Tantra masáže Praha s.r.o. – Akce a slevy

Dopolední sleva 10%

Čeká vás náročný den a už teď víte, že se vám do něj nechce? Tantrická masáž naplní vaše tělo endorfiny (hormony štěstí) a zajistí vám tak dobrou náladu po zbytek dne. Uvidíte, že vám pak vše půjde mnohem lépe.

Sleva platí pro začátek v 8-11h!

Seznamovací karta nového klienta

Přicházíte do našeho centra poprvé a nevíte kterou z našich sympatických masérek si vybrat ? Připravili jsme pro vás odpověď na toto dilema! Za první tantra masáž v našem centru zaplatíte normální cenu, každou další však máte se slevou 400 Kč, a to pouze s jedinou podmínkou - navštívit pokaždé novou masérku.Máte tak možnost vybrat si takovou masérku, která vám bude nejvíce vyhovovat!

Tato karta má platnost 2 měsíce.

Karta stálého klienta

Tantrická masáž je specifická také tím, že ji budete prožívat pokaždé trochu jinak. Tak, jak se bude prohlubovat vaše důvěra a schopnost se otevřít, budete objevovat nové a nové dimenze uvolnění, radosti a životní síly. Pro naše stálé klienty jsme jako bonus ke každé 6. masáži připravili zdarma jednu z těchto možností:

 • růžová koupel
 • masáž prostaty
 • 30min masáže navíc
 • 2x 50ml olej Saloos

Karta má platnost 1 rok!

Skupinová sleva

Zaujaly vás naše tantrické masáže? Řekněte o nich svým přátelům a objednejte se k nám jako skupina! Odměníme Vás za to slevou až 20 % z ceny našich služeb. Podmínkou je pouze návštěva u nás ve stejný čas, délku masáže si však můžete tvolit různou, dle jednotlivých preferencí.

 • 3 osoby: sleva 15 %
 • 4 osoby: sleva 20 %

Předplatné

Předplaťte si naše služby a získejte bonus až 25 % ve formě kreditu, který vám připíšeme na váš klientský účet. Služby můžete čerpat v období 6 měsíců od data jejich zakoupení. Využít je můžete nejen vy, ale i vaši přátelé a rodina nebo Vám můžeme vystavit dárkový poukaz na libovolnou tantra masáž z naší nabídky.

 • Bronze: 8.000 – 12.000 Kč + 10 %
 • Silver: 12.001 – 19.000 Kč + 15 %
 • Gold: 19.001 – 30.000 Kč + 20 %
 • Briliant: 30.001 Kč a více + 25 %

Dárek pro přítele

Pokud se vám tantrická masáž u nás líbila, doporučte ji také svým přátelům, kteří díky vašemu doporučení získají 10% slevu na libovolnou tantra masáž z naší nabídky. K vybraným tantra masážím od nás dostanete kartu “Doporučení od přítele“, kterou můžete darovat tomu, o kom si myslíte, že mu udělá radost!

Dárkovou kartu dostanete k těmto našim masážím: klasická tantra masáž, tantrická masáž Deluxe, partnerská tantra masáž, čtyřruční a víceruční tantrická masáž, luxusní tantrická masáž pro ženy Pretty woman, masáž „Zrození Venuše“.

Tantrická masáž pro mladé (zde)

Citlivé uvedení do prožitků vlastního těla podněcuje fantazii a zdravý vztah k sexualitě. Tantrická masáž pro mladé je určena všem mladým, studujícím lidem ve věku 18 – 26 let, po předložení studentského průkazu. Výše slevy se odvíjí od času, kdy na masáž přijdete. K masáži je možno přiobjednat konzultaci na vztahová témata i na otázky týkající se sexuality a jejího prožívání. Číst více..

 • od 8 – 13h sleva 20 %
 • od 13 – 15h sleva 15 %
 • po 15h sleva 10 %

Pozn.: Akce a slevy není možno kombinovat!

Tantra masáže Praha s.r.o.

Co je Tantra masáž?

Tantra masáž v sobě spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s atmosférou smyslného, intimního rituálu .. Číst více

Tantra masáž - Tip na netradiční dárek!

Věnujte tantra masáž svému partnerovi, partnerce, kamarádovi či kolegovi! Tantrická masáž je milým a netrdičním dárkem k svátku, narozeninám, výročí či prostě jen tak, pro radost. Dárkový poukaz vám rádi zašleme poštou. Číst více

Tantra masáž - Tip na netradiční dárek!

Tantra masáže pro firmy

Tantra masáže pro firmy

Dejte svým partnerům i významným zaměstnan-cům najevo, že jim opravdu rozumíte a věnujte jim zážitek, na který nezapomenou. Při pravidelné spolupráci sleva 10-25% !

Sezónní nabídka

Královský prodloužený víkend (akce již skončila)

Valentýnské hýčkání (akce již skončila)

Vánoce s vůní orientu (akce již skončila)

Královský víkend (akce již skončila)

Vánoční pokušení (akce již skončila)

Valentýnská inspirace (akce již skončila)

Vánoce plné něhy (akce již skončila)

Valentýnská relaxace (akce již skončila)

Vánoční nabídka (akce již skončila)

Podzimní lenošení (akce již skončila)

Facebook sleva (akce již skončila)

iBoys sleva (akce již skončila)

Facebook Twitter Google +

© 1998 - 2017, Tantra masáže Praha s.r.o., Grafická 1216/25 (vchod Na Čečeličce 5), Praha 5. IČ: 24688142.
Upozornění: kopírování textů a obrázků z těchto stránek je zakázáno!