktorka Lucie Krejčířová.
 • Tantrická masáž v Bylinky Revue

  Tantrická masáž v Bylinky Revue

  Redaktorka časopisu Bylinky Revue vyzkoušela tantra masáž na vlastní kůži a ve spolupráci s Tantra masáže Praha s.r.o. vám přináší své zážitky.

Aktuality - Objednávky - Reference

Rozhovor s Michaelou L. Torstenovou o tantrických masážích

Rozhovor s Michaelou L. Torstenovou o tantrických masážích

Tantra masáže Praha na TV Metropol

Tantra masáže Praha na TV Metropol

Tantrická masáž - video ukázka

Tantrická masáž - video ukázka

6 hlavních důvodů proč jít na tantra masáž do centra Tantra masáže Praha

6 hlavních důvodů proč jít na tantra masáž do centra Tantra masáže Praha

Standardy kvality tantrické masáže

Standardy kvality tantrické masáže

Tantra masáže na Facebooku

Facebook Twitter Google +

© 1998 - 2017, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!