Tantra masáže Praha s.r.o. – Nabídka zaměstnání – Tantrický/á masér/masérka

Přijmeme tantra masérku/maséra do našeho týmu

Práce tantra masérky/maséra je příjemnou, smysluplnou prací, při níž přinášíte druhým lidem radost skrze upřímný a přijímající dotek a pomáháte jim rozvíjet a obohacovat jejich sexualitu. Zkušenost z každé tantrické masáže rozvíjí a obohacuje i Vás. Práce tantra masérky není jen práce, je to především jiný styl života, při kterém hodně dáváte, ale také mnohé dostanete. Každý spokojený klient je okamžitým pohlazením a oceněním vaší práce. Získáte cenné zkušenosti a náhled a budete mít dostatek času i pro Vás.

Požadavky

 • Ideální věk: 23–35 let (možná výjimka – záleží na osobnosti, masérském umění a charismatu)
 • Příjemný vzhled a vystupování
 • Radost z dávání masáží, a doteků
 • Chuť učit se novým věcem a dále se profesně rozvíjet
 • Zodpovědnost a spolehlivost
 • Pozitivní myšlení, kreativita
 • Komunikativní znalost AJ
 • Výhodou je znalost dalších světových jazyků, znalost dalších typů masáží a zkušenosti z tantrické masáže.

Nabízíme

 • Flexibilní pracovní dobu
 • Nadstandardní platové ohodnocení
 • Práci v inspirujícím týmu, se zajímavými klienty
 • Kvalitní pracovní zázemí (plně vybavené Studio v centru Prahy)
 • Příjemnou, radostnou a rozvíjející práci
 • Pravidelné supervize, workshopy a průběžné vzdělávání

Podmínky

 • Absolvování akreditovaného kurzu klasické masáže se zkouškou z anatomie a hygieny (kdekoliv).
 • Absolvování 50 h kurzu tantrické masáže techniky Inner Wave (celotělní tantrická masáž, joni a lingam, umění meditace, potěšení smyslů, tantrická masáž jako profese aj.) Kurz pro vás uspořádáme před nástupem do našeho centra.

Tantra masáže Praha s.r.o.

Je centrum specializované na tantra masáže pro muže, ženy i páry, včetně jejich výuky individuální i skupinovou formou. Je to místo pro relaxaci, odpočinek, potěšení těla i duše i novou životní inspiraci. Sdružuje tým profesionálů s patřičným vzděláním, kvalifikací a zkušenostmi.

Máte-li o tuto práci zájem, pošlete prosím svou fotografii, životopis a motivační dopis na adresu: prace@tantramasaze.com. V případě spolupráce požadujeme exkluzivitu - tj. práci tantra masérky pouze pro naše studio. Součastné zaměstnání např. na poloviční úvazek v jiné profesi je možné. Těšíme se na Vás!Tantra masáže Praha s.r.o.

Bc. Michaela Lynnette Torstenová

13.11.2015

Rozhovor s Michaelou L. Torstenovou o tantrických masážích

Rozhovor s Michaelou L. Torstenovou o tantrických masážích Každé tantrické centrum má trochu jinou filosofii a jiný pohled na tantru jako takovou. Netřeba mluvit o technice, která je pro každé místo zcela odlišná. Zakladatelka našeho centra, Michaela Lynnette Torstenová, vytvořila svou vlastní techniku INNER WAVE, která je pro naše centrum zcela typická. Jde o dosažení dokonalé rovnováhy mezi duchovnem a fyzičnem. Dvěma póly naší existence, které spolu musí existovat ve vzájemné harmonii. A proto se v našem centru nesetkáte s pouhým hlazením, naopak, zakládáme si na tom, že zažijete skutečnou masáž. Naše masérky procházejí velice dlouhým výcvikem, aby byly schopné zprostředkovat autentickou tantrickou masáž.
Něco málo o tantrických masážích vám nyní řekne sama naše zakladatelka...

5.4.2012

Tantra masáže Praha v reportáži J.X. Doležala na TV Metropol

Tantra masáže Praha na TV Metropol Tantrická masáž v podání masérky Aničky zaujala novináře J.X. Doležala natolik, že se rozhodl natočit reportáž na téma tantra a tantrické masáže pro TV Metropol. V reportáži hovoří přední český religionista Doc. PhDr. Zdeněk Vojtíšek Th.D., odborník na problematiku kultů a nových náboženských hnutí a vedoucí katedry religionistiky na Husitské teologické fakultě Univerzity Karlovy, dále zakladatelka Centra Integrity a Tantra masáže Praha, tantrická lektorka, terapeutka a studentka Evangelické teologické fakulty UK Bc. Michaela Lynnette Torstenová, zakladatel tantrického centra v Lažánkách, pedagog a režisér Ing. Igor Samotný, tantrická masérka, terapeutka a teoložka Anna a praktikující tantrický masér Ondřej Havel.

zpět


O nás - Reference - Kontakty

Tantrická masáž - video ukázka

Tantrická masáž - video ukázka
Facebook Twitter Google + Yelp

© 1998 - 2018, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!