Tantra masáže Praha s.r.o. – aktuality aneb co je u nás nového

16. 6. 2016

Škola tantrického sexu

Škola tantrického sexu Od podzimu 2016 pro vás otevíráme první Školu tantrického sexu v České republice. Těšit se můžete na čtyři zcela nové kurzy: Jak uspokojit (nejen) muže, Po čem ženy touží, Tantrický sex pro páry a Padesát odstínů tantry. Kurz povedou zkušené tantrické lektorky, s mnohaletou praxí v oblasti sexuality, tantry, psychoterapie a práce s tělem. Prozkoumejte s námi tajemství tantrického učení a obohaťte svou sexualitu o nové dimenze.

1.5.2016

Nová designová masérna

Nová designová masérna Prožijte svou oblíbenou tantra masáž v prostředí, které u nás ještě neznáte. Otevřeli jsme pro vás novou masérnu, která vás nadchne svou intimitou i luxusním orientálním provedením. K masérně je k dispozici samostatná odpočinková místnost, vlastní toaleta i sprcha. Vychutnejte si soukromí i exotické zlaté provedení našich nových prostor a dopřejte si hýčkání a něhu tantrické masáže v našem novém „Golden room“.

4.4.2016

Umělecké fotografie masérek ve stylu Pin up

Umělecké fotografie masérek ve stylu Pin up Zajímalo vás někdy, jaká je vaše tantrická masérka v civilním životě? Naše masérky pro vás nafotily umělecké fotografie ve stylu pin up, kde vám představují své oblíbené koníčky i zájmové aktivity a dávají vám tak nahlédnout hlouběji do svého nitra. Stále nevíte, kdo je ta pravá průvodkyně vaší tantrické masáže? Prohlédněte si naše pin up fotografie a vyberte si masérku, která je blízká vaší duši.

25.3.2015

Rozhovor s Michaelou L. Torstenovou o tantrických masážích

Rozhovor s Michaelou L. Torstenovou o tantrických masážích Rozhovor s Michaelou L. Torstenovou o tantrických masážích.

5.4.2012

Tantra masáže Praha v reportáži J.X. Doležala na TV Metropol

Tantra masáže Praha na TV Metropol Tantrická masáž v podání masérky Aničky zaujala novináře J.X. Doležala natolik, že se rozhodl natočit reportáž na téma tantra a tantrické masáže pro TV Metropol. V reportáži hovoří přední český religionista Doc. PhDr. Zdeněk Vojtíšek Th.D., odborník na problematiku kultů a nových náboženských hnutí a vedoucí katedry religionistiky na Husitské teologické fakultě Univerzity Karlovy, dále zakladatelka Centra Integrity a Tantra masáže Praha, tantrická lektorka, terapeutka a studentka Evangelické teologické fakulty UK Bc. Michaela Lynnette Torstenová, zakladatel tantrického centra v Lažánkách, pedagog a režisér Ing. Igor Samotný, tantrická masérka, terapeutka a teoložka Anna a praktikující tantrický masér Ondřej Havel.

1.10.2011

Nové video z tantrické masáže!

Tantrická masáž - video ukázka Seznamte se s naším centrem, masérským týmem i kouzlem léčivé tantrické masáže! Na videu můžete vidět masérku Petru, Pavlínku, Viktorii a maséra Ondru. Video je natočeno v naší červené masérně „Goddess room“.

1.9.2011

Standardy kvality tantrické masáže a Etický kodex

Standardy kvality tantrické masáže a Etický kodex V zájmu zachování duchovních a terapeutických principů tantrické masáže a ve snaze ochránit tantrické učení před exploatací či zaměňováním s erotickou službou, připravilo centrum Tantra masáže Praha s.r.o. Standardy kvality tantrické masáže a Etický kodex, které jasně definují pojmy jako tantrická masáž, minimální vzdělání tantrické masérky či lektora kurzů tantrické masáže a další základní stavební kameny potřebné pro etablování tohoto terapeutického a spirituálního směru. Věříme, že vám jimi pomůžeme ve výběru vhodného centra a tantrického terapeuta.

1.7.2011

Otevřeli jsme pro vás nové tantrické centrum na Andělu!

nové centrum na Andělu Abychom vám mohli nabídnout větší komfort a působivější prostředí, otevřeli jsme pro vás nové luxusní tantra wellness centrum nedaleko metra Anděl. Najdete u nás 3 překrásné orientální masérny, každou v jiných barvách a atmosféře. Novinkou je pohodlná vana ve tvaru srdce a sprcha v každé masérně, díky čemuž je zajištěno vaše dokonalé soukromí. V centru najdete nově také stylovou recepci, kde můžete zakoupit dárkové poukazy či pomůcky pro domácí i profesionální tantrické masáže. Tak přijďte, těšíme se na vás!

1.7.2011

Tantra masáže Praha s.r.o. vám představuje své nové masérky

nové masérky Seznamte se s naším novým masérským týmem! Vybrali jsme pro vás ty nejlepší maséry a masérky z celé České Republiky, které jsme poté několik měsíců učili naše tantrické umění, které teď budou předávat i vám. Všechny spojuje citlivý a respektující přístup ke klientům a široké znalosti práce s tělem i duší. Samozřejmostí je certifikát z akreditovaného kurzu klasické masáže a širší znalosti tantry. Více informací ..

Co je tantra masáž - Objednávky - Akce a slevy

O společnosti Tantra masže Praha s.r.o.

Kořeny naší spolešnosti Tantra masže Praha s.r.o. sahají až do roku 2004, od té doby jsme se vyvinuli v tantrické a relaxační centrum poskytující služby té nejvyšží kvality. Zaměřujeme se na tantrické masže pro muže, ženy i páry, poradenství v oblasti sexuality a lidských vztahů a Spa & Wellness programy, jako jsou relaxační a regenerační masže, koupele, peelingy aj. Jsme zakladateli školy tantrické masže - Tantra masže Praha, poskytující výuku pro profesionální terapeuty i laiky a to v českém i anglickém jazyce, včetně výuky v zahraničí. V našem centrum najdete také obchod s originálními pomůckami pro tantrické masže.

Zakladatelka Centra Integrity

Tantra masáže Praha s.r.o. –  majitelka společnostiLektorka tantry a ženských sebezkušennostních skupin, zakladatelka Centra Integrity, autorka techniky tantrické masáže Inner wave (vnitřní vlna). Masérka, absolventka 2-letého výcviku Sky dancing Tantry, kurzu šamanismu aj. Více než 6 let vlastní masérké praxe..

Tantra masáž - Tip na netradiční dárek!

Věnujte tantra masáž svému partnerovi, partnerce, kamarádovi či kolegovi! Tantrická masáž je milým a netrdičním dárkem k svátku, narozeninám, výročí či prostě jen tak, pro radost. Číst více

Tantra masáže Praha - nové články

Facebook Instagram Twitter Google + Google maps Yelp

© 1998 - 2019, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!